Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni - Urzędnicy gminni nie zauważyli maila o podłożeniu bomby. Odczytali go dopiero następnego dnia

85 945  
288   124  
W dzisiejszym odcinku o kolejnej błyskotliwej teorii Andrzeja Dudy. Będzie też o Psychotropie, Fit Dziku i Taxi Złotówie. O co chodzi?

#1. Duda sugeruje, że poprawa sytuacji pandemicznej w Polsce to wynik ładnej pogody

056595_r0_940.jpg

Prezydent Andrzej Duda wywołał oburzenie, gdy podczas konferencji GLOBSEC w Bratysławie wypowiedział się na temat szczepionek przeciwko COVID-19. Duda przyznał, że ma wątpliwości, czy za spadek liczby zachorowań w Polsce nie odpowiada przypadkiem lepsza pogoda. Jako dowód podał zeszłe lato, gdy mimo braku szczepionek liczba zakażeń w naszym kraju była znacznie niższa. Internauci nie mają litości dla prezydenta i powołują się na sytuację w Indiach i Brazylii - krajach, które mimo tropikalnej pogody notują rekordy zakażeń. Póki co Duda nie znalazł na to wytłumaczenia.


#2. Polska po katastrofalnym meczu przegrała ze Słowacją na Euro 2020

60c7a87503cbf_o_medium.jpg

Nie mogliśmy o tym nie wspomnieć... Spuśćmy na to zasłonę milczenia i oddajmy głos internautom. Zachęcamy do przejrzenia najśmieszniejszych memów.

#3. Najman promuje własną galę MMA. Wśród uczestników... Król Syntholu i Taxi Złotówa (?)

plakat-mm2.jpg

Andrzej Najman najbardziej znany jest z porażki w 48. sekundzie walki z Pudzianem. Po rozstaniu z Fame MMA ekspert TVP postanowił założyć własną federację. Obecnie sportowiec promuje zbliżającą się galę, którą uświetnią tak wybitne osobistości jak - uwaga - Psychotrop, Fit Dzik, Król Syntholu, Taxi Złotówa czy Nikoś Zatowka. A jako bonus załączamy specjalny utwór, który Najman nagrał na potrzeby show. Oglądasz na własną odpowiedzialność:


#4. Był jedynym kandydatem na sołtysa, a mimo to i tak przegrał w wyborach

z27202361IH,Marian-Gorniak.jpg

W niedzielę we wsi Niedźwiedź w woj. małopolskim odbyły się wybory na sołtysa. Jedynym kandydatem był społecznik Marian Górniak. Wobec braku konkurentów mężczyzna był przekonany, że ma wygraną w kieszeni. Niestety los spłatał mu figla, gdyż okazało się, że do urn poszło za mało osób - jedynie 28 z ponad 1000 mieszkańców. Jakby tego było mało, Górniaka poparło tylko 13 osób. 14 zagłosowało "przeciw", a jedna oddała nieważny głos. Sołtysa wybierze zatem zebranie wiejskie.


#5. Wandal zniszczył panele fotowoltaiczne za 300 tys. złotych. Policji udało się go namierzyć

135-183587.jpg

Nie wiadomo, co miał w głowie 30-latek, który zdewastował farmę paneli fotowoltaicznych w Koninie Żagańskim. Straty zostały oszacowane na ponad 300 tysięcy złotych. Na szczęście policji udało się ustalić tożsamość sprawcy. Wandal został aresztowany. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności. Pozostaje mieć nadzieję, że straty zostaną zrekompensowane właścicielowi farmy.


#6. Urzędnicy gminni nie zauważyli maila o podłożeniu bomby. Odczytali go dopiero następnego dniaW zeszłym tygodniu wiele lubelskich instytucji padło ofiarą ataku trolla, który informował o podłożeniu ładunków wybuchowych. Groźnie brzmiący mail trafił również na skrzynkę Urzędu Gminy Fajsławice. Alarmu nie wszczęto, gdyż... nikt nie zauważył wiadomości. Odczytano ją dopiero następnego dnia. Do tego czasu bomba już dawno zdążyłaby wybuchnąć. Na szczęście tym razem nie doszło do tragedii.


>>> Ostatnio było o 12-metrowej pato-klitce

11

Oglądany: 85945x | Komentarzy: 124 | Okejek: 288 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.06

31.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało