Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najdziksze newsy tygodnia – antyszczepionkowcy blokują kolejkę do szczepień, żeby marnować dawki szczepionki

69 940  
259   145  
Dzisiaj zaprezentujemy ludzi, którzy nie boją się realizowania swoich marzeń, podejmowania walki w imię wyższego dobra oraz takich, którzy wolą kupić torebkę niż mały samolot.

#1. Parka zamierzała zorganizować wymarzone wesele w okazałej posiadłości bez zgody właściciela

l_18919151ae399d92.jpg

Co Bóg złączył, żaden właściciel posesji nie może rozdzielić. Tak mogłyby brzmieć końcowe słowa oficjalnie przypieczętowujące związek Courtneya Wilsona z Shenitą Jones. Do zawarcia ślubu jednak nie doszło, ponieważ na drodze do szczęścia zakochanych stanął Nathan Finkel i jego gówniane prawo własności do jednej z posiadłości na Florydzie. Wilson i Jones wymarzyli sobie ceremonię zaślubin na terenie posesji Finkela, przygotowali i rozesłali zaproszenia swoim gościom i w dniu ślubu stawili się pod posiadłością w Southwest Ranches. Problem w tym, że właściciel terenu nie tylko nie wyraził zgody na uroczystość, ale nawet nie wiedział, że takie wydarzenie ma się tam odbyć. Gdy tylko kochasiowe i ich świta pojawili się pod bramą posiadłości, Finkel wezwał policję, która rozpędziła ożywione towarzystwo. I nie pomogły argumenty, że to sam Bóg chciał, by do ślubu doszło na terenie posesji.

#2. Nikt już nie chce oglądać rozdania Oscarów

l_1891914c0d7a4f11.jpg

To znaczy prawie nikt, bo średnia oglądalność ostatniej ceremonii oscarowej w Stanach wyniosła zaledwie 9,85 mln. Tyle osób ogląda mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej z jakąś Andorą albo innym Trynidadem i Tobago, a porównujemy tutaj dwa diametralnie różniące się pod względem wielkości kraje. Już poprzedni rok był rekordowo niski, a przed telewizorami zasiadło wówczas ponad 23 miliony widzów. Tegoroczny wynik i spadek o 58% w porównaniu do 2020 roku to w głównej mierze wina pandemii i skromniejszej niż zazwyczaj oprawy ceremonii.

#3. Policjanci urządzili sobie wyścig i rozbili dwa radiowozy

l_1891916614587da3.jpg

Kiedy naoglądasz się „Szybkich i wściekłych”, ale komendant nie pozwala ci infiltrować środowiska organizującego nielegalne wyścigi samochodowe, musisz wziąć sprawy w swoje ręce. Czterech policjantów z Waszyngtonu przekonało się, że może jednak komendant miał rację. Funkcjonariusze rozbili dwa radiowozy, którymi ścigali się po jednej z ulic stolicy USA. Policjanci mieli pecha, bo nie dość, że w pobliżu miejsca zdarzenia znajdowali się świadkowie, którzy nagrali film z wyczynów stróży prawa, to dodatkowo jeden z radiowozów zniszczył fragment ogrodzenia prywatnej posesji. Na miejsce przyjechała karetka i zabrała policjantów do szpitala. Teraz czeka ich postępowanie dyscyplinarne.

#4. Nie żyje hiszpański śmieszek z memów

l_18919194ec1f6f36.jpg

Niewiele jest postaci, które sprawią, że człowiek potrafi „usłyszeć” obrazek. Na szczęście Juan Joya Borja zalicza się do grona takich osób. Hiszpański komik zrobił międzynarodową karierę dzięki nagraniu z 2007 roku, na którym rozmawia o jednej ze swoich prac dorywczych. Filmik stał się hitem internetu i posłużył jako baza do masy przeróbek, a Borji zapewnił wieczną chwałę wśród internetowej społeczności. Komik będzie teraz rozśmieszał mieszkańców internetowej Walhalli, do której udał się ze szpitala w Sewilli w środę 28 kwietnia po wieloletnich zmaganiach z chorobą.

#5. Louis Vuitton sprzedaje torebkę w kształcie samolotu za tyle, że można by w to miejsce kupić prawdziwy samolot

l_1891917d401a1fd4.jpg

Jeśli zabrali ci prawko na samolot, ale nie zabrali miłości do samolotów, to w dalszym ciągu możesz manewrować swoją ulubioną maszyną w powietrzą. Z pomocą przybywa Louis Vuitton i jego propozycja z jesienno-zimowej kolekcji na rok 2021. Brązowa torebka w kształcie samolotu pozwoli wszystkim fanom podniebnych wrażeń wywijać beczki czy inne śruby na lądzie – a to wszystko za cenę zaledwie 39 tysięcy dolarów. Ktoś powie, że za tyle to można kupić jakąś używaną Cessnę, ale czy Cessna zawiera tyle fantastycznych detali oraz, przede wszystkim, czy przybito jej logo znanego projektanta? No właśnie.

#6. Antyszczepionkowcy rejestrują się na szczepienia, a później nie przychodzą

l_1891918a7ac38015.jpg

Tak wygląda prawdziwa walka o lepsze jutro. Żadne tam udzielanie się w lokalnej społeczności czy interesowanie się problemami najbliższego otoczenia. Takie pierdoły są dla maluczkich. Prawdziwi bohaterowie myślą globalnie, a plandemia to przecież jest problem globalny. Na szczęście istnieją antyszczepionkowcy, którzy dzielnie stawiają opór reżimowi i w facebookowym podziemiu obmyślają plany obalenia rządów tyranii. Najnowsza strategia tych nieszablonowo myślących ludzi polega na rejestrowaniu się na szczepienie przeciwko CVOID-19, a później ignorowaniu swojej kolejki, co w konsekwencji miałoby prowadzić do zmarnowania dawki szczepienia i wprowadzenia chaosu do systemu szczepień. Eksperci uważają, że takie zachowanie należy karać, ale co innego mają mówić te sługusy systemu...

My nie jesteśmy niczyimi sługusami, więc możesz spokojnie zastosować się do naszej rady i poczytać newsy z poprzedniego odcinka.

7

Oglądany: 69940x | Komentarzy: 145 | Okejek: 259 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

04.12

03.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało