Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Pobita instagramerka zwyzywana przez sebixów w internecie

85 013  
179   156  
W dzisiejszym odcinku o Magdalenie Ogórek, która wyjaśniła misję TVP. Będzie też o pobitej instagramerce, która zwyzywana przez internetowych sebixów musiała usunąć konto.

#1. Ogórek wyjaśnia misję TVP w obecnej formie. Odwołuje się do BelzebubaByła kandydatka na prezydenta z ramienia lewicy jest dziś twarzą kontrolowanej przez rząd PiS telewizji. W jednym z ostatnich wydań programu "Minęła 20" Ogórek wyjaśniła, jaki jest cel istnienia TVP:
Kiedy jeden z posłów Platformy Obywatelskiej mówi w sądzie, kim jest Józef Chełmoński, kiedy pytany o Trzech Mędrców wymienia "Kacper, Melchior i Belzebub", to w tym momencie jest telewizja, która to pokazuje. (...) Kiedyś się tego nie pokazywało.

Nagranie można obejrzeć tutaj.

#2. Mata masakruje Kurskiego w najnowszej piosenceRaper Mata opublikował teledysk do swojej nowej piosenki zatytułowanej "Patoreakcja". Obrywa się w niej m.in. Kubie Wojewódzkiemu:
Dzielę Polskę na pół jak zabór pruski / Mówi o mnie Kuba Wojewódzki / Pomorze, Śląsk, wojewoda łódzki.

Największą tyradę Mata przypuścił jednak na Jacka Kurskiego:
A media PiS-owskie chciałyby zająć się Matą-seniorem / To święty człowiek / A to co robię jest moim wyborem / I sam za to kiedyś odpowiem / Ale najpierw odpowiem wam / Więc słuchajcie uważnie: je*ać Telewizję Polską / Jacek Kurski - ch*j ci w dziąsło.

Teledysk obejrzano już ponad 3 mln razy.

https://youtu.be/t4O1LLk6qlY

#3. Premier daje kościołowi pilotażową serię samochodów elektrycznych. Księża mają planRząd zamierza wywiązać się z obietnicy produkcji samochodu elektrycznego w Polsce. Pierwsze 10 tysięcy samochodów przygotowanych przez firmę Primerodeabril jest już gotowe i zostało przerobione na mobilne konfesjonały. Jak powiedział przedstawiciel rządu:
W dobie pandemii państwo pragnie zagwarantować rodakom świąteczną spowiedź oraz prawdziwe przeżycie świąt. Wiemy, jak to ważny okres w życiu chrześcijan i państwo polskie stara się zagwarantować rodakom spokój sumienia poprzez odbycie spowiedzi świętej i przyjęcie komunii w tym jakże radosnym czasie Świąt Wielkanocnych.

Samochody są rozsyłane po parafiach. Księża są zachwyceni pojazdami. Odkryli także ich inną funkcję. O niej z kolei opowie ksiądz Zbigniew Kwiecień:
Jak zauważyliśmy, spryskiwacze szyby przedniej po ustawieniu ich w położeniu skrajnym dozują płyn poza samochód na jego boki. Wpadliśmy na pomysł, by do zbiornika nalać wodę święconą. W ten sposób możemy poświęcić pokarmy nie wychodząc z samochodu i nie narażać siebie ani społeczeństwa na ryzyko zarażenia koronawirusem.

O takiej możliwości zostali już poinformowani wszyscy księża, którzy otrzymali ten samochód. Spowiednik rozmawia ze spowiadającym się poprzez system głośników. Ponadto łapacze powietrza w tylnej części nadwozia, które podczas szybkiej jazdy kierują powietrze na dyfuzor, zostaną tymczasowo zaślepione i przerobione tak, aby można było wrzucić tam ofiarę na kościół.

#4. Boniek uważa, że piłkarze nie powinni klękać dla "Black Lives Matter"Prezes PZPN nie popiera inicjatywy klękania przez piłkarzy w ramach solidarności z ruchem "Black Lives Matter". Wiadomo jednak, że nasi przeciwnicy - Anglicy - na pewno to zrobią. Zdaniem Bońka to czysty populizm:
Nie wiem, czy powinniśmy klękać razem z nimi. Na razie na zgrupowaniu ten temat się nie pojawił. Zobaczymy, jak to będzie wyglądać. Tyle było ważniejszych tematów, bardziej niebezpiecznych, także to jest ostatni temat, który nas interesuje. Jestem absolutnie przeciwko takim akcjom. To jest bowiem populizm, bo za tym nic nie idzie. Piłkarze czasem klękną, a jakby się niektórych z nich spytać, dlaczego klęczą, to nawet by nie wiedzieli.

W chwili pisania artykułu mecz z Anglią jeszcze się nie odbył.

#5. Wiceminister edukacji twierdzi, że nie ma czegoś takiego jak prawa zwierzątWiceminister edukacji i nauki Tomasz Rzymkowski zapowiada, że przyjrzy się treściom zawartym w podręcznikach dla uczniów najmłodszych klas. Zależy mu bowiem na tym, by były wolne od wszelkich ideologii, a za taką uważa kwestię praw zwierząt. W jednym z podręczników odwołano się bowiem do kłusownictwa czy występów zwierząt w cyrkach.
Według nauki, prawo jest przypisane Bogu i ludziom. Jest prawo Boskie, które nazywane jest także naturalnym, i to wynikające z systemów wartości, którymi żyje dane społeczeństwo. Z nich również wynikają pewne obowiązki, które człowieka ma względem zwierząt. Jak choćby to, że rolnik, który zajmuje się hodowlą, nie może zwierząt głodzić czy dręczyć. Ale zwierzę nigdy nie może być podmiotem praw. Pojęcie "prawa zwierząt" nie istnieje.

Nic nie wskazuje na to, by sprawdzone zostały również katechizmy.

#6. Pobita instagramerka usunęła konto po tym, jak została zwyzywana przez sebixów na InstagramieKilka dni temu niejaka Jumilli opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej zakrwawionej twarzy. Dziewczyna została brutalnie pobita przez dwóch mężczyzn:
Te zdjęcia to przestroga dla Was, dziewczyny. Przykre jest to, że w naszym kraju nie możemy czuć się swobodni, wolni. I mówię tu przede wszystkim o nas, kobietach. Zostałyśmy zaatakowane przez dwójkę mężczyzn, tak o, bo nie przytakiwałyśmy, bo nie pozwoliłyśmy na dotyk, poniżanie.

Zdjęcie zebrało aż 270 tysięcy polubień. Nie wszystkim słowa Jumilli przypadły do gustu. Nie brakowało agresywnych wypowiedzi:
Jeśli jesteście agresywne wobec nas Mężczyzn, ubieracie się wyzywająco, nie dziwcie się, że dostajecie po mordach, chociaż i tak Polska to kraj tępych białorycerzy stających w obronie zmywar działających na szkodę nas Mężczyzn. Jeśli rzeczywiście w ryj dostałyście to szacun dla tych facetów. Prawdziwy Mężczyzna nigdy nie da się poniżyć babie.

Ostatecznie pobita i upokorzona dziewczyna usunęła swoje konto.>>> Ostatnio było o mężatce wynajmującej faceta do przytulania

19

Oglądany: 85013x | Komentarzy: 156 | Okejek: 179 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało