Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najgorsze wynalazki ludzkości według internautów

52 324  
156   64  
Tym razem internauci postanowili podzielić się swoimi przemyśleniami na temat najgorszych wynalazków, które ich zdaniem wymyślili inni ludzie.

#1.

Miny lądowe. Tanie i łatwe do zrobienia. Ludzie często zapominają, gdzie dokładnie je rozłożyli, a te i tak pozostają aktywne, stwarzając niebezpieczeństwo nawet wiele lat po wojnie.
- jordanmama

#2.

To urządzenie do torturowania innych ludzi. Chodzi mi o tego metalowego byka, gdzie do środka wkładało się człowieka.
- Dependent-King-7712

#3.

Styropian. Jest toksyczny, nie może być przetwarzany i są lepsze alternatywy.
- DocJ2786

#4.

Media społecznościowe. I nie chodzi tutaj o sprawianie, że młode dziewczynki czują się źle w swoich ciałach. Chodzi o to, że kiedyś idioci mieli wpływ na małą liczbę osób w swoim najbliższym otoczeniu, a teraz taki debil jeden z drugim dosłownie mogą pociągnąć na sobą tłumy, a cała reszta łyka wszystkie brednie i farmazony jak pelikany.
- DarthMurdock

#5.

Niepotrzebne opłaty. Czemu zamiast podać ostateczną cenę, takie salony samochodowe wymyślają miliony dziwnych dopłat. Dajcie spokój, nie traktujcie klientów jak idiotów.
- Randomhomosapiens123

#6.

Lootboxy. Chyba nie trzeba dodawać, dlaczego tak uważam.
- 7ViperHydra

#7.

W zasadzie wszystko w grach mobilnych. Setki opłat, całe godziny oczekiwania na odnawianie się surowców/many/siły czy co oni tam jeszcze wymyślą, kopiowanie z innych gier, żeby tylko zarobić i te przekłamane reklamy. W reklamie każda gra wygląda jak nie wiadomo co, a w rzeczywistości jest to takie samo g**no, jak cała reszta.
- scottyrobotty

#8.

Heroina. Niszczy ludzkie życia każdego dnia.
- ape-with-keyboard

#9.

Przepraszam wszystkich, ale internet. Otworzył puszkę Pandory, w której znajdowali się idioci z całego świata. Teraz mają większy zasięg do szerzenia swoich niedorzeczności.
- TheOrangeTickler

#10.

Automatyczne światła w publicznych toaletach. Pozwólcie mi wypróżnić się w swoim tempie, nie twórzcie przymusu załatwienia wszystkiego w pięć minut, bo w przeciwnym razie będę zmuszony siedzieć w ciemnościach.
- YoureNotExactlyLone

#11.

Napalm... i w zasadzie wszystkie inne chemiczne substancje bojowe. To przykre, że ktoś wymyślił, aby używać takich rzeczy do krzywdzenia innych.
- gabbispice

#12.

Broń jądrowa... albo krzywdzące algorytmy mediów społecznościowych. Nie mogę się zdecydować, choć obecnie to algorytmy delikatnie wygrywają.
- SMORKIN_LABBIT

#13.

Jako student medycyny codziennie spotykam się z ludźmi, których życie zostało zniszczone przez palenie papierosów. Dzieci (również te nienarodzone) są często ofiarami głupoty dorosłych. Dla mnie to zwykłe zło.
- VictoriousDishwasher

#14.

Koncepcja płaskiej Ziemi. Nie mogę uwierzyć, że ludzie nadal tkwią w XVII wieku i nadal wierzą w te bzdury. Jeśli nie potrafisz w naukę i fizykę, to nie próbuj się tym zajmować. Jesteś na to za głupi - pogódź się z tym i przestań chrzanić bzdury.
- TheDinosaurKing777

#15.

Przyrządy do torturowania innych. Istnieją tylko po to, aby krzywdzić.
- Jayswisherbeats
6

Oglądany: 52324x | Komentarzy: 64 | Okejek: 156 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.11

27.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało