Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - 19-latka związała się z 48-latkiem. Ich rodziny są przeciwne

107 140  
258   195  
W dzisiejszym odcinku o Natalie, która w wieku 13 lat zakochała się w swoim starszym o 29 lat trenerze tenisa. Wskoczyła mu jednak do łóżka dopiero po osiągnięciu pełnoletności.

#1. Giertych chce pozwać TVP za film nt. katastrofy smoleńskiejW związku z 11. rocznicą tragedii w Smoleńsku TVP wyemitowała w porze największej oglądalności film podsumowujący ustalenia podkomisji smoleńskiej. W pewnym momencie widzowie mogli usłyszeć przeraźliwe okrzyki pasażerów na chwilę przed śmiercią. Mecenas Roman Giertych poinformował na Twitterze, że w imieniu swojej klientki - żony oficera ochrony Lecha Kaczyńskiego - zamierza pozwać TVP:
Kieruję pozew w imieniu żony oficera BOR, który zginął w Smoleńsku, przeciwko TVP za opublikowanie ostatnich krzyków ofiar tej katastrofy. To jawne i skandaliczne naruszenie dóbr osobistych rodzin zmarłych tam osób do godnego przeżywania żałoby.

TVP nie ustosunkowała się do wpisu prawnika.

#2. Ogórek naśmiewa się z Maty na antenie TVP InfoPo druzgocącej klęsce w wyborach prezydenckich wydawało się, że Magdalena Ogórek na zawsze zniknie z życia publicznego. Szybko jednak znalazła ona wsparcie pod skrzydłami TVP. Obecnie Ogórek prowadzi program "W tyle wizji" na antenie TVP Info. W jednym z ostatnich odcinków naśmiewała się z rapera Maty, który w swojej nowej piosence zaatakował m.in. Jacka Kurskiego:
Teraz raperom ojcowie piszą teksty, nie pokazuję palcem broń Boże Maty - znaczy, nie powiedziałam tego. Tata musi uzupełniać wersy, słabo trochę. To jest takie przykre, bo rap jest takim gatunkiem, który zasługuje na uwagę. Przecież mamy takich wykonawców rapu, których teksty jednak ruszają człowieka. Taki Mata nie umie sobie sam napisać tekstu, a taki Sokół sobie poradził na przykład.

Teledysk do "Patoreakcji" obejrzano na YouTube w nieco ponad tydzień aż 17 mln razy.


#3. Łukaszenka grozi, że Polacy "dostaną w mordę i to mocno"Prezydent Białorusi podczas narady z członkami rządu wypowiedział się bardzo ostro na temat mniejszości polskiej na Białorusi oraz relacji z naszym krajem. Łukaszenka oskarżył Polskę o podżeganie Białorusinów do protestów:
Nie zamierzamy z nikim prowadzić wojny, nie chcemy wojny, ale jeżeli do nas będą w taki sposób się odnosić, jak to było pod koniec ubiegłego roku i teraz, dostaną w mordę i to bardzo mocno. Wystarczy już zachowywać się jak pasywni obserwatorzy: tam gdzie trzeba powinniśmy reagować adekwatnie, tak jak to było w Brześciu i Grodnie. Ale nie unikniemy tego, by normalnym językiem rozmawiać z naszymi sąsiadami.

Polityk zapowiedział też dokładne kontrole różnych organizacji na terenie kraju - w tym szkół językowych:
Nie zamierzamy wyrzynać tych, kto przynoszą korzyść państwu. Ale my zobaczyliśmy, kto jest kto. Dlatego musimy nimi wstrząsnąć. Jeżeli będą zdolni pracować dla państwa, będziemy z nimi współpracowali. A jeżeli nie - pod nóż.

#4. Jędraszewski w Wielki Piątek prawi o aborcjiCofnijmy się do Wielkanocy i Wielkiego Piątku. Właśnie wtedy abp Marek Jędraszewski postanowił jak zwykle wykorzystać okazję, by uderzyć w konkretne grupy. Tym razem na celowniku znaleźli się zwolennicy aborcji na życzenie. Jędraszewski uważa, że "wielcy tego świata sprzysięgli się przeciwko życiu nienarodzonego dziecka":
Nie zabijaj! Kochaj! Broń! Strzeż! Pomagaj! - bo w ten sposób bronisz i strzeżesz również swojego człowieczeństwa. (...) Tłum zamiast „Ukrzyżuj! Ukrzyżuj!” krzyczy „Aborcja! Aborcja!”. A autorytety i przywódcy ludu, żeby rozwiać wahania namiestnika mówią: „Jeżeli ten zbiór komórek uznasz za człowieka i przyznasz mu prawo do życia, nie jesteś przyjacielem władców tego świata. Co więcej, stajesz się wrogiem »mainstreamowych« mediów. Każdy, kto tak czyni, sprzeciwia się wolności i postępowi”. Zamiast drogi krzyżowej rozpoczyna się droga dziecka w stronę kliniki aborcyjnej.

Abp Jędraszewski w przeszłości wsławił się m.in. komentarzami na temat "tęczowej zarazy".

#5. Macierewicz uważa, że "Tupolewa zniszczyli wybuchem lewaccy terroryści"Antoni Macierewicz wystąpił w felietonie "Głos Polski" na antenie TV Trwam. Polityk PiS po raz kolejny zasugerował, że przyczyną katastrofy smoleńskiej był wybuch. Wie nawet, kto za niego odpowiada:
Przyczyną zniszczenia samolotu Tu-154M był wybuch materiałów, których używali i używają lewaccy terroryści. One zostały znalezione w laboratoriach polskich, włoskich, amerykańskich i brytyjskich, które badały szczątki samolotu. Nie ma wątpliwości, że wybuch zniszczył samolot.

Poniżej video z Antonim dla zdesperowanych:


#6. 19-latka związała się z 48-latkiem. Ich rodziny są przeciwneNatalie Noble miała 13 lat, gdy zapisała się na zajęcia tenisa prowadzone przez starszego o 29 lat Bobby'ego Lindseya. Z początku ich uczucie było czysto platoniczne, ale gdy Natalie poszła do koledżu, para postanowiła się do siebie zbliżyć. Jak przyznaje Natalie:
Przez jakiś czas utrzymywaliśmy to w tajemnicy, ponieważ tak bardzo baliśmy się tego, jak zostaniemy odebrani. Myślę, że zawsze pociągali mnie starsi mężczyźni. Jestem bardzo dojrzała jak na swój wiek, więc nie potrafię nawiązać bliższego kontaktu z rówieśnikami.

Niestety rodziny kochanków nie są zadowolone ze związku dziada z 19-latką:
Moi rodzice próbowali przeprowadzić nas przez piekło, żeby zniszczyć nasz związek, ale to tylko nas zbliżyło, bo mieliśmy tylko siebie. To nauczyło mnie, by nie przejmować się opinią innych. Zaczęłam bardziej kochać siebie.

Dziewczyna wbrew sprzeciwom bliskich zamierza iść z Bobbym przez życie:
Podoba mi się nasza różnica wieku, bo ja mam starsze serce, zaś Bobby młodsze.

Życzymy szczęścia.>>> Ostatnio było o sebixach, którzy zwyzywali instagramerkę

22

Oglądany: 107140x | Komentarzy: 195 | Okejek: 258 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.05

20.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało