Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni - Prokuratura umarza śledztwo w sprawie afery respiratorowej

76 179  
255   153  
W dzisiejszym odcinku o skandalicznym zachowaniu znanego rapera oraz diabelskiej twarzy Donalda Tuska.

#1. Raper nazwał fana "p*dałem" i "cw*lem", bo ten wszedł na scenę

raper-sobel-wyzywal-fana-ze-sceny-jeany-peale.jpg

Sobel to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. W sobotę muzyk grał koncert w Krakowie. W pewnym momencie na scenę wszedł jeden z fanów, który tańczył w rytm piosenki i próbował objąć swojego idola. Widząc to, Sobel wpadł w szał i zwyzywał mężczyznę. Zachęcał też publiczność do wykrzykiwania słów "j**ać c*ela". Nagranie można obejrzeć tutaj. Na Sobla wylała się fala krytyki w internecie. Muzyk w obawie przed utratą fanów przeprosił za swoje zachowanie i zapewnił, że nie jest homofobem.


#2. Dziennikarz ostrzega przed Ku Klux Klanem w Polsce. Wszystko przez naklejkę na samochodzie

Bartoszowi Węglarczykowi bardzo nie spodobała się naklejka na jednym z samochodów, który poruszał się ulicami warszawskiego Wilanowa:

E5hnsSgXoAI2bIK?format=jpg&name=large

Jak się okazało, naklejka nie ma nic wspólnego z Ku Klux Klanem, a popularną wśród młodzieży grą o nazwie muka. Polega ona właśnie na złączeniu kciuka i palca wskazującego. Tego redaktor Węglarczyk już nie wiedział.

#3. TVP Info pokazuje Tuska jako diabła

ODg3OTY1YCUGUTlndkptMEUJbT0wE2NmEhF1dnZ-YHJTBzdnbwNgIg5fKiY8QSBqAEE6JDhGP2oXX2A1KVhgMlYcKz0qQSMlHhwqOTtUK2tUCytibQd4IEpRe2E7HHtyBgdibGwGfWlVAH5mblJ5JgYDfWZ7TA

Powrót Donalda Tuska do polskiej polityki wywołał lawinę oszczerczych reportaży w TVP. Na twitterowym profilu TVP Info pojawił się krótki filmik z ostatniej konferencji przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Uwagę internautów zwróciła czerwona twarz Donalda Tuska - zestawienie rzeczywistego nagrania z materiałem TVP dowodzi, że ktoś w telewizji publicznej celowo przemalował polityka tak, by przypominał diabła. Dodatkowo odpowiednio skadrowano obraz, ucinając logo PO w taki sposób, że przypominało ono rogi. Filmik można zobaczyć tutaj.

7ec96140-aef4-4f58-9228-e1fd6448e4d9


#4. Patoturyści przeszli przez ogrodzenie w rezerwacie i robili sobie zdjęcia z chronionym ptakiem

turysci-w-rezerwacie-mewia-lacha.jpeg

Szokujący incydent w rezerwacie przyrody "Mewia Łacha". Dwoje patoturystów przedostało się przez ogrodzenie i spacerowało po chronionym obszarze pokrytym gniazdami ptaków. W pewnym momencie kobieta uniosła młodego ohara i zaczęła sobie z nim robić zdjęcia. Wiadomo, że przerażone zwierzę zostało znalezione martwe następnego dnia. Obecnie trwają poszukiwania patoturystów. Nagranie z ich żenującej wycieczki po ogrodzonym terenie można obejrzeć tutaj.


#5. Prokuratura umarza śledztwo w sprawie afery respiratorowej

1597512138_siqflk_600.jpg

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski budził największe zaufanie Polaków podczas pierwszej fali pandemii COVID-19. Jego kariera dobiegła końca wraz z wybuchem afery respiratorowej. Kierowane przez Szumowskiego ministerstwo podpisało umowę na 1241 respiratorów ze spółką należącą do handlarza bronią. Ostatecznie dostarczono jedynie 200 urządzeń, mimo iż firma E&K otrzymała od rządu 154 mln złotych zaliczki. Do dziś nie udało się odzyskać 50 mln złotych. Tymczasem prokuratura postanowiła umorzyć śledztwo w tej sprawie. Posłowie opozycji przekonują, że stało się tak z polecenia Jarosława Kaczyńskiego.

#6. W Sopocie stanęła rzeźba, która przypomina kupę

737690aba43b42aba95c22fd3305fac8.jpg

Przy skrzyżowaniu ulic Bitwy pod Płowcami i Hestii w Sopocie postanowiono rzeźbę, która w krótkim czasie wywołała wśród mieszkańców wiele emocji. Jedni twierdzą, że przypomina oni trąbkę, inni, że ucho, a jeszcze kolejni, że... kupę. Jedno jest pewne: nie wiadomo, co autor miał na myśli i dlaczego komukolwiek przyszło do głowy, by kupować takie "dzieło".

28dff39e80934cb3a2dfd72c7422d126.jpg

>>> Ostatnio było o żenadzie na TikToku

6

Oglądany: 76179x | Komentarzy: 153 | Okejek: 255 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.10

24.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało