Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Zlikwidowali oddział banku i wyrzucili dokumenty z danymi klientów na śmieci

78 265  
270   137  
W dzisiejszym odcinku o bara-bara na ławce w parku i na plaży w Mielnie. Będzie też o tym, dlaczego odprawiono mszę dla księdza podejrzanego o molestowanie 12-latki, ale już nie chciano pomodlić się za osoby oczekujące na przeszczep organów.

#1. Odprawili mszę imieninową za księdza podejrzanego o wykorzystywanie 12-latki

photo-1617388300008-3b13341c8110?ixid=MnwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=750&q=80

14 lipca w kościele we Włoszczowie odbyła się msza imieninowa w intencji księdza Kamila N. Problem w tym, że duchowny jest podejrzany o molestowanie seksualne 12-letniej dziewczynki. Gdy jeden z parafian skonfrontował się w tej sprawie z księdzem prowadzącym mszę, usłyszał:
Za wszystkich się modlimy, za morderców, za tych, co aborcję dokonali, też się modlimy. A aborcja to większy grzech, bo to jest zabicie.

Duchowny miał też stwierdził, że każdy zasługuje na modlitwę - nawet osoby, które dokonały aborcji. Nagranie można obejrzeć poniżej:#2. Ludzie uprawiają seks z miejscach publicznych i nic sobie z tego nie robią

vwnk9kuTURBXy8xOWZmMzMzOC03YzM1LTQwOTctYjdhMi0xZTlmYjgxZDVkZDIuanBlZ5KVAwAAzQhVzQSwkwXNA0jNAfqCoTABoTEB

W krótkim odstępie czasu w mediach zrobiło się głośno o dwóch seksualnych aferach. Pierwsza miała miejsce w czeskiej Pradze, gdzie w Parku Vrchlickym para zakochanych uprawiała dziki seks na ławce. Nie przeszkadzało im nawet to, że w pobliżu spacerowali rodzice z dziećmi. Po wszystkim kobieta świeciła przed przechodniami nagim biustem. Drugi incydent wydarzył się na plaży w Mielnie. Na szczęście w porę zareagował jeden z plażowiczów, który zaatakował odurzonego mężczyznę klapkami i przegonił go ku uciesze dziesiątek świadków.

ff6e96ed1d6d1fb915835196ca06.png


#3. Zlikwidowali oddział banku i wyrzucili dokumenty z danymi klientów na śmieci

hj5t4kh722rx5dysncmi98hzn9m2xp5v.png

Użytkownik portalu Wykop ujawnił, że pracownicy zamykanego w Pile oddziału banku Santander wyrzucili do kontenera na śmieci dokumenty, w których znajdowały się dane klientów. Mężczyzna przyznał, że pliki leżały na samej górze, w widocznym miejscu i każdy przechodzień mógł je bez problemu wziąć. Bank wystosował już przeprosiny, tłumacząc się pomyłką. Sprawą zainteresowała się też policja.

#4. TVP kończy współpracę z wydawcą "Pytania na śniadanie" po aferze z tęczową flagą

KarinAnn-pns655.png

14 lipca gościem "Pytania na śniadanie" była piosenkarka Karin Ann. Artystka w trakcie występu owinęła się tęczową flagą i udzieliła słownego wsparcia mniejszościom seksualnym w Polsce. Po tym incydencie TVP podjęła decyzję o nieprzedłużaniu współpracy z Radosławem Bielawskim, który był wydawcą śniadaniówki przez ostatnie 12 lat. Niektórzy mieli do niego pretensje o to, że w trakcie pokazania przez Karin Ann flagi nie skierowano kamery w inne miejsce lub w ogóle nie przerwano transmisji.

#5. Imprezowicz w Krakowie skakał po radiowozie

police.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg

Kilka dni temu przy ulicy Lubicz w Krakowie pewien pijany imprezowicz postanowił poskakać sobie po zaparkowanym wzdłuż chodnika policyjnym radiowozie. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i przesłuchany. Teraz grozi mu nawet 5 lat odsiadki.


#6. Ksiądz odmówił parafiance mszy, bo jego zdaniem epatuje tęczą

photo-1562592619-908ca07deace?ixid=MnwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=750&q=80

Maria Jaszczyk ze wsi Nowiny od kilku lat zajmuje się organizacją imprezy plenerowej promującej m.in. oddawanie krwi i narządów. W tym roku po raz pierwszy wydarzenie miało nie zostać zainaugurowane uroczystą mszą w intencji oczekujących na przeszczep. Ksiądz proboszcz stwierdził, że kobieta, która mimo bycia katoliczką wspiera społeczność LGBT, za bardzo epatuje tęczą i musi się nawrócić. Nieoficjalnie mówi się, że pani Maria od dawna ma z proboszczem na pieńku. Ostatecznie mszę odprawił inny ksiądz.

>>> Ostatnio było o nieudanej randce 36-letniej life coach

10

Oglądany: 78265x | Komentarzy: 137 | Okejek: 270 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.10

16.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało