Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Aktorka rozpacza, że przez pandemię zjadła chleb i makaron

92 232  
281   145  
W dzisiejszym odcinku o chciwym proboszczu, pijanym burmistrzu i oderwanej od rzeczywistości aktorce.

#1. Poczta Polska odrzuca reklamację przesyłki z powodu pandemii

Użytkownik Wykopu opublikował maila od pracownicy Poczty Polskiej w sprawie zaginionej przesyłki. Niestety nie zostaną podjęte działania w celu jej odnalezienia. Powód? Pandemia COVID-19:Nie wiadomo, czy internauta będzie dalej reklamował przesyłkę.

#2. Pijany burmistrz Żelechowa usiadł za kierownicąŁukasz Bogusz upił się na imprezie Ochotniczej Straży Pożarnej i usiadł za kółkiem, gdy nie miał go kto odwieźć do domu. Polityka próbowali zatrzymać świadkowie. Wtedy burmistrz Żelechowa wdał się z nimi w nieprzyjemną wymianę zdań. Kłótnię uwieczniono na nagraniu:


Bogusz wystosował oświadczenie, w którym przeprosił za swoje zachowanie. Policja prowadzi czynności w jego sprawie.

#3. Kupił luksusowe auta za dofinansowanie od rząduBiznesmen z Kalifornii, którego firma ucierpiała w wyniku pandemii, otrzymał jakiś czas temu dofinansowanie od rządu w wysokości 5,1 mln dolarów. Mustafa Qadiri postanowił za część pieniędzy kupić sobie luksusowe auta: Ferrari 458 Italia, Bentleya Continental GT i Lamborghini Aventador. Teraz okazuje się, że mężczyzna ma na sumieniu wiele innych przewinień. Biznesmen został postawiony w stan oskarżenia. Grożą mu 302 lata za kratkami.

#4. Wandale zdewastowali "tęczowe" przedszkole w ŚwidnikuPowiat świdnicki to jeden z pierwszych rejonów w Polsce, w którym wprowadzono strefę wolną od LGBT. W ostatnich dniach niezidentyfikowani wandale zdewastowali "Tęczowe Przedszkole" w Świdniku. Nie wiadomo, jaki był powód pomazania budynku i urządzeń na placu zabaw oleistą cieczą. Policja rozważa dwa scenariusze: atak na tle homofobicznym lub działania konkurencji. Straty oszacowano na 150 tysięcy złotych.

#5. 1500 zł za pogrzeb bezdomnego. Proboszcz był nieustępliwyMało brakowało, a pewien niepełnosprawny bezdomny nie doczekałby się pochówku. Wszystko dlatego, że proboszcz parafii, w której miał się odbyć pogrzeb mężczyzny, zażądał od dyrektora Domu Pomocy Społecznej 1500 złotych za "usługę". Rozpoczęły się długie negocjacje, po których proboszcz zszedł z ceny o 200 złotych. Zorganizowano zbiórkę, dzięki której udało się uzbierać wymaganą sumę. Zmarły mógł zostać godnie pochowany. Nie wiadomo, czy chciwy proboszcz poniesie konsekwencje swojego zachowania.

#6. Aktorka rozpacza, że przez pandemię zjadła chleb i makaronPandemia COVID-19 zmieniła świat i wpłynęła na nas wszystkich. Okazuje się, że gwiazdy też nie miały łatwo. Niektóre sławne osoby przeżyły prawdziwy dramat. Aktorka Gwyneth Paltrow opowiedziała ostatnio o koszmarze, jakiego doświadczyła z powodu pandemii. Laureatka Oscara żaliła się, że każdego wieczora piła drinka na bazie whisky. Mało tego, COVID wpędził ją w takie przygnębienie, że zdesperowana Gwyneth posunęła się do ostateczności: zjadła chleb i makaron. Przesyłamy wyrazy współczucia.

>>> Ostatnio było o muralu Danuty Holeckiej

14

Oglądany: 92232x | Komentarzy: 145 | Okejek: 281 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.08

17.08

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało