Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Co można robić w trakcie lunatykowania? Internauci dzielą się swoimi historiami

42 078  
189   24  
Kiedy lunatykujemy, mogą spotkać nas naprawdę interesujące przygody. Internauci podzielili się swoimi historiami.

#1.

Właściwie to cierpię na ciężki somnambulizm. Budziłem się z połamanymi kośćmi od walki z przedmiotami we śnie. Budziłem się, gotując. Obudziłem się, jadąc do pracy. Atakowałem ludzi we śnie. To jest straszne.
- Ahshalon_Tenisk

#2.

Dosłownie wstałam z łóżka, zeszłam po schodach i zjadłam banana, zaczęłam się nim dławić, po czym obudziłam się ze skórką od banana na podłodze i poślizgnęłam się na niej po wstaniu z łóżka.
- ppppie_

#3.

Próbowałem zaprogramować żołądek mojej dziewczyny. Zapytała, co robię, kiedy ją obudziłem przypadkiem i powiedziała, że odpowiedziałem: "Zamknij się, prawie usunąłem wszystkie błędy".
- billbaperky

#4.

Korzystam z łazienki, gotuję, prowadzę pełne rozmowy. Moja żona mówi, że ostatnio byłem kłótliwy i mówiłem rzeczy w stylu "pi**dol się, próbuję przygotować te pomidory dla Elona Muska, żeby wysłał je na Marsa". Rano oczywiście nie pamiętam nic.
- fuzzymeister69

#5.

Uderzyłem mojego ojca, kiedy spał... Pokłóciliśmy się dzień wcześniej i chyba nadal byłem na niego zły.
- JOHNDOE3825

#6.

Mój młodszy brat bardzo często lunatykował w trakcie snu. Pewnej nocy o 3 nad ranem do naszych drzwi zapukali policjanci. Mój 9-letni brat wszedł do domu naszych sąsiadów i zaczął brać prysznic.

Na szczęście sąsiadów bardziej to rozbawiło niż zezłościło i rozeszło się po kościach. Później moi rodzice zamontowali dodatkowe drzwi w korytarzu, które na noc zamykali na klucz.
- PuBaReD2

#7.

Moja siostra pracowała w sklepie typu Ikea. Codziennie rano, kiedy się budziłem, widziałem wszystkie nasze koce poskładane w idealną kostkę na półce w szafie. Biedna dziewczyna pracowała zdecydowanie zbyt ciężko.
- mataharis

#8.

Kiedy miałem 9-10 lat, zawsze w trakcie snu chodziłem do łóżka, jeśli przypadkowo zasypiałem na kanapie. Mój tata nawet raz mnie nagrał i to było najzabawniejsze g*wno, jakie w życiu widziałem.
- Natee376

#9.

Kiedyś jechałem około godziny. Byłem na długiej przejażdżce i zmęczyłem się, więc wjechałem na stację benzynową, żeby trochę pospać. Obudziłem się na innej stacji benzynowej, ponad godzinę drogi od miejsca, gdzie zaparkowałem. Oczywiście nic nie pamiętałem.
- tewrtyioui

#10.

Normalnie nie jestem lunatykiem, a to jest coś, co wydarzyło się, gdy miałem 10 lat. Nasikałem do lodówki.
- marble8888

#11.

Jechałem do pracy we śnie. Załoga nocnej zmiany w domu opieki społecznej, w którym pracowałem, mówiła: "Dlaczego jesteś tu o drugiej w nocy?". Nie wiem, jak to się stało, że się nie rozbiłem.
- electricaldogbus

#12.

Poszedłem spać w swoim łóżku, obudziłem się na łóżku gościnnym. Nawet podczas lunatykowania jestem bardzo leniwy i nie chce mi się chodzić zbyt daleko.
- CerveletAS

#13.

Ja nie jestem lunatykiem, ale moja młodsza siostra kiedyś robiła to bardzo często. Chodziła po domu i szeptała do siebie. Często podchodziła do pieca, żeby do niego mówić albo się do niego przytulić. Do dziś nie wie, dlaczego to robiła, ale jest szczęśliwa, że już nie lunatykuje.
- NeeDuhHelPuh

#14.

Rzucałem bieliznę do kibla, a potem sikałem do prania. Moja mama nie była szczęśliwa.
- RAINGUARD

#15.

Kiedyś moja mama otworzyła drzwi mojego brata w nocy, żeby sprawdzić, co u niego, zanim pójdzie spać. On usiadł w łóżku, jeszcze śpiąc, i powiedział "Jestem dużym czerwonym psem, proszę, podrap mnie po głowie". Podeszła, podrapała go po głowie, a on powiedział "Dziękuję" i położył się z powrotem spać.
- Mister_Citrus
3

Oglądany: 42078x | Komentarzy: 24 | Okejek: 189 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało