Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Trochę mniej dzikie newsy tygodnia - Najmłodszy reżyser BangBros zdradza tajniki pracy

94 883  
314   109  
Jako że redaktorowi UBW udało się czmychnąć z naszej piwnicy i przez chwilę przebywa na urlopie (spokojnie, dorwiemy go), w jego zastępstwie dzikie newsy przygotował bojownik dino4i40, którego część z Was (ta część, która dołączyła do naszej grupy na Facebooku) kojarzy ze stronki Garść newsów. Zapraszamy!

#1. Australia odsyła na Nauru uchodźców i płaci na ich utrzymanie ogromne pieniądze



Dziwne rozdawnictwo ma się dobrze nie tylko w kraju z dykty. Australijscy podatnicy płacą 10 tys. dolarów dziennie za utrzymanie każdej ze 115 dusz uchodźców na Nauru. Wg doniesień obserwatorów z Lekarzy Bez Granic w obozie dla uchodźców dochodzi do szeregu koszmarnych nadużyć. Raportowano wykorzystywanie seksualne dzieci, samobójstwa i szereg innych rażących zaniedbań.

Jedna z firm, która otrzymuje pieniądze od australijskiego rządu, nie ma żadnego doświadczenia na polu zarządzania i niesienia pomocy. Mimo to przyznano jej pół miliarda australijskich dolarów. W ciągu ostatnich pięciu lat różne operujące tam firmy dostały w sumie 1,4 miliarda dolarów. Pierwotny kontrakt z 2017 roku zakładał 8 mln dolarów. Prawie natychmiast kwota wzrosła o 4500 proc., a aktualnie to 17600 proc.

#2. Uczciwość policjantów poddana próbie przez jedną czarną owcę



Marcin M., 43-letni policjant z miejscowości Rozogi w woj. warmińsko-mazurskim, na początku marca 2021 r. napadł na bank i ukradł 80 tysia szmalu. Przy użyciu broni palnej sterroryzował on kasjerki, po czym zbiegł w nieznanym kierunku. Za rozbój z bronią palną grozi mu 12 lat więzienia.
Sprawę skomentował komendant wojewódzki policji w Olsztynie Tomasz Klimek:
Trud służby i uczciwość ponad 3600 policjantów w garnizonie zostały podane w wątpliwość przez zachowanie jednej osoby.

#3. Przejechała egzaminatora - usłyszała wyrok



W 2019 roku na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rybniku doszło to śmiertelnego potrącenia 35-letniego egzaminatora Łukasza O. Kierowcą była egzaminowana 68-letnia Barbara K. W pierwszej instancji sąd wymierzył kobiecie karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Dodatkowo uznał, że w chwili tragedii oskarżona miała w znacznym stopniu ograniczoną poczytalność. Rybnicka prokuratura odwołała się od decyzji, uznając karę za zbyt niską. Obrońca uznał wyrok za zbyt wysoki.

Ostatecznie uznano, że kara więzienia zostanie utrzymana, ale oskarżona nieumyślnie doprowadziła do wypadku drogowego. Sąd okręgowy uznał zarazem, że sam egzaminator swoim zachowaniem przyczynił się do wypadku:
Podjął obiektywnie nieracjonalne działania mające na celu zatrzymanie pojazdu kierowanego przez oskarżoną, w wyniku czego znalazł się na torze jazdy tego pojazdu.

#4. Robloxy promują treści erotyczne wśród dzieci



Gra „Roblox”, która zyskała popularność wśród dzieci w czasie pandemii, ma poważny problem z treściami erotycznymi. Dziennie gra w nią ponad 32 mln użytkowników, a ponad połowa to osoby poniżej 13. roku życia. Mimo że twórcy zatrudniają ponad 2300 pracowników do śledzenia treści, nadal mają problem z wprowadzeniem automatycznych obostrzeń. Na liście jest ponad 1000 minigier tylko dla dorosłych, ale firma planuje zwiększyć działania pomagające w blokadach.

#5. Świat wstrzymał oddech - od wielkiej walki Joshów Swainów dzieli nas tylko jeden dzień



24.04.2021 - 40.8223286, -96.7982002 - to data i koordynaty spotkania wszystkich osób, które na FB nazywają się Josh Swain. Wiadomość do wszystkich Joshów wysłał przed rokiem nie kto inny jak Josh Swain, który wyznaczył dokładny termin i lokalizację, gdzie mają się spotkać o 12:00 posiadacze tego imienia i nazwiska. Tam odbędzie się „walka”, po której zostać może tylko jeden „Josh Swain” - reszta będzie musiała zmienić personalia. Miejsce jest położone w stanie Nebraska obok miasta Lincoln. Czy ktoś tam się w ogóle pojawi? Czy dojdzie do tej nieźle zapowiadającej się jatki? Przekonamy się już niedługo i trzymamy kciuki za Josha.

#6. Siłacz z Kazachstanu ma nową miłość



Yuri Tolochko, siłacz z Kazachstanu, który ożenił się z sekslalką o imieniu Margo, jest po rozwodzie. Rozpad pożycia zaczął się, gdy Margo trafiła „do szpitala”. Rozwodnik nie jest jeszcze w stanie podać powodów małżeństwa zawartego w listopadzie ubiegłego roku. Nową wybranką kulturysty jest... kurczak z ludzką głową. Wg słów zakochanego Kazacha, nowa wybranka Lola nie identyfikuje się jeszcze z żadną płcią. Za to jej pępek może pełnić co najmniej dwie role.

#7. Najmłodszy reżyser BangBros zdradza tajniki pracy



Najmłodszy reżyser porno w historii zdradził, jaką najdziwniejszą scenę kręcił i o co najczęściej pytają go ludzie. Logan Xander ma 21 lat i jest pracownikiem wytwórni BangBros. Była to jego wymarzona praca i od kiedy skończył 18 lat, zaczął się o nią starać. Wyznał, że najdziwniejsza była scena, którą sam napisał. O facecie, który zakochuje się w swojej gumowej lalce i chędoży się z nią po całym domu. Przyłapuje go jego „przyrodnia siostra”, która postanawia pokazać mu, jak to jest z kobietą. Z kolei najczęstsze pytania dotyczą zwykle zapachu na planie. Dodaje, że dwa najważniejsze warunki to higiena aktorów i wyłączona klimatyzacja (mikrofony są na nią zbyt czułe).

A jeśli mało Wam newsów, to zerknijcie do poprzedniego odcinka Najdzikszych, gdzie było m.in. o Chińczykach testujących elektroniczną walutę z datą ważności
23

Oglądany: 94883x | Komentarzy: 109 | Okejek: 314 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.01

18.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało