Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najgorsze wynalazki ludzkości według internautów

52 324  
156   64  
Tym razem internauci postanowili podzielić się swoimi przemyśleniami na temat najgorszych wynalazków, które ich zdaniem wymyślili inni ludzie.

#1.

Miny lądowe. Tanie i łatwe do zrobienia. Ludzie często zapominają, gdzie dokładnie je rozłożyli, a te i tak pozostają aktywne, stwarzając niebezpieczeństwo nawet wiele lat po wojnie.
- jordanmama

#2.

To urządzenie do torturowania innych ludzi. Chodzi mi o tego metalowego byka, gdzie do środka wkładało się człowieka.
- Dependent-King-7712

#3.

Styropian. Jest toksyczny, nie może być przetwarzany i są lepsze alternatywy.
- DocJ2786

#4.

Media społecznościowe. I nie chodzi tutaj o sprawianie, że młode dziewczynki czują się źle w swoich ciałach. Chodzi o to, że kiedyś idioci mieli wpływ na małą liczbę osób w swoim najbliższym otoczeniu, a teraz taki debil jeden z drugim dosłownie mogą pociągnąć na sobą tłumy, a cała reszta łyka wszystkie brednie i farmazony jak pelikany.
- DarthMurdock

#5.

Niepotrzebne opłaty. Czemu zamiast podać ostateczną cenę, takie salony samochodowe wymyślają miliony dziwnych dopłat. Dajcie spokój, nie traktujcie klientów jak idiotów.
- Randomhomosapiens123

#6.

Lootboxy. Chyba nie trzeba dodawać, dlaczego tak uważam.
- 7ViperHydra

#7.

W zasadzie wszystko w grach mobilnych. Setki opłat, całe godziny oczekiwania na odnawianie się surowców/many/siły czy co oni tam jeszcze wymyślą, kopiowanie z innych gier, żeby tylko zarobić i te przekłamane reklamy. W reklamie każda gra wygląda jak nie wiadomo co, a w rzeczywistości jest to takie samo g**no, jak cała reszta.
- scottyrobotty

#8.

Heroina. Niszczy ludzkie życia każdego dnia.
- ape-with-keyboard

#9.

Przepraszam wszystkich, ale internet. Otworzył puszkę Pandory, w której znajdowali się idioci z całego świata. Teraz mają większy zasięg do szerzenia swoich niedorzeczności.
- TheOrangeTickler

#10.

Automatyczne światła w publicznych toaletach. Pozwólcie mi wypróżnić się w swoim tempie, nie twórzcie przymusu załatwienia wszystkiego w pięć minut, bo w przeciwnym razie będę zmuszony siedzieć w ciemnościach.
- YoureNotExactlyLone

#11.

Napalm... i w zasadzie wszystkie inne chemiczne substancje bojowe. To przykre, że ktoś wymyślił, aby używać takich rzeczy do krzywdzenia innych.
- gabbispice

#12.

Broń jądrowa... albo krzywdzące algorytmy mediów społecznościowych. Nie mogę się zdecydować, choć obecnie to algorytmy delikatnie wygrywają.
- SMORKIN_LABBIT

#13.

Jako student medycyny codziennie spotykam się z ludźmi, których życie zostało zniszczone przez palenie papierosów. Dzieci (również te nienarodzone) są często ofiarami głupoty dorosłych. Dla mnie to zwykłe zło.
- VictoriousDishwasher

#14.

Koncepcja płaskiej Ziemi. Nie mogę uwierzyć, że ludzie nadal tkwią w XVII wieku i nadal wierzą w te bzdury. Jeśli nie potrafisz w naukę i fizykę, to nie próbuj się tym zajmować. Jesteś na to za głupi - pogódź się z tym i przestań chrzanić bzdury.
- TheDinosaurKing777

#15.

Przyrządy do torturowania innych. Istnieją tylko po to, aby krzywdzić.
- Jayswisherbeats
6

Oglądany: 52324x | Komentarzy: 64 | Okejek: 156 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.11

27.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało