Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - 30-latka podawała się za 13-letnią córkę. Nie rozpoznano jej

85 981  
253   98  
W dzisiejszym odcinku o pewnej mamuśce, która przeprowadziła ważny eksperyment społeczny. Będzie też o piłkarzu, który nie klęknął...

#1. Rydzyk ogłasza, że pisze książkę. Prosi o kontakt ocalałych z aborcji

gf-kTvc-PKvi-YSni_ojciec-rydzyk-i-jego-auto-od-bezdomnego-najlepsze-memy-664x442-nocrop.jpg

Dyrektor Radia Maryja zapowiedział, że zamierza napisać książkę o "ratowaniu życia". Duchowny prosi o kontakt osoby, które chciałyby opowiedzieć swoją historię:
Od dłuższego czasu towarzyszy mi myśl o napisaniu książki o ratowaniu życia. Prosimy o nadsyłanie świadectw tych, którzy zostali uratowali przed tzw. aborcją, a także tych, którzy ratowali przed zabiciem. Napiszcie do nas. W świadectwach i licznych liczbach, które dostaję od Państwa, często mowa jest m.in. o tym, że wizyta prof. Bernarda Nathansona i jego świadectwo uratowało wiele waszych dzieci, a także Was. Przekażcie swoje świadectwo. Może ono zachęci innych, by ratować życie.

Dane kontaktowe można znaleźć na stronie Radia Maryja.

#2. Nosowska wyśmiewa Bożenkę z "Klanu", która krytykowała promowanie "brzydoty"

Kaczorowska-w-ogniu-krytyki-768x432.jpg

O kontrowersyjnym wpisie Agnieszki Kaczorowskiej (serialowej Bożenki) pisaliśmy we wczorajszym odcinku obciachów. W skrócie: celebrytka uważa, że ludzie mniej urodziwi nie powinni publikować w internecie swoich naturalnych zdjęć i promować "brzydoty". Kaczorowskiej w swoim stylu odpowiedziała Katarzyna Nosowska, która opublikowała na Instagramie filmik ze swoim psem:
Moda na brzydotę. Test posta pewnej tancerki na mopsie Jadzi. Jej reakcja jest jedynie słuszna. (...) Jadziu, jestem estetką. Natomiast obserwuję obecnie modę na brzydotę, Jadziu. Trochę wydaje mi się, że to wynika u ciebie z chęci przeciwstawienia się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy. A z drugiej strony zbyt skrajnego promowania takich haseł jak body positive, Jadziu (...). Nie odwracaj się do mnie plecami. Jadziu, dlaczego twoja marka osobista odwróciła się do mnie plecami? Gdzie jest Mańka? Pewnie się przeniosła do innego błotka.

Cały filmik Nosowskiej można obejrzeć tutaj.

#3. Kult nie zamierza grać na koncertach, na które wpuszczane są tylko osoby zaszczepione

196525773_330135698474062_6149415368769677888_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=WMXAHuqanesAX9RvuQ6&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1340e2460f08496561d26df6d442d889&oe=60E6B071

Takie oświadczenie pojawiło się na facebookowym profilu zespołu:
W związku z tym, że zaczynają pojawiać się pogłoski o koncertach i festiwalach przeznaczonych tylko dla zaszczepionych, chcemy opublikować w tym miejscu naszą decyzję. Grupa KULT nie bierze udziału w koncertach, na które będą wpuszczani tylko ludzie zaszczepieni.

Na koniec członkowie grupy dodali, że mówią nie "apertheidowi".

#4. Piłkarz tłumaczy, dlaczego nie uklęknął na murawie w ramach wsparcia #BlackLivesMatter

nicola-stanciu.jpg

Rumuński zawodnik Nicolae Stanciu nie uklęknął przed meczem z Anglią. Jak wyjaśnił, zrobił to w geście solidarności z kolegą z boiska:
Zrobiłem to, by pokazać solidarność z moim kolegą z drużyny Ondrejem Kudelą. Bez żadnego dowodu winy został ukarany dziesięcioma meczami dyskwalifikacji na poziomie międzynarodowym. Nie wierzę w to, że klękanie rozwiąże problem rasizmu.

Kudela został zawieszony w związku z rzekomo rasistowskim atakiem w kierunku jednego z piłkarzy w trakcie meczu Ligi Europy.

#5. Gądecki żąda od premiera, by poluzować obostrzenia w kościołach

photo-1515162305285-0293e4767cc2?ixid=MnwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=751&q=80

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki nie rozumie, dlaczego mimo poprawy sytuacji epidemicznej w kościołach wciąż panuje reżim sanitarny. Duchowny wystosował pismo do premiera Mateusza Morawieckiego, w którym domaga się poluzowania obostrzeń:
(...) w kontekście istotnego zmniejszania obostrzeń sanitarnych w większości obszarów życia społecznego, limit wiernych w kościołach utrzymywany jest z czasu, gdy dzienna liczba zachorowań w Polsce oscylowała wokół 30 tys. (...) Kościół ze zrozumieniem podchodził do nakładanych ograniczeń sanitarnych, udzielając wiernym dyspens oraz zachęcając do przestrzegania wszystkich zaleceń sanitarnych. (...) Wyrażając wdzięczność za dotychczasowe działania na rzecz ochrony zdrowia i życia Polaków, nalegam raz jeszcze na zmniejszenie obostrzeń w kościołach i innych miejscach kultu.

Gądecki odwołał się do wesel, kin, teatrów, a nawet transportu publicznego. Jego zdaniem kościoły są obecnie najbardziej poszkodowane. Nie wiadomo, czy premier wysłucha jego apelu.

#6. Chodziła do szkoły i podawała się za córkę. Chciała zwrócić uwagę na ważny problem

60bd1e9ee459cb0018a2c675?width=700

Casey Garcia trafiła do aresztu po tym, jak przez cały dzień chodziła po szkole i uczestniczyła w zajęciach, podając się za swoją 13-letnią córkę. Kobieta przyznała, że chciała przeprowadzić "eksperyment społeczny", którego celem było zwrócenie uwagi na słabe zabezpieczenie szkół:
Byłam tam przez cały dzień, twarzą w twarz z nauczycielami. Chciałam udowodnić, że potrzebujemy w szkołach lepszej ochrony. Chyba mi się to udało.

30-latka wyjawiła, że dopiero pod koniec dnia jeden z nauczycieli zaczął mieć co do niej podejrzenia. Wcześniej mało kto zwracał na nią uwagę:
Nauczyciele byli tak bardzo zaabsorbowani uczniami, którzy byli online, że nie koncentrowali się na tych, którzy byli obecni fizycznie.

Kobieta opuściła areszt po wpłaceniu kaucji w wysokości 7808 dolarów.

>>> Ostatnio było o skandalu z tenisistką

10

Oglądany: 85981x | Komentarzy: 98 | Okejek: 253 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.06

19.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało