Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Kroplówki witaminowe przyszłością suplementacji?

Wraz z rozwojem medycyny i pojawianiem się na rynku coraz to nowszych, konkurencyjnych przedsiębiorstw farmaceutycznych, na aptecznych i sklepowych półkach pojawiają się różnorodne suplementy doustne mające na celu uzupełnienie jednej lub całego kompleksu witamin. Pomimo mnogości wyboru i łatwej dostępności preparatów, coraz więcej osób decyduje się jednak na skorzystanie z kroplówek witaminowych. Czym charakteryzuje się ta metoda suplementacji i jak wytłumaczyć jej fenomen?

Czym są kroplówki witaminowe?

Kroplówki witaminowe stosowane są w szeroko rozumianej medycynie od wielu dekad. Wcześniej kojarzone głównie z oddziałami szpitalnymi, obecnie pną się na szczyt popularności wśród metod suplementacji. Kroplówki witaminowe to nic więcej, jak wlewy dożylne dostarczające organizmowi niezbędnych witamin i antyoksydantów.
Bezpośrednie dostarczanie wymaganych substancji do układu krwionośnego pozwala na ominięcie układu pokarmowego, eliminując przy tym niekorzystny wpływ enzymów trawiennych i dysfunkcji procesów trawiennych, a co za tym idzie – umożliwia pełne przyswojenie aplikowanych witamin, minerałów oraz antyoksydantów. Dzięki osiągnięciu niemal 100% biodostępności, pierwsze efekty zastosowania kroplówek witaminowych odczuwane są jeszcze tego samego dnia.
Wlewy dożylne pozwalają na szybkie i skuteczne uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów bez potrzeby długiej suplementacji i oczekiwania na pierwsze efekty przez kilka tygodni. Wlew witaminowy to procedura trwająca około godziny, podczas której podana bomba witaminowa przywraca równowagę wodno-elektrolitową, wzmacnia układ odpornościowy oraz przywraca pełną witalność i energię.


Komu dedykowane są kroplówki witaminowe?

Z dobrodziejstwa kroplówek witaminowych mogą skorzystać wszystkie osoby, bez względu na wiek czy płeć. Zastosowanie tej metody nie jest obarczone praktycznie żadnymi przeciwwskazaniami. Największe korzyści z zastosowania kroplówek witaminowych odczują osoby:
  • zawodowo uprawiające sport;
  • wykonujące ciężką pracę fizyczną;
  • stosujące ubogą, źle zbilansowaną dietę;
  • po przebytej ciężkiej chorobie bądź po chemioterapii;
  • zmagające się z dysfunkcjami ze strony układu pokarmowego;
  • uzależnione od używek, takich jak alkohol czy narkotyki;
  • dbające o swoje zdrowie poprzez stosowanie profilaktyki;
  • odczuwające chroniczne zmęczenie.
Zaleca się, aby kroplówka witaminowa podana została przez osobę posiadającą odpowiednie wykształcenie, czyli przez lekarza bądź ratownika medycznego. Pozwoli to na przeprowadzenie odpowiedniego wywiadu lekarskiego oraz dobranie odpowiedniej dawki podawanych preparatów, a także na wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Ponadto, wykwalifikowany personel to gwarancja, że podczas zabiegu zachowane zostaną wszystkie zasady bezpieczeństwa i higieny.

Kroplówki witaminowe w Warszawie i okolicach

Odczuwasz przewlekłe zmęczenie? Wczorajsza impreza daje Ci się we znaki? A może po prostu brak Ci energii do działania? Jeśli tak, to nie zwlekaj i skontaktuj się z KacDoktorem! Jest to firma oferująca swoje usługi, w tym właśnie kroplówki witaminowe, w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Z usług tej firmy można skorzystać zarówno w zaciszu własnego domu, jak i w biurze czy domowym zaciszu. Wystarczy skontaktować się telefonicznie lub wypełnić formularz internetowy, a pracownik pojawi się pod wskazanym adresem nawet w 45 minut. Usługi świadczone są całodobowo, w każdy dzień tygodnia.

Nie zwlekaj więc i zadbaj o swoje zdrowie z KacDoktorem!

Oglądany: 346x | Okejek: 0 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało