Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najdziksze newsy tygodnia - nastoletnie uczennice pokazały na zdjęciach szkolnych „zbyt dużo”, więc władze szkoły kazały zdjęcia ocenzurować

106 579  
273   183  
Dzisiaj o tym, że niewierność nie jest dla słabych, a także o tym, że robota poniżej 4500 zł za miesiąc oraz życie nie mają sensu.

#1. Filozofowie orzekli, że życie nie ma sensu, ale to w sumie nic złego

l_18981497d22f6192.jpg

Profesjonaliści potwierdzili właśnie to, co wiele osób podejrzewało od dawna: życie nie ma większego sensu. W swojej pracy pt. „W obronie nihilizmu” brytyjski filozof profesor James Tartaglia z Keele University oraz Tracy Llanera z University of Notre Dame Australia bronią popularnej wśród wielu osób postawy nihilistycznej i twierdzą, że odzwierciedlone w niej poglądy o tym, że życie nie ma żadnego znaczenia i większej wartości, nie tylko należy postrzegać jako coś normalnego, ale też czerpać z tego siłę. Gdy już zdamy sobie sprawę z tego, że system wartości, które mają czynić człowieka szczęśliwym, został tak naprawdę wykreowany sztucznie, a marnowanie czasu w internecie, leżenie przed telewizorem czy ratowanie bezdomnych kotków są w równym stopniu pozbawione znaczenia, to będzie nam się żyło dużo łatwiej.

#2. Mężczyzna został trafiony piorunem w dniu swoich urodzin

l_1898147af7e12ea1.jpg

Jedni dostają na urodziny miłe prezenty od najbliższych, a innych rażą pioruny. Craig Rudkin doświadczył jednego i drugiego. Mieszkaniec brytyjskiego miasteczka Boscombe świętował z rana swoje 47. urodziny w towarzystwie najbliższych i po południu wrócił do swojego mieszkania, żeby odpocząć. Nie było mu jednak dane cieszyć się spokojem, ponieważ w komin budynku uderzył piorun, a ładunek elektryczny przedostał się do mieszkania zajmowanego przez Rudkina i poraził mężczyznę. Jeden z krewnych Rudkina zadzwonił po karetkę, która przyjechała po paru minutach. Jubilat na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń, czego jednak nie można powiedzieć o urządzeniach elektrycznych podłączonych do gniazdek w mieszkaniach budynku.

#3. Młodzi ludzie chcieliby zarabiać 4500 zł netto

l_18981484303e78a3.jpg

W dupach się poprzewracało od tej pandemii. Zamiast się cieszyć, że jeden z drugim może pracować, zamiast wpatrywać się w sufit albo oglądać Netflixa całymi dniami, to zachciało im się bogactwa. Pewnie naczytali się założeń Nowego Ładu i im odbiło. Jak pokazuje raport przygotowany przez firmę PwC, młodzi ludzie w Polsce chcieliby zarabiać na początku swojej kariery zawodowej 4500 zł netto miesięcznie. To więcej o 500 zł w porównaniu z poprzednim rokiem. Jeśli chodzi o podział na wykształcenie, to studenci kierunków społecznych i ścisłych byliby skłonni zaakceptować wynagrodzenie na poziomie 4000 zł netto. 500 zł więcej oczekiwaliby absolwenci studiów ekonomicznych, humanistycznych i technicznych. Najwięcej – 5000 zł – chcieliby otrzymywać studenci kierunków medycznych oraz biologiczno-przyrodniczych. Jednocześnie aż 64 proc. badanych chciałoby pracować w biurze zamiast na home office.

#4. Mężczyzna skoczył przez balkon, bo myślał, że żona go szuka i nie chciał, żeby go nakryła na trójkącie

l_18981508ab2d5934.jpg

Kevin Nascimento Bueno bawił się doskonale praktycznie do ostatnich chwil życia. Popularny brazylijski raper o pseudonimie MC Kevin zabawiał się z modelką Biancą Domingues i swoim przyjacielem Victorem Fontenellem w jednym z hoteli w Rio de Janeiro. W pewnym momencie zabawę przerwało pukanie do drzwi. Zestresowany muzyk oderwał się o trójkątowania i wyszedł przez balkon w nadziei na to, że uda mu się wylądować na balkonie piętro niżej. Przeliczył się i runął kilka pięter w dół, gdzie dał ostatni występ w życiu. Możliwe, że zdolności gimnastyczne by go nie zawiodły, gdyby wcześniej nie spożywał znacznych ilości alkoholu i narkotyków. Możliwe też, że oceniłby lepiej całą sytuację, bo osobą, która pukała do drzwi i uruchomiła gepardzie zdolności Bueno nie była żona, tylko ktoś ze znajomych muzyka.

#5. Polski rząd szykuje loterię dla zaszczepionych

l_1898152b0aeff0c5.jpg

Szczepienia działają i loterie dla zaszczepionych też działają, co pokazuje przykład amerykańskiego stanu Ohio, gdzie nastąpił znaczący wzrost chętnych do szczepienia po tym, jak tamtejsze władze zorganizowały loterię dla zaszczepionych z nagrodami o dużej wartości. Polski rząd dostrzegł podobną szansę i też zamierza zorganizować loterię dla zaszczepionych. Co 2000. zaszczepiona osoba będzie miała szansę na 500 zł, co tydzień do wygrania będzie 2 razy po 50 000 zł, co miesiąc – 2 razy po 100 000 zł, a w finale – 2 razy po milionie. Oprócz tego przewidziano hulajnogi elektryczne, vouchery na paliwo i samochody hybrydowe. Loteria startuje 1 lipca, a każdy zaszczepiony przynajmniej jedną dawką będzie miał 4 szanse na wygraną.

#6. Władzom jednej ze szkół średnich nie spodobały się dekolty uczennic na zdjęciach z księgi pamiątkowej, więc dekolty zasłonięto

l_18981518affcf526.jpg

Większość uczniów z dużym zaciekawieniem czeka na album ze zdjęciami szkolnymi, ale uczniowie liceum Bartram Trail High School na Florydzie, którzy chcieli zobaczyć siebie na zdjęciach, przeżyli spory szok. Władze szkoły uznały, że 80 uczennic ubrało się do zdjęć nieodpowiednio, zakładając bluzki ze zbyt dużym dekoltem. Na szczęście istnieją odpowiednie narzędzia, którymi można naprawiać zgorszenie, w związku z czym dekolty zasłonięto za pomocą programu do obróbki graficznej. Nastolatki, które padły ofiarą cenzury, nie kryją swojego oburzenia i twierdzą, że ich ubiór nie naruszał regulaminu szkoły. Z kolei władze szkoły twierdzą coś wprost przeciwnego, ponieważ ich zdaniem ubiór nastolatek odsłaniał zbyt dużo.

U nas nie ma żadnych sekretów i możesz poprzedni odcinek newsów oglądać z każdej strony i dowolnej odległości.

8

Oglądany: 106579x | Komentarzy: 183 | Okejek: 273 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.06

17.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało