Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Drukarnia internetowa JKB Print

Drukarnia internetowa JKB Print to miejsce, w którym załatwisz wszystkie sprawy związane z poligrafią. Jej szeroka oferta adresowana jest zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm, urzędów, organizacji pozarządowych, placówek edukacyjnych itp. A obejmuje praktycznie każdy aspekt, w którym potrzebne jest utrwalenie słowa pisanego i/lub obrazu – i to w dowolnym formacie.

Drukarnia internetowa – załatw wszystko bez ruszania się z domu lub biura!

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wydruk ulotek, dyplomów, broszur czy książek, w JKB Print możesz złożyć odpowiednie zamówienie bez konieczności odchodzenia od komputera. Cenimy czas naszych Klientów, a ponieważ JKB Print to drukarnia internetowa, wszystko załatwisz online. Przygotowaliśmy w tym celu specjalny formularz, za pomocą którego zgłosisz w szybki sposób dowolnie zamówienie. Od razu zostanie dokonane automatyczne wyliczenie kosztów – dlatego nie musisz do nas pisać lub dzwonić z pytaniami.
Nie jesteśmy sklepem internetowym, więc nie ma u nas potrzeby zakładania konta. Jeśli jednak chcesz u nas zamawiać często, możesz je założyć – oszczędzi Ci to czasu na każdorazowym wpisywaniu swoich danych do zamówienia. Jeśli zamawiasz materiały na potrzeby firmowe, pamiętaj o zamieszczeniu danych niezbędnych do wystawienia przez nas faktury.
Każdy Klient może przy zamawianiu wybrać od razu preferowaną formę płatności. Nasza drukarnia internetowa jest pod tym względem bardzo elastyczna, pamiętaj jednak, że niektóre z opcji mamy tylko dla stałych klientów. Dostępne sposoby płatności w JKB Print to między innymi: płatność przy odbiorze (gotówką lub kartą), płatność gotówką u kuriera oraz oczywiście płatności online przelewem lub za pomocą karty. Zamówienie zostanie dostarczone przez kuriera na wskazany przez Klienta adres lub można odebrać je osobiście w Warszawie.

Co oferuje nasza drukarnia internetowa?

Druk to nasza specjalność, więc jesteśmy w stanie zaoferować dosłownie wszystko, co może być potrzebne naszym Klientom. Potrzebujesz broszur, folderów reklamowych, plakatów? Zrealizujemy każdą ilość! Chcesz opublikować książkę lub broszurę? Nie tylko możesz to u nas zrobić szybko i w bardzo przystępnej cenie, ale również wybrać samodzielnie wszystkie parametry dzięki formularzowi online!
To oczywiście tylko przykładowe realizacje, jakie możemy dla Ciebie wykonać. Pełna lista naszych usług jest o wiele większa. Z pewnością zaskoczy Cię ilość możliwych rodzajów druków, więc zapoznaj się z nią już dzisiaj!

Oglądany: 86x | Okejek: 0 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.12

06.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało