Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Strażniczka więzienna nawiązała romans ze skazańcem

105 521  
286   292  
W dzisiejszym odcinku o 22-letniej Scarlett, która dla swojego kochasia z więzienia byłaby gotowa zrobić wiele...

#1. Na Jasnej Górze odprawiono mszę z udziałem 10 tys. motocyklistów

motocykle-policja-jasna-gora-zlot-2021-4.jpg

Podczas XVIII Motocyklowego Zlotu Gwiaździstego do Częstochowy zjechało 10 tys. miłośników motocykli. W niedzielę na Jasnej Górze odbyło się uroczyste nabożeństwo w ich intencji. Mimo obecności policji i przypominana o konieczności trzymania się zasad reżimu sanitarnego, na publikowanych w sieci zdjęciach widać, że wiele osób nie przejmowało się zagrożeniem. Motocykliści zbierali się w grupach i swobodnie rozmawiali. Internauci krytykują organizatorów oraz kościół za przeprowadzenie mszy. Podkreślają w komentarzach, że "są równi i równiejsi".


#2. Uczennica na zdalnym odpowiadała z zawiązanymi oczami. Nauczycielka chciała mieć pewność, że nie ściąga

db762d90-9b7b-11eb-9d7d-80d7664771b5.png

Skandal we Włoszech, gdzie w szkołach prowadzone jest nauczanie zdalne. Uczennica liceum w Weronie musiała na polecenie nauczycielki zawiązać sobie oczy czarną opaską. Kobieta podejrzewała bowiem, że 15-latka ściągała w trakcie przepytywania z języka niemieckiego. Incydent spotkał się z krytyką m.in. ze strony włoskiego Ministerstwa Oświaty. Obecnie kuratorium ustala, czy był to odosobniony przypadek.


#3. Burmistrz Rzymu pomyliła Koloseum z amfiteatrem we Francji

Virginia-Raggi-leaves-without-paying-the-restaurant-bill-quotA-misunderstandingquot-1024x584.jpg

W 2023 roku w stolicy Włoch mają się odbyć mistrzostwa golfowe o Puchar Rydera. Z tej okazji władze miasta wypuściły nagranie promujące wydarzenie. Czujni widzowie szybko doszukali się poważnej wpadki - w wideo zamiast Koloseum ukazano amfiteatr znajdujący się we francuskim mieście Nimes. W internecie wylała się krytyka na burmistrz Virginię Raggi, która udostępniła nagranie. Ostatecznie zdecydowano poprawić je i usunąć francuski amfiteatr.

#4. Proboszcz nie zgodził się na mszę z trumną, bo zmarły nie chodził do kościoła

photo-1477672680933-0287a151330e?ixid=MnwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=1050&q=80

Antoni Kopciuch, proboszcz parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zbytowej, odmówił pewnej rodzinie odprawienia mszy z trumną zmarłego. Jak donosi znajomy mężczyzny:
Zapytałem księdza proboszcza, dlaczego tak się dzieje. Powiedział, że może go pochować, ale do kościoła już nie wpuści trumny. Dlaczego? Bo nie chodził do kościoła i miał ślub cywilny.

Kopciuch potwierdza, że taki zwyczaj wprowadził do parafii i nie będzie robił wyjątków. Na szczęście rodzina zmarłego skontaktowała się z inną parafią, w której nikt nie robił im problemów. Mężczyzna zostanie pochowany gdzie indziej.

#5. Liderka ruchu #BlackLivesMatters kupiła luksusowy dom w "białej" dzielnicy

screen-shot-2018-04-13-at-12-27-51-pm-e1523648591695.png?w=780

Patrisse Khan-Cullors uważana jest za liderkę ruchu #BlackLivesMatter. Aktywistka i zadeklarowana marksistka kupiła ostatnio za 1,4 mln dolarów luksusową posiadłość w Los Angeles. Patrisse znalazła się w ogniu krytyki, gdy wyszło na jaw, że nieruchomość znajduje się w dzielnicy zamieszkanej praktycznie przez samych białych Amerykanów. Nie wiadomo, czym kierowała się aktywistka. Jedno jest pewne - kierowana przez nią organizacja zarobiła w zeszłym roku 90 mln dolarów, a część zysków przypadła Patrisse.


#6. Strażniczka więzienna nawiązała romans ze skazańcem

2_PAY-SDC_MDG_-Scarlett-Aldrich_19552JPG.jpg

Scarlett Aldrich pracowała jako strażniczka w więzieniu o zaostrzonym rygorze Full Sutton. Podczas jednego z rutynowych badań na udzie kobiety znaleziono tatuaż z numerem celi jednego ze skazańców. Szybko wyszło na jaw, że Scarlett romansowała z mężczyzną, który odsiadywał wyrok za napad rabunkowy z bronią. 22-latka miała pisać do skazańca listy miłosne. Przemyciła mu też telefon komórkowy z kartą SIM. Teraz Scarlett sama trafiła za kratki. Spędzi w więzieniu 10 miesięcy.


>>> Ostatnio było o influencerce ze 199 mandatami

12

Oglądany: 105521x | Komentarzy: 292 | Okejek: 286 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.06

24.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało