Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

20 zdjęć, które podniosą cię na duchu lub wzruszą do łez

43 786  
339   29  
Na świecie jest jeszcze trochę dobra - te zdjęcia i stojące za nimi krótkie historie są tego świetnym przykładem.

#1. Nepalscy szerpowie zebrali ponad 2 tony śmieci spod Mount Everest, kiedy nie było tam turystów#2. "Dotrzymuję mojej obietnicy, że zabiorę ją nad morze po tym, jak ostatni wyjazd musieliśmy przełożyć ze względu na koronawirusa"#3. Z okazji Dnia OjcaMoi rodzice rozstali się, kiedy byłam w pierwszej klasie. Kiedy uczęszczałam do drugiej klasy, moja mama poznała mojego ojczyma, Marka. Rok później wprowadziliśmy się do niego. Od początku traktował mnie i moje rodzeństwo jak swoje własne dzieci. Popołudniami siadał ze mną i moimi siostrami, i oglądał z nami serial "Kochane kłopoty". Kiedy miałam 16 lat i moja mama zmarła, Mark nie odesłał nas do naszego biologicznego ojca, tylko wychowywał nas dalej jak własne dzieci. Z chłopaka mojej mamy stał się moim ojcem, moim najlepszym przyjacielem i kimś, do kogo zawsze mogłam zwrócić się o pomoc.

Mark pracował na 3 etaty pomimo astmy, cukrzycy i problemów z sercem. Robił wszystko, że zapewnić nam dobre życie. Zmarł w 2016 roku - 6 dni przed tym, jak ukończyłam studia. Chociaż minęło już kilka lat, Dzień Ojca nadal jest dla mnie trudny. Mógł nas porzucić, kiedy zmarła moja mama i było ciężko z finansami. Nie zrobił tego. Codziennie walczył o to, abyśmy mieli co jeść. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla wszystkich ojców, którzy walczą o swoje dzieci.

#4. "Od 5 lat malowanie pomaga mi trzymać się z daleka od alkoholu"#5."Dziś pokonałem raka!"#6. "Jeszcze rok temu miałem depresję i myśli samobójcze. Dziś jest zdecydowanie lepiej"#7. Chłopiec, który właśnie wygrał swoje pierwsze zawody rowerowe#8. "Mój mąż wychowywał się bez ojca. Mój ojciec właśnie zabiera go na jego pierwszy kemping"#9. "Kiedy zmarł mój dziadek, moja babcia (ma 85 lat) zaczęła uczyć się malować, aby zająć czymś myśli. Po roku dała mi ten obraz"#10. "Właśnie wprowadziłem się do mojego pierwszego własnego mieszkania i żyję w 100% samodzielnie"#11. Suczka, która obchodzi właśnie swoje 15. urodziny#12. "To Harith Al Sodany. Był irakijskim szpiegiem, który infiltrował struktury ISIS i ocalił wielu ludzi przed śmiercią od wybuchów min pułapek. Był bohaterem, który niestety zginął w tragicznych okolicznościach. Nie zapomnijmy o nim"#13. "W naszym lokalnym schronisku jeden z szopów wszedł do zagrody dla sarenek"#14. "Ten maluch spadł z drzewa i zaczął go gonić kot. Wiozłam go do kliniki w pudełku, z którego ciągle wychodził, żeby się przytulić"#15. "Mój ojciec zmarł 3 lata temu, ale na Google Maps nadal jest zdjęcie, na którym widać jak zajmuje się ogródkiem. Uwielbiał to robić"#16. "Rak wreszcie pokonany! Mogę znowu żyć pełnią życia"#17. W Salt Lake City: "Darmowe porady od starych pryków. To pewnie będą złe porady, ale przynajmniej są za darmo"#18. "Słyszałam, jak mąż szepcze do ucha naszej córeczki, że zamówił dla niej coś z Amazonu. Wróciłam z zakupów i zobaczyłam to"#19. "Mieliśmy dziś z kumplem wolne, więc trochę posprzątaliśmy okolicę"#20. "Nie za bardzo mam z kim świętować, więc pomyślałem, że podzielę się tym z wami. Dziś mija równo rok, od kiedy jestem trzeźwy"4

Oglądany: 43786x | Komentarzy: 29 | Okejek: 339 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.09

24.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało