Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni - Naga piękność pojawiła się w trakcie wywiadu online

130 040  
317   147  
W dzisiejszym odcinku o kobietach, które wsadzają pewien przedmiot do ust, żeby mieć twarz w kształcie litery V. Będzie też o nagiej piękności w trakcie zdalnego wywiadu.

#1. Uczestnicy "Sanatorium miłości" pozują na pogrzebie kolegi z programuW połowie kwietnia zmarł Władysław Szustorowski, lubiany uczestnik programu "Sanatorium miłości" emitowanego na antenie TVP. Kilka dni temu jego koleżanka, Halina Jaksa, opublikowała na swoim facebookowym profilu zdjęcie z uroczystości. Kobieta razem z innymi uczestnikami pozowała do zdjęcia na tle... trumny. Na seniorów wylała się fala krytyki. Internauci nie rozumieją, dlaczego ktokolwiek chciałby robić sobie ładną focię w takim momencie....

#2. Kobiety wsadzają to do ust, żeby mieć twarz w kształcie litery VOstatni hit w Chinach to specjalne urządzenie zasysające kobietom twarz, dzięki czemu przybiera ona kształt litery V. Zaleca się ssanie gadżetu co najmniej 10 minut dziennie. Podobno efekty są spektakularne:Nie wiadomo, czy i kiedy produkt zostanie wprowadzony do Polski.


#3. 10-latka perfidnie skłamała, że kelner zaglądał jej pod sukienkęPewna 10-latka ze Świnoujścia bawiła się na imprezie w jednej z restauracji razem z rodziną i przyjaciółmi. Po powrocie do domu dziewczynka zgłosiła matce, że jeden z kelnerów zaglądał jej pod sukienkę. Rodzice 10-latki natychmiast zadzwonili po policję, która udała się do lokalu. Na nagraniach z monitoringu nie zaobserwowano niczego podejrzanego. Funkcjonariusze skonfrontowali się więc z dziewczynką, która przyznała, że wszystko zmyśliła. Nie wiadomo, dlaczego to zrobiła i jakie poniesie przez to konsekwencje.

#4. Szpital wyremontował za 5 mln złotych kaplicę. Ratownicy od lat czekają na remont swoich pomieszczeńRatownicy ze Szpitala Wojskowego w Krakowie dostawali już zapewnienia od trzech komendantów, że doczekają się remontu pomieszczeń sanitarnych, które wyglądają tak, jakby czas zatrzymał się dla nich sto lat temu. Tynk sypie się tam ze ścian, a pod prysznic nikt nie wchodzi ze strachu, że złapie jakąś zarazę. Ostatni komendant miał odmówić zaproszenia do osobistego obejrzenia pomieszczeń. Zamiast pomóc ratownikom, którzy codziennie ratują ludzkie życie, postanowiono wyremontować szpitalną kaplicę. Póki co wydano na to astronomiczną kwotę 5 milionów złotych przekazaną przez MON. Nie wiadomo, czy pomieszczenia o mniej religijnym charakterze zostaną kiedykolwiek doprowadzone do stanu użyteczności.

#5. Kobieta przedostała się w zoo na wybieg dla małp i próbowała je nakarmić cheetosami


Pewna mało odpowiedzialna mieszkanka Teksasu postanowiła bliżej poznać się z małpami zamieszkującymi zoo w El Paso. Kobieta pokonała barierki i weszła na wybieg dla zwierząt. Podobno próbowała je też karmić. Wybuchł skandal, w wyniku którego delikwentka straciła pracę w kancelarii prawniczej. Uznano bowiem, że jej zachowanie nosiło znamiona solidnego obciachu.

#6. Naga kobieta pojawiła się w trakcie wywiadu onlineDo zabawnego incydentu doszło w trakcie wywiadu stacji UKRAINA TV z redaktorem naczelnym rosyjskiego kanału Dożd. W pewnym momencie na ekranie pojawiła się... naga kobieta. Video można obejrzeć poniżej:


Transmisję przerwano zaraz po ujawnieniu się nagiej piękności. Prowadzący nie kryli zaskoczenia.

>>> Ostatnio było o związku 18-latka z 71-latką

10

Oglądany: 130040x | Komentarzy: 147 | Okejek: 317 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało