Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – 14-letni szachista odmówił gry z przeciwnikiem z Izraela, bo "taki kraj nie istnieje"

96 182  
228   258  
W dzisiejszym odcinku o ważnym ogłoszeniu OnlyFans i projektantce, która nie widzi problemu w sukni z kurą zamiast orła.

#1. Aktor sugeruje, że każdy ma w sobie pierwiastek pedofila

maxresdefault.jpg

W ostatnich dniach w internecie głośno o wypowiedzi Jana Nowickiego sprzed 10 lat. Aktor był wtedy gościem Przystanku Woodstock i w trakcie rozmowy przed liczną publicznością wypowiedział się na temat swojej "przygody" z córką:
Ona nie miała osiemnastu lat nawet. W każdym drzemie pedofil (...) W każdym. (...) To niesłychane, ile jest w nas grzechu. Kiedyś moja córka, której długo nie widziałem, miała chyba z 16, 17, może z 19 lat, biegła przez pole i goniła psa. W pewnym momencie wpadła na mnie, bo ja łowiłem ryby. I mówi: „Tato, jak ty pięknie pachniesz”. A ja mówię: „No, mam te Anteusza Chanel”, a ona mówi: „Nie, tato, ziemią, ziemią”. Jezus Maria, jaka ona była piękna! Gdyby nie to, że religia, że poczucie grzechu…

Przemowa Nowickiego spotkała się z aplauzem publiczności. Nagranie można obejrzeć tutaj.

#2. Frasyniuk nazywa funkcjonariuszy Straży Granicznej "psami". Dziennikarz TVN24 nie reaguje

FrasyniukKajdanowicz-tvn24-655.png

Były poseł Władysław Frasyniuk wywołał burzę, gdy w wywiadzie dla TVN24 wypowiedział się na temat napiętej sytuacji panującej na granicy polsko-białoruskiej. Były działacz antykomunistyczny skrytykował funkcjonariuszy Straży Granicznej:
Mam wrażenie, że to wataha psów, która osaczyła biednych, słabych ludzi, tak nie postępują żołnierze. Śmiecie po prostu, to nie są ludzkie zachowania, trzeba mówić wprost. (...) Ci żołnierze nie służą państwu polskiemu. Przeciwnie – plują na te wartości, o które walczyli pewnie ich rodzice albo dziadkowie.

Słowa Frasyniuka natychmiast podchwyciły wszystkie prawicowe media oraz politycy partii rządzącej. Najbardziej oberwało się prowadzącemu wywiad Grzegorzowi Kajdanowiczowi, który nie upomniał polityka. Doszło wręcz do tego, że stacja TVN24 wydała oświadczenie, w którym odcięła się od wypowiedzi Frasyniuka.

#3. 14-letni szachista odmówił gry z przeciwnikiem z Izraela, bo "taki kraj nie istnieje"

Abdel-Rahim-Al-Talib-Muhammad.jpg?resize=1200%2C800&quality=85&strip=all&zoom=1&ssl=1

Abdel Rahim al-Talib Muhammad z Mauretanii zrezygnował z dalszej gry w Mistrzostwach Świata Juniorów w szachach po tym, jak dowiedział się, że będzie mu dane się zmierzyć z graczem z Izraela. 14-latek wyjaśnił swoją decyzję na konferencji:
Zdecydowałem się wycofać, ponieważ odmawiam gry z reprezentantem fikcyjnego państwa, które w rzeczywistości nie istnieje.

Słowa chłopca wywołały zachwyt w jego ojczyźnie. Abdel Rahim po powrocie do domu został powitany jak bohater narodowy.

#4. OnlyFans ogłasza, że wycofuje się z decyzji o zakazie publikowania treści o charakterze seksualnym

only-fans-logo-600x315.png

Popularna platforma z treściami dla dorosłych zaskoczyła użytkowników, gdy poinformowała, że od 1 października wprowadzi zakaz publikowania treści jednoznacznie seksualnych. Miało być to spowodowane problemami wynikającymi z polityki firm obsługujących karty kredytowe. Krytyka internautów sprawiła jednak, że OnlyFans wycofało się z kontrowersyjnego pomysłu:
Dziękujemy wszystkim za wyrażenie swojej opinii. Uzyskaliśmy gwarancje niezbędne do wspierania naszej zróżnicowanej społeczności twórców i zawiesiliśmy planowaną na 1 października zmianę zasad. (...) Nadal będziemy zapewniać dom wszystkim naszym twórcom.

Nie wiadomo, czy w przyszłości ta decyzja nie ulegnie zmianie.

#5. Episkopat apeluje o wsparcie uchodźców koczujących na granicy z Białorusią

photo-1438032005730-c779502df39b?ixid=MnwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=751&q=80

Obrady Rady Biskupów Diecezjalnych zaowocowały listem, w którym biskupi zaapelowali o większe zrozumienie i współczucie dla afgańskich uchodźców zgromadzonych przy granicy z Białorusią:
Tym, którzy uciekają przed prześladowaniami, winniśmy okazać postawę chrześcijańskiej gościnności, z zachowaniem obowiązującego prawa, gwarantującego bezpieczeństwo zarówno uchodźcom, jak i społeczności przyjmującej.

Całą treść listu można przeczytać tutaj.

#6. Projektantka broni sukni z kurą zamiast orła, którą założyła Miss Polski

natalia-balicka-na-wyborach-miss-international-wystapila-w-niecodziennej-kreacji.jpg

Natalia Balicka wywołała skandal w trakcie konkursu Miss Supranational, gdy pojawiła się w czerwonej sukni przyozdobionej... kurą. W zamyśle projektantki Eli Piorun miał być to orzeł. Coś jednak nie poszło zgodnie z planem, jednak sama Piorun nie widzi problemu w swoim projekcie:
Wybory Miss Supranational mają w programie pokaz strojów narodowych. Bardzo się cieszę, że dzięki mojej kreacji wiele osób zainteresowało się tym konkursem i samą kandydatką. Uważam, że suknia narodowa mojego projektu jest piękna, szlachetna, a przede wszystkim w tematyce barw narodowych.

Dodajmy, że Ela Piorun najbardziej znana jest ze współpracy z Agatą Dudą.

>>> Ostatnio było o Annie Lewandowskiej

14

Oglądany: 96182x | Komentarzy: 258 | Okejek: 228 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.11

28.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało