Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Z twarzy straszna, wewnętrznie piękna: życie i śmierć Julii Pastrany, kobiety-małpy z Meksyku (+18)

50 201  
190   19  
Urodziła się w plemieniu Indian. Jako dziecko została sprzedana do cyrku. Zasłynęła na całym świecie jako najbrzydsza kobieta. Dużo podróżowała. Odnosiła sukcesy w relacjach z mężczyznami. Zmarła w wieku 26 lat w zimnej Moskwie, a została pochowana w rodzinnym Meksyku... 153 lata później.
Swoim przykładem kobieta-małpa Julia Pastrana udowodniła, że piękny wygląd nie jest najważniejszy. Przez większość swojego życia Julia nie była uważana za członka rasy ludzkiej. Ale jednocześnie była miła, zrobiła karierę i zarobiła sporo pieniędzy. Ogólnie jej życie jest pełne tajemnic. Kiedy zaczęła występować na Broadwayu, reakcja na nią była z reguły bardzo okrutna: ludzie na widowni byli przerażeni, że wygląda jak potwór, ale jednocześnie tańczy i śpiewa z wdziękiem anioła.


Kiedy patrzy się na jej zdjęcie, widać, jak okrutnie los potraktował tę dziewczynę, nie dając jej absolutnie nic atrakcyjnego i kumulując w niej wszystkie niedostatki: drobny wzrost (tylko 140 cm), szorstkie i całkowicie pozbawione uroku rysy twarzy, krzywe zęby i owłosienie na całym ciele.

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.
11

Oglądany: 50201x | Komentarzy: 19 | Okejek: 190 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

30.09

29.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało