Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Gadki naszych wybrańców XVIII

22 553  
0   10  
Kliknij i zobacz więcej!Wybrańcy przygotowywali się na godne przyjęcie Benedykta XVI. Szczególnie Wójcik z całą komisją sportu oraz Kaczyński. Ryszard, nie Jarosław. Ci pierwsi, wznosząc toasty za sukcesy polskich zawodników nie zauważyli, że im się nawalony w trzy d**y sekretarz mało co nie utopił w jeziorze. Drugi skasował peugota na płocie. Albo płot peugotem. Wszystko jedno. Miał w normie. 1,7 promila. O dziwo nie wymachiwał immunitetem i nie straszył Przemysławem Edgarem oraz braćmi K.

Na sali było spokojnie i poważnie. Wszyscy czyścili różańce, odkurzali książeczki do nabożeństwa, uczyli sie Paternoster lub usiłowali sobie przypomnieć, w którą stronę robi się znak krzyża. W międzyczasie rozwiązali WSI i powołali Służbę Wywiadu i Służbę Kontrwywiadu. Podobno Hauptmann Kloss i Standartenfuehrer Stirlitz już pakują walizki.

Głosu nie zabrał Jan Maria Władysław Rokita. Szkoda. Bardzo chciałem usłyszeć, czy swoje wystąpienie zacznie tak, jak obiecał. Czyli słowami: "Panie Marszałku. Wysoka Izbo. Rząd, w który wicepremierem został przestępca skazany na 1,5 roku więzienia za napad, pobicie, poniewieranie drugim człowiekiem, to jest rząd, który stracił moralne prawo do decydowania o losach mojej ojczyzny."
Dobra. Wstęp trochę przydługi. Teraz przejdźmy do rzeczy:

Poseł Marek Kotlinowski:
[...] ja nie obarczam winą rządu pana premiera Marcinkiewicza za tę sytuację, tylko zachęcam do działania.
Wicemarszałek Wojciech Olejniczak:
Zachęcony pan minister na pewno będzie pracował.

Marszałek:
Panie pośle Gadzinowski, bardzo proszę o spokój. Pan tworzy zły obraz zachowania swojego klubu. Pana klub jest poważny, a pan mniej.

I to by było na tyle. Więcej śmieszności nie było z powodów jak na wstępie.
Aaaaaaaaaaaaaaaa!
Zapomniałem o nagrodzie "Złotego Dzioba"!
W tym wydaniu trafia ona w naprawdę godne łapy. W łapy Majestatu - MNP JKM Lecha Aleskandra:

- Wasza Świętobliwość. Umiłowany Ojcze Święty. W imieniu Rzeczpospolitej i Narodu Polskiego z całego serca witam w naszej Ojczyźnie Biskupa Rzyma...


W poprzednich odcinkach...

Oglądany: 22553x | Komentarzy: 10 | Okejek: 0 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało