Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Na grodzie we Wronkach

19 307  
1   8  
    O awanse na Mundial, więc przyszło się nam potykać, co w sercach poniektórych strach i grozę siać poczęło, ale też nadzieję wlewało, bo naród ten jak ryba wody sportowych uniesień potrzebował i dość miał wspominek o bitwach dawnych a świetnych.
      A rzeczy się natenczas cudne dziać poczęły, co ja sługa skromny na miejscu tym przytoczyć muszę i pod osądy wasze...


Tak rozpoczyna się napisana przez skromnego Stalko* szlachecka epopeja o Wielkim Księciu Janasie, jego trefnisiach i ekipie rycerstwa polskiego, które właśnie wyjechało do Niemców.

Zanim w piątek 9 czerwca o 21.00 nasza polska szlachta rozpoczną swoją pierwszą bitwę w wielkim międzynarodowym turnieju, warto przypomnieć sobie Drogę Na Mundial

Całość to 73 strony w pliku PDF o wielkości 627 kB.

Miłej lektury. Jak już cię wciągnie na maxa to znaczy, że przyszedł ten moment i śmiało kopiuj książkę i wysyłaj ją rodzinie, znajomym, kochance, szefowi, katechecie, a nawet Janasowi - jeśli go znasz.

* Stalko znasz z forum Kawały Mięsne. Przez ostatnie 9 miesięcy wcielał się on wieczorami w rolę kronikarza i przenosił nas w cudowną krainę zamczyska we Wronkach. Tak książka to efekt jego pracy, ja jestem pełen podziwu, że w końcu udało nam się ją złożyć i wydać!

Oglądany: 19307x | Komentarzy: 8 | Okejek: 1 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.01

19.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało