Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Gwiazda p0rno wierzy, że żyjemy w Matrixie

102 965  
266   265  
W dzisiejszym odcinku o tym, dlaczego zdaniem dziennikarza ludzi powinno się szczepić siłą w asyście policji. Będzie też o ciekawej teorii gwiazdy kina dla dorosłych.

#1. Doda nie będzie koncertować, bo nie godzi się na dzielenie ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionychPiosenkarka zaskoczyła fanów deklaracją, że nie zamierza obecnie wracać do koncertowania. Powodem ma być sprzeciw wobec dzielenia ludzi w sytuacji pandemii:
Nie zamierzam koncertować w momencie, kiedy koncerty dzielą się na zaszczepionych i niezaszczepionych. Moi fani z różnych powodów są zaszczepieni, z różnych powodów nie są. Nie mam zamiaru ich dzielić i nie będę przykładać do tego ręki, więc sorry, ale nie.

Doda przyznała, że lockdown był jej potrzebny. Potrzebowała bowiem czasu na odpoczynek po latach intensywnej kariery i koncertowania.

#2. Parafianie chcą odwołania proboszcza, który dzieli ludzi na lepszych i gorszychWierni z parafii Przemienienia Pańskiego i Świętego Andrzeja Boboli w Rudnie zbuntowali się przeciwko proboszczowi Wojciechowi Kamińskiemu. Ich zdaniem duchowny nie traktuje równo wszystkich parafian:
Ksiądz dzieli parafian na lepszych i gorszych. Jedni mogą żyć na "kocią łapę" bez ślubu kościelnego i jest dobrze, a drugich w takiej samej sytuacji życiowej się piętnuje. (...) Większość ludzi się obawia głośno o tym wszystkim mówić, bo jak nic się nie zmieni, to jeszcze człowieka nie pochowa.

Pod listem do biskupa siedleckiego podpisało się 60 z 600 mieszkańców parafii.

#3. Kurator oświaty sugeruje, że dziś UE wprowadza prawo do aborcji, a wkrótce pozwoli zabijać niewygodnych nauczycieliMałopolska kurator oświaty Barbara Nowak gościła na antenie Radia Maryja. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat rezolucji Parlamentu Europejskiego, zgodnie z którą każdy człowiek powinien mieć prawo do aborcji. Nowak wypowiedziała się krytycznie na temat tego zarządzenia:
Dziś Parlament Europejski ustanawia prawo do zabijania. Czy możemy się spodziewać, że za niedługo będzie prawo do zabijania niewygodnego nauczyciela? Oczywiście, można i tak dalej mówić, bo jeżeli przekracza się jakąś granicę, to trzeba być pewnym tego, że kolejna granica już będzie łatwiejsza do pokonania.

Kilka dni wcześniej kurator pisała na Twitterze, że "nie ma czegoś takiego jak prawo do zabijania".

#4. Dziennikarz przekonuje, że ludzi powinno się szczepić siłą w asyście policjiFrancuski dziennikarz Emmanuel Lechypre wywołał skandal, gdy w trakcie telewizyjnego wywiadu zaatakował osoby, które decydują się nie szczepić przeciwko COVID-19. Jego zdaniem powinno się ich do tego zmuszać:
Zrobiłbym wszystko, by niezaszczepieni byli wyrzutkami społeczeństwa. Czekam na nich, zostaniecie przymusowo zaszczepieni. Poproszę, aby dwóch policjantów zabrało was do punktu szczepień. Przyjmiecie je skuci kajdankami!

We Francji notuje się obecnie ponad 2 tys. zarażeń koronawirusem dziennie.

#5. Rydzyk twierdzi przed sądem, że nie ma żadnego majątku i skupia się już tylko na życiu wiecznymOjciec Tadeusz Rydzyk zeznawał w sądzie w związku z założoną przez siebie fundacją Lux Veritatis. Duchowny został bowiem oskarżony o niepodawanie do informacji publicznej kwot dofinansowań fundacji od państwa. Rydzyk przekonywał sąd, że cała ta sprawa ma na celu zniszczenie jego dobrego imienia, a on sam niczego nie ma:
Wysoki Sądzie, jak się śluby składa, to się nic nie ma.

Rydzyk wyznał też, że skupia się już tylko na życiu wiecznym:
Ja wierzę w życie wieczne i na tym mi zależy, żebym był na tamtym sądzie dobrze osądzony.

Majątek fundacji Lux Veritatis szacowany jest na 250 milionów złotych.

#6. Gwiazda p0rno wierzy, że żyjemy w MatrixieEmerytowana gwiazda kina dla dorosłych Lana Rhoades uważa, że ludzkość żyje w symulacji. "Aktorka" twierdzi, że ma dowody na poparcie swojej tezy:
Jeśli astrologia jest prawdziwa, to myślę, że jest to dowód na to, że żyjemy w symulacji. Osobiście uważam, że astrologia i zodiaki są niezwykle dokładne - twierdzę tak wyłącznie na podstawie własnych doświadczeń.

Zdaniem Lany osoby spod konkretnych znaków mają podobne cechy charakteru, ponieważ twórca symulacji był zbyt leniwy, by każdemu człowiekowi nadawać indywidualne cechy:
Wymyślił więc kodowanie lub specjalny system - jeśli urodzisz się w danym miesiącu, otrzymasz określoną osobowość.

Lana jest zodiakalną panną.

>>> Ostatnio było o tym, dlaczego biała zastawa kuchenna jest rasistowska

19

Oglądany: 102965x | Komentarzy: 265 | Okejek: 266 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.11

27.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało