Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Jak prawidłowo dobrać materac i poduszkę do spania?

Sen to, obok zbilansowanej diety i regularnej aktywności fizycznej, jedna z najważniejszych podstaw naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Niewyspani jesteśmy słabsi, mamy problemy z koncentracją i pamięcią, spada też nasza odporność. Na dłuższą metę, niedobory w regeneracji mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Jednak jakość naszego wypoczynku nie zależy wyłącznie od długości snu, lecz także od tego na czym śpimy.

Jak prawidłowo dobrać materac do spania?

W tej kwestii powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami. Specjaliści zgadzają się co do tego, że lepsze dla naszego ciała są materace twarde (tak naprawdę im więcej ważymy, tym twardszego materaca powinniśmy szukać), ale rodzajów twardości też jest wiele. Co natomiast, jeśli po jakimś czasie od kupna materaca, który teoretycznie powinien służyć nam przez wiele lat, waga naszego ciała ulegnie znaczącej zmianie? Czy musimy szukać nowego materaca? Dzięki marce SleepMed - nie!
SleepMed stworzył całą linię materaców, których twardość możemy regulować w zależności od naszych potrzeb! Dzięki piance termoelastycznej, której położenie możemy zmieniać, zyskujemy dostęp do czterech, różniących się od siebie odczuwalnie, rodzajów twardości materaca. To nie wszystko! Każdy materac został wyposażony w technologię Airforce, dzięki której materac "oddycha" i wymienia ciepło i wilgoć wytwarzane przez ludzkie ciało podczas snu na świeże powietrze. SleepMed wyposażył swoje produkty w sprężyny typu Multi. Od klasycznych sprężyn różnią się one niewielką średnicą, dzięki czemu każda z nich pracuje osobno. Takie rozwiązanie gwarantuje to, że materac dostosuje się do anatomii ciała, żeby maksymalnie odciążyć wszystkie jego części.
Dla tych, którym mimo to wszystko byłoby mało, marka przygotowała specjalne maty kokosowe, które bezproblemowo można wsunąć pomiędzy warstwy materaca. Dzięki nim uzyskamy jeszcze twardsze stanowisko odpoczynku, a także większą wytrzymałość materaca.

https://www.youtube.com/watch?v=vyqS8Lq9h_Q


Czy materac wystarczy?

Marka SleepMed wychodząc naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, rozszerzyła swoją ofertę o serię poduszek piankowych, które w czasie snu odciążą odcinek szyjny i kark. Na stronie sklepu znajdziemy poduszki termoelastyczne, ergonomiczne, ortopedyczne. Każda poduszka dostosowuje się do kształtu głowy i jest realnym odciążeniem dla mięśni karku i ramion, niezależnie od pozycji przyjmowanej przez nas podczas snu. W zestawie znajdują się oczywiście odpowiednie pokrowce, które można prać i wymieniać.
Tym rozwiązaniem powinny się zainteresować przede wszystkim osoby, które uskarżają się na bóle kręgosłupa, karku i ramion. Śpiąc spędzamy około jedną trzecią życia, więc dlaczego oprócz regeneracji nie poświęcić tego czasu na leczenie?To tylko niektóre korzyści, które możemy mieć z zakupu materaców oraz poduszek marki SleepMed. Producent daje aż 15 lat gwarancji na swoje produkty, więc dosłownie i w przenośni - będziesz mógł spać spokojnie. Jakość materaców SleepMed została wielokrotnie zweryfikowana i posiada certyfikaty jakościowe o randze międzynarodowej. Zdrowie, dobre samopoczucie, a także uroda - wszystkie te rzeczy w jakimś stopniu zależą od jakości snu. Komfort jest w zasięgu ręki!
Dzięki sprzedaży internetowej, zakupy produktów SleepMed są całkowicie bezpieczne pod względem epidemiologicznym.

Oglądany: 143x | Okejek: 0 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.08

31.07

30.07

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało