Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Pracownicy 5-gwiazdkowych hoteli dzielą się najstraszniejszymi historiami z pracy

75 832  
276   52  
Mogłoby się wydawać, że praca w miejscu, gdzie przyjmuje się raczej bardziej majętnych gości, wcale nie będzie taka zła. Okazuje się jednak, że rzeczywistość nie jest taka kolorowa. Pracownicy ekskluzywnych hoteli postanowili podzielić się najstraszniejszymi historiami z pracy.

#1.

Pluskwy. W każdym hotelu, w jakim pracowałam, musieliśmy radzić sobie z pluskwami. I to nie tylko w tych najpodlejszych motelikach, ale też w 5-gwiazdkowych hotelach znanej sieci.
- Soullikeether

#2.

Ludzie zrzucający meble z balkonów na samochody innych gości. To się naprawdę zdarza. Dlaczego? Nie mam zielonego pojęcia.
- Turdmuffin_yumyum

#3.

Często mieliśmy tzw. SIGH - samodzielnie zadana rana postrzałowa głowy (ang. Self Inflicted Gunshot Wound to the Head). Jak często to się zdarzało? Mieliśmy na to skrót, więc sami odpowiedzcie sobie na to pytanie.
- Weeperblast

#4.

Pracowałam w wielu hotelach i z mojego doświadczenia wynika, że im więcej gwiazdek, tym owszem, goście traktowani są lepiej, ale pracownicy wręcz odwrotnie. Lepszy hotel - większe poniewieranie pracownikami.
- Bk0404

#5.

Być może o tym nie wiecie, ale meldowanie się w późno w nocy ma swoje plusy (dla gości oczywiście). Na ogół dostają potężne zniżki, ponieważ hotel próbuje za wszelką cenę sprzedać wszystkie miejsca. Czasem można było liczyć nawet na 80% rabat.
- Mrkse7en

#6.

Ludzie na ogół są strasznie niemili dla personelu hotelowego. Wystarczy odrobina uprzejmości, a możesz prosić o co chcesz. Serio, tak niewiele trzeba, żeby urosnąć w oczach pracownika.
- cake–96

#7.

Pracowałam jako pokojówka i mieliśmy z góry powiedziane, że mamy nie wymieniać poszewek poduszek, dopóki nie będą wyglądały na brudne. Trzeba ciąć koszta, gdzie się tylko da...
- Santas_Blackberries

#8.

Ludzie próbują spuścić w toalecie dosłownie wszystko. Ręczniki, pościel, wielkie kupska, poduszki, papier, jedzenie, butelki i wiele, wiele innych rzeczy...
- TrapperJon

#9.

Goście lubią kokę. I biorą jej naprawdę dużo.
- explainchampagne

#10.

Pracowałem w 5-gwiazdkowym hotelu w Anglii, jako barman. Organizowałem imprezy, robiłem czasem dostawy i ogólnie byłem tam prawie od wszystkiego. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że mój menadżer na większych imprezach dopisywał ludziom drinki do rachunków, żeby więcej zarobić.
- datguywilld

#11.

Nigdy nie jedzcie czekolady z fontanny w hotelach. Powtarzam: NIGDY! Ta czekolada nie jest świeża. Na ogół zamraża się ją, a potem znów odmraża po czasie, bo szkoda wyrzucać.
- Unusual_Form3267

#12.

Jako chłopcy hotelowi jesteśmy szkoleni, aby zadawać otwarte pytania dzieciom, aby sprawdzać, czy przypadkiem nie są ofiarami wykorzystywania seksualnego przez ich rzekomych opiekunów.
- nintendorks0401

#13.

Samotni i smutni ludzie często wyjeżdżają na wakacje, żeby zakończyć tam swój żywot. Nie mówi się o tym za często, ale tak naprawdę jest. Szkoda tylko, że potem my musimy brać udział w sprzątaniu tego bałaganu...
- Cool-Lemon-7662

#14.

Nie pij ze szkła w pokoju. Pokojówki na ogół mają tak mało czasu na każde pomieszczenie, że często polerują kieliszki tą samą szmatką, którą wycierały łazienkę.
- WitcherofWallStreet

#15.

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że ktoś umarł w łóżku, w którym śpisz. W moim poprzednim hotelu aż 40% łóżek było miejscem czyjegoś zgonu.
- KaneMomona

#16.

Prostytutki chętniej dają nam napiwki niż sami goście, którzy z nimi przychodzą.
- hoangbro123px9

#17.

Łóżko, pościel i materac, w których śpisz, prawie na pewno miało kiedyś na sobie fekalia.
- TheRynoceros

#18.

Stanowisko do przewijania dzieci w męskich toaletach najczęściej służy do wciągania z tego koksu. Na niektórych w mojej pracy wyrobiły się już nawet rowki od tego skrobania przez lata.
- aLameGuyandhisCat

#19.

Raz w hotelu zostawiłem na stoliku w pokoju kiepsko zwiniętego skręta (jestem w tym naprawdę słaby), bletki i trochę towaru. Kiedy wróciłem, znalazłem na stoliku idealnie zwiniętego skręta. Nie wiem, czy z towaru coś zniknęło, ale dzięki ci wielkie (kimkolwiek byłeś), bo paliło się znakomicie.
- J_Beyonder

#20.

Ekskluzywne hotele zbudowane są z cegieł, wyschniętego nasienia, kokainy i pieniędzy.
- saveyourfork
18

Oglądany: 75832x | Komentarzy: 52 | Okejek: 276 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało