Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - 26-letnia modelka wyjaśnia, dlaczego jest singielką

98 630  
248   203  
W dzisiejszym odcinku o piękności, która tak onieśmiela mężczyzn, że ci boją się do niej dogadać. Nikt nie wie, jak wyglądała przed operacjami plastycznymi...

#1. Rzeczniczka Orlenu tłumaczy nagły spadek cen benzyny na stacji w trakcie konferencji PSL

photo-1585740452884-2a29a1d21514?ixid=MnwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=750&q=80

W niedzielę na jednej z warszawskich stacji paliw Orlenu odbyła się konferencja prasowa PSL, podczas której mówiono m.in. o wysokich cenach paliw. W pewnym momencie zauważono gwałtowny spadek cen benzyny na tablicy. Rzecznik prasowy PKN Orlen Joanna Zakrzewska twierdzi, że nie było to celowe działanie:
Na pewno nie było cudu. Proza życia.

Kobieta przekonywała, że spadek cen w trakcie konferencji nie był działaniem prezesa Obajtka, a zwykłą usterką.

#2. Premier chce, by sprawcy wypadków drogowych płacili rentę bliskim ofiar

photo-1583313395070-6a19dfe6b5c8?ixid=MnwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=667&q=80

Po tragicznym wypadku w Stalowej Woli, w wyniku którego zginęło młode małżeństwo, premier Mateusz Morawiecki zapowiedział zostrzenie kar dla sprawców wypadków:
Przystąpimy bardzo szybko do prac legislacyjnych, które będą bardzo jasno określały odpowiedzialność osób prowadzących pod wpływem alkoholu. To będzie nie tylko odpowiedzialność karna, ale również odpowiedzialność polegająca na tym, że te osoby będą zobowiązane do płacenia alimentów osobom, które pozostały przy życiu, osobom z rodziny, osobom poszkodowanym, żeby wszyscy Polacy mieli jasność, że osoba, która wsiada za "kółko" pod wpływem alkoholu to potencjalnie ktoś, kto może doprowadzić do zabicia innych osób. (...) Niech nikt nigdy nie jeździ w Polsce pod wpływem alkoholu. To jest, potencjalnie, morderstwo - dodał premier.

Morawiecki zapowiedział też, że trójka osieroconych dzieci otrzyma od państwa specjalne renty.

#3. 11-latek zdobył tytuł licencjata fizyki. Chce, by ludzie byli nieśmiertelni

Dziecko-2-1280x720.jpg

Laurent Simons zdobył dyplom na Uniwersytecie w Antwerpii z najlepszym wynikiem wśród studentów. Obszarem zainteresowań chłopca jest mechanika klasyczna i fizyka kwantowa. Laurent nie ukrywa, że chciałby uczynić ludzi nieśmiertelnymi:
Nieśmiertelność to mój cel. Chcę móc wymienić jak najwięcej części ciała ludzkiego na części mechaniczne. Wytyczyłem sobie drogę w tym kierunku. Fizyka kwantowa – badanie najmniejszych cząstek – to pierwszy element układanki.

Chłopiec liczy, że będzie mu dane pracować z najlepszymi uczonymi na świecie, by poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

#4. Nauczyciel biologii żali się, że został zawieszony, bo powiedział, że istnieją dwie płcie

photo-1545693315-85b6be26a3d6?ixid=MnwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=751&q=80

Jesus Luis Barron Lopez tłumaczył licealistom podczas lekcji biologii, że choć istnieją osoby transseksualne, to nawet po zabiegu usunięcia genitaliów zachowują one chromosomy odpowiednie do płci, z jaką się urodzili. Mężczyzna został zawieszony na sześć miesięcy z powodu "homofobicznych" i "rasistowskich" wypowiedzi.
To tak, jakby mnie ukarali za stwierdzenie, że Ziemia jest okrągła. (...) Chcą mnie uciszyć, mnie i tysiące innych nauczycieli biologii czy innych przedmiotów, gdyż odrzucamy jednolite myślenie po totalitarnej linii ideologicznej XXI w.

Dodatkowo nauczycielowi obniżono pensję o 600 euro. Jesus Luis Barron zamierza walczyć o swoje dobre imię.

#5. Radny ze Szczebrzeszyna donosi na burmistrza, który urządził sobie "imprezę dla wybranych"

photo-1611694449252-02453c27856a?ixid=MnwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=750&q=80

Samorządowiec Rafał Kowalik opublikował na Facebooku nagranie, na którym krytykuje burmistrza Szczebrzeszyna. Polityk miał urządzić imprezę, na którą wstęp mieli tylko zaszczepieni:
Widzą państwo, tu są osoby, które nie mogą wejść na imprezę, ponieważ jest prowadzona segregacja sanitarna. Pan burmistrz zrobił sobie imprezę VIP-owską tylko dla osób zaszczepionych, za którą płaci całe miasto, bo wszyscy z państwa płacą za to w podatkach.

Kowalik sugeruje, że burmistrz mógł znaleźć lepsze rozwiązanie:
Płacimy za to wszyscy, bawią się nieliczni... Jest mi wstyd za Burmistrza który zrobił sobie za publiczne pieniądze imprezę dla "wybranych". Można było zrobić imprezę na rynku miejskim, w której mogliby uczestniczyć wszyscy.

Całe nagranie można obejrzeć tutaj.

#6. 26-letnia modelka wyjaśnia, dlaczego jest singielką

mrnr55zj4re62fo68e4b4s7qu10et7gr.jpg

Céline Centino wydała ponad 20 tys. funtów na operacje plastyczne, dzięki którym całkowicie zmieniła swój wygląd. 26-latka twierdzi, że obecnie nie może znaleźć sobie partnera, ponieważ mężczyźni boją się do niej zagadywać:
Gdy idę z przyjaciółmi na miasto, faceci przyglądają mi się, jakby chcieli mnie zjeść. Nigdy jednak nie podchodzą, gdy się do nich uśmiecham.

Céline wyjawia też, że podczas randek mężczyźni bywają spięci i stremowani jej pięknem:
Na początku zawsze są trochę nieśmiali, ale zwykle, gdy widzą, że jestem miła, trochę się odprężają. Myślę, że to naprawdę urocze, kiedy faceci na początku się denerwują. Zawsze mówią, że mam silną aurę i gdy wchodzę do pokoju, mogą wyczuć moją obecność, nawet mnie nie widząc.

A tak wyglądała influencerka, zanim wytworzyła wokół siebie silną aurę:

https%3A%2F%2Fs3-images.ladbible.com%2Fs3%2Fcontent%2F0bbd5b0960e360d45544e92f2f590c7c.jpg

>>> Ostatnio było o gwieździe p0rno

12

Oglądany: 98630x | Komentarzy: 203 | Okejek: 248 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało