Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Za co ludzie oceniają innych ludzi, choć głośno o tym nie mówią

38 632  
187   120  
Do mnie najbardziej przemawia #6 - mam takie same przemyślenia.

#1.Oceniam ludzi po tym, jak traktują kelnerów, obsługę hotelową itp. Nic mnie tak nie wnerwia, jak dorośli ludzie, którym wydaje się, że ludzie pracujący w takich zawodach są ich poddanymi lub ludźmi gorszej kategorii.

#2.Ludzie, którzy zaśmiecają przestrzeń publiczną. Totalna zakała ludzkości.

#3.Nie znoszę ludzi, którzy nie odkładają wózków sklepowych na miejsce. Moja pierwsza praca polegała właśnie na odstawianiu ich na miejsce. Skoro ja, będąc na zakupach z dwójką dzieci, potrafię je odstawić na miejsce, to ty też potrafisz.

#4.Antyszczepionkowcy. Uważam ich za kompletnych idiotów.

#5.Kiedy ktoś śmieci petami. Bonusowe punkty ujemne dostaje za to, jeśli pet nie jest dogaszony i taka osoba kompletnie się tym nie przejmuje.

#6.Oceniam innych po tym, jak traktują zwierzęta. Pochodzę z Indii i napatrzyłem się już na to, jak źle ludzie traktują na ulicy psy i inne zwierzęta. To w jaki sposób ludzie traktują zwierzęta wiele o nich mówi.

#7.Oceniam po tym, jak ludzie wychowują dzieci. A już zwłaszcza wtedy, kiedy napady złości u dziecka uważają za zabawne albo słodkie. Widziałem kiedyś, jak mała dziewczynka dostała takiego napadu w sklepie, a jej mama i babcia zaczęły się z niej nabijać.

#8.Ludzie, którzy noszą maseczki w sposób nieprawidłowy. Przez ostatni rok moja praca polegała m.in. na tym, że musiałem pouczać innych, jak mają nosić maseczkę. Jaki jest sens noszenia jej z wystającym nosem albo zsuniętą na podbródek?

#9.Ludzie, którzy w miejscu publicznym głośno słuchają muzyki lub rozmawiają przez telefon w trybie głośnomówiącym - nienawidzę ich.

#10.Denerwują mnie ludzie, którzy zasypują mnie plotkami na temat innych ludzi. Zawsze zastanawiam się, co mówią na mój temat za moimi plecami.

#11.Denerwują mnie ludzie, którzy za wszelką cenę muszą zdominować każdą dyskusję - udowodnić każdemu, kto zabierze głos, że są od niego lepsi.

#12.Działa mi na nerwy niemycie rąk po wizycie w ubikacji.

#13.Jeśli zobaczę, że masz nowiutki telefon albo zajebiście zrobione paznokcie, a twoje dziecko ma stare, wytarte buty, możesz być pewna, że będę cię oceniać po całości.

#14.Kiedy rodzice dają dzieciom wejść sobie na głowę i robią wszystko, czego one chcą.

#15.Zwracam uwagę, czy są otwarci na dyskusję. Są tacy ludzie, którzy - zamiast po prostu o czymś pogadać - natychmiast stają się agresywni i kończą rozmowę, gdy tylko z czymś się nie zgadzają.
10

Oglądany: 38632x | Komentarzy: 120 | Okejek: 187 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało