Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

20 zdjęć, które podniosą cię na duchu lub wzruszą do łez

44 515  
339   29  
Na świecie jest jeszcze trochę dobra - te zdjęcia i stojące za nimi krótkie historie są tego świetnym przykładem.

#1. Nepalscy szerpowie zebrali ponad 2 tony śmieci spod Mount Everest, kiedy nie było tam turystów#2. "Dotrzymuję mojej obietnicy, że zabiorę ją nad morze po tym, jak ostatni wyjazd musieliśmy przełożyć ze względu na koronawirusa"#3. Z okazji Dnia OjcaMoi rodzice rozstali się, kiedy byłam w pierwszej klasie. Kiedy uczęszczałam do drugiej klasy, moja mama poznała mojego ojczyma, Marka. Rok później wprowadziliśmy się do niego. Od początku traktował mnie i moje rodzeństwo jak swoje własne dzieci. Popołudniami siadał ze mną i moimi siostrami, i oglądał z nami serial "Kochane kłopoty". Kiedy miałam 16 lat i moja mama zmarła, Mark nie odesłał nas do naszego biologicznego ojca, tylko wychowywał nas dalej jak własne dzieci. Z chłopaka mojej mamy stał się moim ojcem, moim najlepszym przyjacielem i kimś, do kogo zawsze mogłam zwrócić się o pomoc.

Mark pracował na 3 etaty pomimo astmy, cukrzycy i problemów z sercem. Robił wszystko, że zapewnić nam dobre życie. Zmarł w 2016 roku - 6 dni przed tym, jak ukończyłam studia. Chociaż minęło już kilka lat, Dzień Ojca nadal jest dla mnie trudny. Mógł nas porzucić, kiedy zmarła moja mama i było ciężko z finansami. Nie zrobił tego. Codziennie walczył o to, abyśmy mieli co jeść. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla wszystkich ojców, którzy walczą o swoje dzieci.

#4. "Od 5 lat malowanie pomaga mi trzymać się z daleka od alkoholu"#5."Dziś pokonałem raka!"#6. "Jeszcze rok temu miałem depresję i myśli samobójcze. Dziś jest zdecydowanie lepiej"#7. Chłopiec, który właśnie wygrał swoje pierwsze zawody rowerowe#8. "Mój mąż wychowywał się bez ojca. Mój ojciec właśnie zabiera go na jego pierwszy kemping"#9. "Kiedy zmarł mój dziadek, moja babcia (ma 85 lat) zaczęła uczyć się malować, aby zająć czymś myśli. Po roku dała mi ten obraz"#10. "Właśnie wprowadziłem się do mojego pierwszego własnego mieszkania i żyję w 100% samodzielnie"#11. Suczka, która obchodzi właśnie swoje 15. urodziny#12. "To Harith Al Sodany. Był irakijskim szpiegiem, który infiltrował struktury ISIS i ocalił wielu ludzi przed śmiercią od wybuchów min pułapek. Był bohaterem, który niestety zginął w tragicznych okolicznościach. Nie zapomnijmy o nim"#13. "W naszym lokalnym schronisku jeden z szopów wszedł do zagrody dla sarenek"#14. "Ten maluch spadł z drzewa i zaczął go gonić kot. Wiozłam go do kliniki w pudełku, z którego ciągle wychodził, żeby się przytulić"#15. "Mój ojciec zmarł 3 lata temu, ale na Google Maps nadal jest zdjęcie, na którym widać jak zajmuje się ogródkiem. Uwielbiał to robić"#16. "Rak wreszcie pokonany! Mogę znowu żyć pełnią życia"#17. W Salt Lake City: "Darmowe porady od starych pryków. To pewnie będą złe porady, ale przynajmniej są za darmo"#18. "Słyszałam, jak mąż szepcze do ucha naszej córeczki, że zamówił dla niej coś z Amazonu. Wróciłam z zakupów i zobaczyłam to"#19. "Mieliśmy dziś z kumplem wolne, więc trochę posprzątaliśmy okolicę"#20. "Nie za bardzo mam z kim świętować, więc pomyślałem, że podzielę się tym z wami. Dziś mija równo rok, od kiedy jestem trzeźwy"4

Oglądany: 44515x | Komentarzy: 29 | Okejek: 339 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.10

24.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało