Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Internauci dzielą się najgłupszymi rzeczami, jakie na ich oczach robili turyści

71 548  
303   86  
W związku ze szczepieniami można powiedzieć, że dla turystyki ten rok może być znacznie lepszy niż poprzedni. Ludzie odwiedzający obce sobie kraje i miejsca nie zawsze jednak błyszczą intelektem i czasem robią naprawdę, ale to naprawdę głupie rzeczy.

#1.

Widziałem, jak jeden gościu próbował pływać na waleta na jednej z najpopularniejszych plaż na Florydzie. Zanim skończył zdejmować spodnie, już obok niego był policjant z mandatem.
- Ok-Championship1978

#2.

Mieszkam niedaleko miasta Banff w Kanadzie. Raz widziałem, jak turystka z dzieckiem w ręku wysiadła z samochodu, bo zobaczyła na drodze niedźwiedzia. Jednak nie chciała uciekać czy przepłoszyć zwierzaka, a... nakarmić go pomarańczą.
- NZT-48Rules

#3.

Raz siedziałem sobie na plaży, a obok mnie para łoiła browar za browarem. Mieli ze sobą dziecko (na oko 3-4 lata). Dziecko wprawdzie miało na sobie kamizelkę, ale to wszystko... Po czasie, kiedy rodzice byli już mocno znieczuleni, dziecko zaczęło wypływać z prądem wgłąb morza. Musiałem po nie płynąć, bo oni nie chcieli ruszyć dupy.
- cleaning-meaning

#4.

Ludzie przechodzący za barierki w trakcie zwiedzania Wielkiego Kanionu są niesamowicie głupi. Co roku spada tam około 10 osób i każdy ginie na miejscu. Powodzenia!
- jdward01

#5.

Jedna z turystek próbowała posadzić swoje dziecko na łosiu, żeby miało fajne zdjęcie.
- dream2012

#6.

Wiele osób nie ogarnia, co oznacza "rekinowy alarm", który ogłasza się za pomocą syren. Dalej siedzą w wodzie i pływają, jak gdyby nigdy nic.
- Bannanas_suck

#7.

Mieszkam w Japonii i od turystów w każdym mieście najczęściej słyszę, że "tutaj jest jak w anime". Oczywiście. Stoisz pod apteką - kwintesencja anime.
- Certain_Cup533

#8.

W trakcie pływania łodzią po bagnach jeden z turystów sięgnął ręką w dół, żeby pogłaskać aligatora.
- Worlds_Best_Coffee

#9.

Na Florydzie widziałem zbyt wielu turystów, którzy próbowali głaskać dzikie zwierzęta...
- ima_stranger

#10.

Raz widziałem, jak kilku turystów zdecydowało, że świetnym pomysłem będzie stanąć na drodze gwardii królewskiej w Londynie, żeby zrobić sobie z nimi selfie. Ci goście nie zatrzymują się dla nikogo. Jeśli będzie trzeba, to zdepczą cię bez mrugnięcia okiem.
- CookiesChoco

#11.

Stawanie na barierkach nad wodospadem Niagara... w zimie. Kiedy wszystko było niemal skute lodem.
- Cyrakhis

#12.

Raz jeden gościu podszedł niewiarygodnie blisko grzechotnika, żeby zrobić sobie z nim zdjęcie. Koleś chyba nie wie, co oznacza dźwięk jego grzechotki.
- PoorCorrelation

#13.

Ludzie non stop karmią mewy w miejscu, gdzie mieszkam. Co oni sobie myślą?! Potem jedna mewa z drugą atakuje mieszkańców, żeby zabrać im jedzenie. Ostatnio odebrały mi hamburgera.
- Carrie_Crossing

#14.

Mieszkam w Kanadzie. Widziałem już kilka razy Amerykanów, którzy w lipcu pytali "gdzie jest śnieg", bo przyjechali na narty.
- NaditzuKokoro

#15.

Turyści, którzy narzekają na to, że lokalsi nie znają angielskiego. Przepraszam bardzo, czy to ich obowiązek? Szczególnie w mniejszych miasteczkach.
- Fake_Watch_Salesman

#16.

Raz widziałem, jak jedna laska wrzuciła pocztówkę ze znaczkiem do skrzynki, gdzie ludzie wrzucają worki z psimi odchodami.
- bernerli
4

Oglądany: 71548x | Komentarzy: 86 | Okejek: 303 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

05.10

04.10

03.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało