Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Klęska Polski na Eurowizji.

85 968  
255   74  
W dzisiejszym odcinku o miłości do starszej o 53 lata kobiety. Będzie też o Tatianie, która udusiła męża swoimi wielkimi pośladkami.

#1. Pokłóciła się z mężem i udusiła go pośladkami

rIvk9kqTURBXy8xY2Q2YTFhNzlhNjQzYzY1YzQ2ZjdkMDVkYjY3Mzk0Yy5qcGVnkpUDAM0BCc0ERs0CZ5UCzQOdAMPDgqEwAaExAQ

45-letnia Rosjanka pod wpływem alkoholu pokłóciła się z mężem i zabiła go... swoim dużym tyłkiem. Ważąca 100 kilogramów Tatiana usiadła na swoim mężu Aidarze i przygniotła mu twarz pośladkami. Kobieta nie reagowała na prośby mężczyzny, by z niego zeszła. Sytuacja zrobiła się poważna, gdy Aidar przestał reagować. Przerażona Tatiana próbowała ocucić ukochanego, ale na darmo. Teraz odpowie za zabójstwo.


#2. Youtuber dla żartów spowiadał się z zabójstwa. Wyszło żenująco

prankster.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg

Autor kanału "Prawdziwa dynamika interakcji" nakręcił filmik, w którym opowiada spowiadającym go księżom o przypadkowym zabójstwie, którego się dopuścił. Chłopak wyznał duchownym, że schował ciało do worka na śmieci. Po tym, jak księża próbowali go namówić do przyznania się do winy, chłopak wyjawił, że ich strollował. Jego filmik nie spotkał się z pozytywnym odbiorem internautów. Nie cieszy się też dużą popularnością. Video usunęliśmy, żeby nie robić "stupid people famous".


#3. Kierowca jechał z białym proszkiem pod nosem

58-656042.jpg

Policjanci drogówki w Siemianowicach Śląskich zwrócili uwagę na kierowcę, który wyprzedzał w niedozwolonym miejscu. Gdy udało im się go zatrzymać, okazało się, że 23-latek prowadził pod wpływem narkotyków. Zdradziły go białe ślady pod nosem. Badania wykazały, że mężczyzna spożywał amfetaminę. Teraz grożą mu nawet 2 lata odsiadki i utrata prawa jazdy.


#4. Zorganizowali wesele w samolocie, by ominąć restrykcje

Air-Wedding.jpg

Dramatyczna sytuacja pandemiczna w Indiach nie przeszkodziła pewnej młodej parze świętować zaślubin. Zakochani wyczarterowali samolot, do którego zaprosili 160 gości. W ten sposób udało im się obejść restrykcje, zgodnie z którymi w przyjęciach weselnych może brać udział maksymalnie 50 osób. Wiadomo, że załoga samolotu została zawieszona, zaś wobec małżonków prowadzone jest dochodzenie.#5. Klęska Polski na Eurowizji. "Wiadomości" zamiotły sprawę pod dywan

60a752e41dffc_p.jpg?1621578468

Zgodnie z przewidywaniami występ Rafała Brzozowskiego na tegorocznej Eurowizji zakończył się na półfinale. Nasz reprezentant zajął 14. miejsce na 17 i zanotował jeden z gorszych wyników w historii naszych startów. Czujni widzowie zwrócili fakt na to, iż po klęsce "Brzozy" TVP postanowiła całkowicie zamieść sprawę pod dywan. W "Wiadomościach", które tygodniami promowały Rafała i ogłaszały go niemal zwycięzcą Eurowizji, tym razem nie powiedziano o nim nawet słowa. Internauci mówią o "propagandzie sukcesu" w TVP i zastanawiają się, czy za rok Polska wycofa się z konkursu.


#6. 18-latek zakochał się w 71-latce. Tworzą szczęśliwy związek6 lat temu Gary Hardwick dopiero wkraczał w dorosłość, gdy poznał starszą o 53 lata Almedę. Kobieta przeżywała żałobę z powodu śmierci syna. Wcześniej straciła też męża. Gary na nowo tchnął w nią chęć życia i rozkochał ją w sobie do tego stopnia, że po dwóch tygodniach znajomości Almeda zgodziła się wziąć z nim ślub. Ceremonia odbyła się niespełna tydzień później. Obecnie kobieta dobija do 80., ale nadal ma w sobie więcej wigoru niż niejedna 20-latka. Gary przekonuje, że z każdym dniem coraz bardziej kocha swoją żonę i wierzy, że będzie się nią mógł nacieszyć jak najdłużej.

PS Nie wiadomo, ile wynosi majątek Almedy.


>> Ostatnio było o nietypowym przyłapaniu na zdradzie

10

Oglądany: 85968x | Komentarzy: 74 | Okejek: 255 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.12

06.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało