Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Instrukcja była niejasna

40 731  
202   25  
Uwielbiamy internetowe poradniki - nic tak nie działa na wyobraźnię, jak próba odgadnięcia procesu myślowego ich twórców.

#1. Dokończ ptaka - z książeczki dla dzieci#2. Jak sprawdzić, ile lat ma drzewoJeśli wiesz, kiedy posadzono drzewo, możesz łatwo i dokładnie określić jego wiek.

#3. Krok 1: zdobądź narzędzia; krok 2: zamontuj żaluzje#4. Jak zdobyć kasę na start-upAby rozpocząć działalność firmy GoPro, Nick Woodman wraz z żoną uzbierali 30 000 dolarów po części ze sprzedawania biżuterii z muszelek i pasków ze swojego vana w Kalifornii.

Następnie pożyczyli kolejne 235 000 dolarów od jego rodziców.

Dekadę później firma weszła na giełdę i obecnie zatrudnia ponad 1700 pracowników. Wartość firmy wynosi ponad miliard dolarów.

#5. Trzeci krok jest zawsze najtrudniejszy#6. "Jeśli masz nadwagę, schudnij"#7. Pijesz lampkę wina, potem dwie, potem trzy i masz szafkę#8. Każda instrukcja do Photoshopa#9. "Dodaj dwie chrupki Hula Hoops do kawy i - czary mary - masz sowę"#10. Oprah zdradza, w jaki sposób w wieku 64 lat w ogóle się nie stresujeKrok 1: Mam miliard dolarów.

#11. "Dokuczają ci w szkole? Nauczyciele radzą, abyś zachowywał się mniej gejowsko"#12. "Nie udało ci się zdominować Grauga. Wskazówka: Zdominuj Grauga"#13. Jak narysować szopa z czapeczką urodzinową#14. Jak narysować Australię#15. Czekaj, łączę wątki#16. Jak narysować różę? To proste. Narysuj sałatę i pomaluj ją na czerwono. Działa też w drugą stronę!#17. "Dorysuj włosy i pocieniuj"#18. "Jak przeszłam na emeryturę w wieku 38 lat - ty też tak możesz"Kiedy Hester i jej mąż planowali przejść na wcześniejszą emeryturę, mieli tę przewagę, że zarabiali 6-cyfrowe kwoty i mieli pracę, dzięki której nazbierali miliony punktów lojalnościowych za podróże.

#19. Znowu ten mityczny trzeci krok#20. W sumie nie tylko trzeci, piąty też potrafi pozamiatać3

Oglądany: 40731x | Komentarzy: 25 | Okejek: 202 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

02.08

01.08

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało