Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Suknia 21-letniej Natalii Balickiej

95 511  
258   270  
W dzisiejszym odcinku o sukni Natalii Balickiej i aniele stróżu dla dorosłych.

#1. Na granicy Polski z Białorusią powstaje 150-kilometrowy płot z drutu kolczastego


Jego budową pochwalił się Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak. W internecie krąży zdjęcie drutu kolczastego i położonej na nim kładki skonstruowanej z 6 desek.
W jednym z wpisów Błaszczak pokazał zdjęcia drabiny leżącej na drucie kolczastym i stwierdził, że to brudna gra Łukaszenki i Kremla.

#2. W sieci hitem stała się suknia 21-letniej Natalii Balickiej, która reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss Supranational 2021


Długa czerwona kreacja zawiera motyw orła w koronie. Tylko według części osób orłowi było bliżej do kury… Suknię stworzyła Ela Piorun, która współpracuje z Agatą Dudą. Ostatecznie Polka zajęła 6. miejsce i otrzymała tytuł Kontynentalnej Królowej Piękności.

#3. Posłanka Urszula Zielińska (KO) zbierała dary dla uchodźców, którzy przybyli do Polski z Afganistanu


Internauci wychwycili, że są wśród nich konserwy z wieprzowiny, której muzułmanie nie mogą jeść. Nie jest powiedziane, że wszyscy uchodźcy są tego wyznania, jednak sprawa wygląda kuriozalnie. Były poseł Marek Jakubiak podkreślił, że konserwy marki Krakus są świetne i uchodźcy będą zadowoleni.

#4. Były poseł Władysław Frasyniuk porównał funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy pracują na granicy białoruskiej, do psów i śmieci


Słowa te padły w TVN24 w programie „Faktach po Faktach”. Na wypowiedź Frasyniuka nie zareagował gospodarz programu Grzegorz Kajdanowicz, za co stacja przeprosiła. Mimo to minister Mariusz Błaszczak zapowiedział pozew.

#5. Na Mapach Google można znaleźć ulicę Imperatora Kaczyńskiego


Mieści się ona w miejscowości Pyskowice w woj. śląskim. Wygląda na to, że było tak wiele propozycji zmiany nazwy, że automat tego nie zablokował. Na ten moment nie ma reakcji ze strony Google.

#6. Kobieta pokazała tatuaż anioła stróża, który ma na plecach


Przedstawia on kobietę wtuloną w ramię mężczyzny. Okazało się, że część osób w tym obrazku widzi coś przeznaczonego tylko dla dorosłych... Tatuaż porównywany jest do znanego obrazka, gdzie jedni widzą starszą kobietę w fotelu, a inni pysk psa.
11

Oglądany: 95511x | Komentarzy: 270 | Okejek: 258 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.10

26.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało