Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najdziksze newsy tygodnia – Zabawna wpadka prezenterki w programie na żywo

86 892  
288   148  
Dzisiaj o kurczącym się rynku pracy dla psów policyjnych, stanie polskiej opozycji oraz o tym, że nawet zawał nie przeszkodzi w dobrej imprezie.

#1. Psy policyjne muszą przechodzić na wcześniejszą emeryturę, bo nie ma dla nich pracy z powodu legalizacji marihuany



Sztuczna inteligencja, automatyzacja i legalizacja sprawiają, że rynek pracy drastycznie się kurczy, a ten, kto specjalizuje się tylko w jednej dziedzinie, może pewnego dnia obudzić się z ręką w nocniku. Ewentualnie z nosem w ziemi – tak jak wiele psów policyjnych w USA, gdzie szkolone do wykrywania marihuany zwierzęta stają się zbędne z powodu legalizacji narkotyku w kolejnych stanach. Raz wyszkolonego psa nie da się wyszkolić ponownie z taką samą skutecznością do wykrywania innych narkotyków, więc zwierzęta przechodzą na wcześniejszą emeryturę albo zaczynają wykonywać inne zadania, takie jak tropienie czy pomoc przy zatrzymaniach.

#2. Senator zatrzasnął się w windzie, w związku z czym nie wziął udziału w głosowaniu nad Planem Odbudowy



Polscy politycy to wyjątkowi ludzie, ale politycy polskiej opozycji to wyjątkowa klasa wyjątkowości. Senat przez 3 tygodnie pracował nad poprawkami do proponowanego przez PiS dokumentu pt. „Krajowy Plan Odbudowy”. 500-stronicowy dokument, który zawiera propozycje dotyczące odbudowy gospodarki po pandemii, miał zostać poprawiony i przegłosowany w Senacie, ale nic z tego nie wyszło, bo jeden z senatorów Koalicji Obywatelskiej Leszek Czarnobaj zatrzasnął się w windzie i nie mógł wziąć udziału w głosowaniu. Inny, również z KO, pomylił się i zagłosował przeciwko poprawionemu dokumentowi. Gdyby obaj zagłosowali za przyjęciem poprawek, to dokument zyskałby akceptację Senatu. Ale nie zyskał, więc z optymizmem należy spoglądać na przyszłość Polski.

#3. Mężczyzna wpadł w ręce policji, bo szamotał się z walizkami pieniędzy



W filmach jak mantrę powtarzają, że jak jesteś na akcji, to się nie wychylaj. Jest w tej nauce sporo prawdy, bo gdyby Rusłan Shamsutdinov zachowywał się w sposób niewzbudzający zainteresowania policji, to nie siedziały teraz w areszcie, a przede wszystkim nie straciłby uczciwe wypranych pieniędzy. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli przez policję z południowego Londynu po tym, jak zauważono, że szarpie się z ciężkimi walizami przed jednym z domów w dzielnicy Fulham. Podczas kontroli okazało się, że Shamsutdinov próbuje taszczyć „znaczną ilość” gotówki w walizkach, więc policja zarządziła przeszukanie jego domu i w sumie zarekwirowała 5 milionów funtów.

#4. Amazon przedstawił projekt budki, do której pracownicy mogą się udać, gdy jest im smutno



Co możesz zrobić, gdy twoi pracownicy ledwo żyją, bo każesz im zasuwać ponad ludzkie siły? Dostarczyć im budkę z relaksującymi filmikami! To tak oczywiste, że aż dziwne, że nikt inny nie wpadł wcześniej na podobny pomysł. „AmaZen” to niewielkie pomieszczenie wielkości budki telefonicznej z komputerem w środku. Gdy pracownik się zestresuje albo po prostu poczuje, że ma dość, to zamiast rzucać wypowiedzeniem, będzie mógł wejść do budki i obejrzeć filmy relaksacyjne. Geniuszu tego rozwiązania nie dostrzegli jednak internauci, którzy kpią z budki, nazywając ją „szafą rozpaczy”.

#5. Kobieta zmarła na zawał w trakcie ślubu, więc pan młody poślubił siostrę zmarłej



Goście zaproszeni, sala wynajęta, żarcie zamówione, litry wódki się chłodzą, więc trochę głupio by było odwoływać dobrze zapowiadającą się imprezę. Rodziny zgromadzone na weselu w jednej z indyjskich prowincji dobrze zdawały sobie z tego sprawę i nie pozwoliły, by wesele nie doszło do skutku po tym, jak panna młoda zasłabła w trakcie wypowiadania sakramentalnego „tak” i zmarła na zawał. Sprytni członkowie obu rodzin wymyślili więc, że pan młody może poślubić siostrę zmarłej i tak też się stało. Ciało starej panny młodej wrzucono tymczasowo do innego pomieszczenia i wszyscy bawili się jak gdyby nigdy nic.

#6. William Shakespeare zmarł 5 miesięcy po przyjęciu szczepienia na covid



Wszyscy zdajemy sobie sprawę z poziomu prezentowanego przez telewizję, ale nie wiedzieliśmy, że jest aż tak źle. W jednym z serwisów informacyjnych w argentyńskiej telewizji podano do wiadomości, że „jeden z najważniejszych angielskich pisarzy” William Shakespeare zmarł 5 miesięcy po przyjęciu szczepienia na covid. Prezenterka Noelia Novilo, która podzieliła się ze światem tą szokującą informacją, twierdzi, że dobrze wiedziała, co chce powiedzieć, ale źle się wyraziła, bo teleprompter nie wyświetlał dobrze znaków interpunkcyjnych, więc wicie rozumicie. Natomiast w reportażu tak naprawdę chodziło o Williama „Billa” Shakespeara – jedną z pierwszych osób na świecie, które przyjęły szczepionkę na covid. 81-letni Shakespeare zmarł na zawał, ale szczepionka nie miała z tym nic wspólnego.

Jeśli nie chcesz zgadywać, co wspólnego z dzisiejszymi newsami miały newsy z poprzedniego odcinka, to po prostu wejdź i sprawdź.
16

Oglądany: 86892x | Komentarzy: 148 | Okejek: 288 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.06

17.06

16.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało