Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Edyta Górniak atakuje Lady Gagę

76 307  
235   145  
W dzisiejszym odcinku o księdzu, który wyjawia, które szczepionki mogą przyjmować wierni. Będzie też o kłótni Górniak z Gagą.

#1. Ksiądz sugeruje, że nie ma sensu nosić masek, bo i tak nie chronią przed wirusemKs. Roman Kneblewski opublikował na Twitterze mema o treści:
Jeśli maski działają, to dlaczego nie używamy ich co roku przeciwko grypie?

Duchowny ma na ten temat teorię:
Chronią przed wirusami podobnie, jak siatka ogrodowa przed komarami.

Wpis Kneblewskiego wywołał poruszenie wśród internautów. Niektórzy zarzucili mu hipokryzję i nawiązali do religii:
Jeśli Bóg jest wszechmogący, to czemu Szatan i zło istnieją? Czy Bóg to ta przysłowiowa siatka ogrodowa na komary?

W Polsce z powodu COVID-19 zmarły już prawie 63 tys. osób. Nie wiadomo, jak duża byłaby ta liczba, gdyby zniesiono obowiązek noszenia maseczek.

#2. Obajtek o zatrudnieniu syna Szydło: "Zachowałem się jak człowiek"Historia Daniela Obajtka przypomina bajkę o Kopciuszku. Jeszcze kilka lat temu wójt Pcimia, a dziś prezes PKN Orlen kreowany na następcę Kaczyńskiego wywołuje duże emocje wśród Polaków. Obajtek udzielił ostatnio wywiadu Rzeczpospolitej, w której pożalił się na swój los:
Jestem chyba najbardziej „prześwietlonym” człowiekiem w Polsce. Kontrola, która była prowadzona od końca 2011 r. przez CBA, skończyła się umorzeniem prokuratury w 2013 r. Sprawdzono wszystkie moje akty notarialne, przesłuchano wszystkich ludzi, z którymi spisałem akty notarialne, zweryfikowano konta 15 lat do tyłu. Sprawdzono moją najbliższą rodzinę – z moim bratem, mamą, tatą... nie tylko przez CBA, nie tylko przez prokuraturę, ale i UKS.

Jego zdaniem jest to zaplanowane działanie:
Cała akcja ma dotyczyć nie tylko zniszczenia mnie, ale też uniemożliwienia sfinalizowania procesu przejęć i koncentracji.

Multimilioner przyznał też, że interweniował w sprawie syna Beaty Szydło w jednej z firm, w której jest udziałowcem:
I bardzo dobrze, że tam pracuje. Zachowałem się jak człowiek. Pani premier prosiła mnie o pomoc, nie będąc już premierem, żeby było jasne. Proszę wybaczyć, ale to są prywatne sprawy. A w każdym szanującym się państwie ci ludzie, którzy o tym napisali, powinni mieć wilczy bilet ze strony opinii publicznej. W tej sprawie tak samo jak ja zachowałby się każdy przyzwoity człowiek. Nie boję się powiedzieć, że mu pomogłem. Nie mam nic więcej do dodania

Na dokładkę najciekawszy fragment wywiadu:
Lubi pan luksus?
Nie.
Ile ma pan nieruchomości?
No widzi pan, następne kłamstwa!

Całą rozmowę można przeczytać tutaj.

#3. Czarnek ogłasza stworzenie nowej dyscypliny naukowej - biblistykiPrzemysław Czarnek zasłynął diagnozą, iż najtrwalsze małżeństwa to te, w których partnerzy chodzą razem do kościoła i wspólnie się modlą. Przekonywał też, że kobiety zostały stworzone do rodzenia dzieci. Teraz Minister Edukacji i Nauki (!) ogłosił podczas wizyty na Jasnej Górze, że zamierza pójść o krok dalej i stworzyć nową dyscyplinę naukową:
Dziś obchodzimy Piąty Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. To doskonała okazja, aby ogłosić powołanie nowej dyscypliny naukowej - biblistyki, w klasyfikacji dziedzin i dyscyplin naukowych w Polsce. Mamy w naszym kraju wielu wspaniałych biblistów, a Polska staje się obecnie jednym z trzech najważniejszych ośrodków tej nauki. Stworzenie nowej dyscypliny - biblistyki - z pewnością pomoże w jej rozwoju.

W komentarzach internauci żartują, że kolejnym celem Czarnka będą dyscypliny sportowe:
Później tylko, konkurencje olimpijskie: katolicki biathlon, czyli bieg z krzyżem i ukrzyżowanie bez dobierania gwoździ. (...) Może też atrakcyjnie by wyglądała sztafeta w sutannach, wyścigi w workach pokutnych, skoki do kadzi piekielnej czy też loty balonem do bram raju!?

#4. Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej ujawnia, że lekarze masowo uciekają za granicęProf. Andrzej Matyja podzielił się niepokojącymi danymi na temat odpływu lekarzy z Polski. Tylko w pierwszym kwartale tego roku lekarze pobrali blisko 200 zaświadczeń potrzebnych, by znaleźć pracę za granicą.
Nigdy w historii nie było takiej liczby w ciągu kwartału.

Jego zdaniem wkrótce może dojść do "katastrofy", bo Polaków nie będzie miał kto leczyć. Matyja nie dziwi się jednak lekarzom:
To żenujące, że lekarzom specjalistom proponuje się podwyżkę 19 zł brutto. Takie propozycje rządu nie zachęcą ich do pracy w ojczyźnie.

Całą rozmowę można przeczytać tutaj.

#5. Ksiądz mówi wiernym, które szczepionki mogą przyjmować, a których nieDuchowny z parafii w Hopowie na Kaszubach wypowiedział się na temat stanowiska Episkopatu Polski w sprawie dostępnych w Polsce szczepionek. Wierni usłyszeli, że firmy Pfizer i Moderna są dozwolone, natomiast pozostałe już nie:
Natomiast jeśli chodzi o szczepionki firmy AstraZeneca i Johnson&Johnson, to one są oparte na technologii, która bazuje na komórkach pochodzących od abortowanych płodów. Ten fakt budzi poważny sprzeciw moralny, gdyż te komórki stanowią niezbędne ogniwo technologii wytwarzania tych szczepionek. (...) No Johnson&Johnson to wiadomo, oni nawet te wszystkie kremy w taki sposób robią.

Duchowny radził też parafianom, co robić, by nie zgrzeszyć podczas szczepienia:
Wierni, którzy nie mają innej możliwości, mogą korzystać z tych szczepionek bez winy moralnej, czyli bez grzechu. Tak jak mówiłem, grzech to jest dobrowolne i świadome, a jak jesteśmy przymuszeni (…), to nie ma grzechu.

W Polsce wykonano już ponad 9 milionów szczepień.

#6. Edyta Górniak atakuje Lady Gagę. Nazywa ją służebnicą diabłaPolska diwa od dłuższego czasu szerzy w mediach społecznościowych najdziwniejsze teorie na temat kosmosu, ludzi, a nawet pandemii. Górniak podkreśla swoją silną wiarę i akceptuje na swoim Instagramie tylko "świetliste istoty". Ostatnio artystka uderzyła w laureatkę Oscara Lady Gagę:
Och, jak ona uwielbia rogi. Ulubiony symbol Służebnicy. A taka była fajna kiedyś.Internauci szybko wypomnieli Edycie, że kiedyś sama nosiła rogi. Piosenkarka odpowiedziała w zaskakujący sposób:
Z maleńką różnicą, że ja nie piję krwi niemowląt.

Ostatnio było o trójkąciku z byłą żoną i kochanką

22

Oglądany: 76307x | Komentarzy: 145 | Okejek: 235 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

15.05

14.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało