Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najdziksze newsy tygodnia – kobieta poznała szokującą tajemnicę w dniu swojego ślubu

103 613  
380   129  
Dzisiaj o nagości, która może sprawić wiele problemów, o jednej z ostatnich rzeczy, których człowiek spodziewa się w liście pożegnalnym, a także o niespodziankach czekających na człowieka na ślubie.

#1. Złodziej napadł na bank, ale żaden ze świadków nie potrafił go opisać, bo ich uwagę skupił potwornie brzydki krawat rabusia

l_18880313f4eb0831.jpg

Albo jakiś profesor psychologii miał już dość głodowej pensji na uniwerku, albo złodziej zajmujący się napadaniem na banki znalazł sobie nowe hobby na czas pandemii i przeczytał kilka książek o psychologii. Niemieckie media podają, że na przedmieściach Frankfurtu niezidentyfikowany mężczyzna dokonał napadu rabunkowego na jeden z miejscowych banków. Policja przesłuchała świadków zdarzenia, ale żaden nie potrafił powiedzieć niczego konkretnego o rabusiu poza tym, że miał na sobie obrzydliwy krawat w stylu lat 80., który całkowicie odciągnął uwagę świadków od innych szczegółów w wyglądzie i zachowaniu przestępcy. Policja prowadzi dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie i dodaje też, że najprawdopodobniej decyzja złodzieja o nałożeniu takiego krawatu była celowa.

#2. Jeden z dwóch braci, którzy zamordowali kilku członków swojej rodziny, zostawił list pożegnalny, a w nim krytykę zakończenia serialu „Biuro”

l_1888032fbfff43f2.jpg

Po obejrzeniu ostatniego sezonu „Gry o tron” jesteśmy w stanie zrozumieć, co znaczy wielkie rozgoryczenie ostatnim odcinkiem ulubionego serialu. Nie jesteśmy natomiast w stanie zrozumieć, jak można połączyć wielokrotne morderstwo i krytykę serialu komediowego. 19-letni Farhan Towhid i jego 21-letni brat Tanvir z Teksasu zamordowali czworo członków swojej rodziny, po czym popełnili samobójstwo. Młodszy z braci, który leczył się na depresję, zostawił list pożegnalny na Instagramie, gdzie opisał między innymi swoje problemy ze zdrowiem psychicznym oraz wyraził rozczarowanie sposobem zakończenia serialu „Biuro”.

#3. Izrael nie płaci Pfizerowi za szczepionki

l_18880331880beab3.jpg

Nie musisz bać się wydawania kasy ani covida, jeśli nie zapłacisz koncernowi farmaceutycznemu za dostarczone szczepionki. Wygląda na to, że władze Izraela znalazły genialny sposób zjedzenia ciastka i posiadania ciastka. Jak donosi izraelski serwis Jerusalem Post, Izrael nie zapłacił koncernowi za dostawę 2,5 mln z dostarczonych do tej pory 10 mln dawek szczepionki na covid. Podobno w Pfizerze mocno się zdziwili, nazwali Izrael „republiką bananową” i wstrzymali kolejne dostawy szczepionki do czasu uregulowania zaległości przez ulubionego sąsiada Palestyny.

#4. Gość znalazł swojego iPhone’a w jeziorze, telefon rok wcześniej wypadł mu z kieszeni i zatonął

1888038ba95504c4.jpg

Niejaki Chen upuścił swojego iPhone’a do wód jeziora Sun Moon na Tajwanie w marcu zeszłego roku. Urządzenie właśnie się znalazło, ponieważ z powodu panującej w regionie suszy woda w jeziorze osiągnęła rekordowo niski poziom. Co więcej, iPhone dalej działa. W momencie feralnego wypuszczenia urządzenie znajdowało się w wodoodpornym woreczku, który cały czas trzymał szczelność. Po oczyszczeniu urządzenia z zaschniętego błota Chen podłączył iPhone’a do prądu i ku swojemu zdumieniu zobaczył, że ekran się świeci, a urządzenie działa tak, jakby leżało na dnie szuflady, a nie jeziora. Facet powinien zgłosić się do firmy, która wyprodukowała wodoodporny worek, i poprosić o udział w reklamie.

#5. Podczas ceremonii zaślubin matka pana młodego rozpoznała swoją zaginioną córkę w osobie narzeczonej

l_1888034bb3495d15.jpg

Parafrazując znany polski mem, goście na jednym z wesel w chińskiej prowincji Jiangsu mogliby zapytać: „To kto jest dzieckiem kogo?”. Do spotkania rodem z zeznań pijanej menelki doszło pomiędzy panną młodą a matką pana młodego, która na chwilę przed sakramentalnym „tak” zauważyła na dłoni panny młodej znajome znamię. Poruszona matka natychmiast zapytała wybrankę syna, czy ta nie została czasem adoptowana, i choć rodzina panny młodej próbowała utrzymać ten fakt w sekrecie, to prawda wyszła na jaw w najmniej spodziewanym momencie i biologiczna matka spotkała się na ślubie swojego syna z zaginioną 20 lat wcześniej córką. Tyle że jedno szczęście mogło doprowadzić do nieszczęścia, ale okazało się, że pan młody też jest adoptowany i do zaślubin ostatecznie doszło, a radości nie było końca.

#6. Modelki, które pozowały nago na jednym z balkonów w Dubaju, zostaną wydalone z kraju

l_18880363bc5fac66.jpg

Jak można świecić gołym tyłkiem publicznie albo nawet oglądać z zaciekawieniem tych, którzy tyłkiem świecą? Szczególnie gdy mowa o gładkich, kształtnych ciałach kobiet, które zarabiają na życie pokazywaniem swojej nagości. Obrzydlistwo. Tym lepiej, że władze Dubaju zareagowały szybko i aresztowały kilkanaście modelek razem z fotografem, który robił im zdjęcia podczas sesji na balkonie w jednym z miejscowych apartamentowców. Pochodzące z Rosji i Ukrainy modelki oskarżono o demoralizację i szerzenie pornografii. W ekspresowym nawet jak na tamtejsze warunki tempie władze podjęły decyzję o deportowaniu modelek z powrotem do ich krajów. Golaski chyba i tak mogą mówić o sporym szczęściu, bo za mniejsze przewinienia pozbawiano tam ludzi wolności.

Wolności nie pozbawiono też nikogo w poprzednim odcinku newsów, choć niektórym się należało.

8

Oglądany: 103613x | Komentarzy: 129 | Okejek: 380 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało