Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Jay Leno, Conan O`Brien i David Letterman - cytaty wybrane VI

25 088  
4   5  
Zobacz więcej!Kolejna garść humoru z kraju, gdzie krytykowanie błędów i potknięć nie oznacza zaraz, że są to ataki jakiegoś tajemniczego "układu".

David Letterman

Tysiące nielegalnych pracowników protestowały wczoraj. Prezydent Bush był naprawdę zaskoczony dużą ilością protestujących. I wiecie co? Nie jestem zaskoczony tym, że był zaskoczony.

* * *

[Szef Kancelarii Prezydenta] Andrew Card zrezygnował. Wiem, o czym myślicie: kto chciałby opuszczać taką wymarzoną robotę? W końcu ktoś miał plan odwrotu.
[Card] Rozmawiał z prezydentem i znalazł się w dosyć trudnej sytuacji. Bush dał mu dwie możliwości: 1. Mógł zrezygnować albo 2. Mógł iść na polowanie z Cheney`em.

* * *

Pierwszy czerwca to początek sezonu huraganów. Prezydent Bush już przygotowuje sobie zapasy przeprosin.
Wcześniej dzisiaj, w różnych częściach świata doszło do całkowitego zaćmienia słońca. Prezydent Bush powiedział, że zaćmienie słońca potwierdza niesolidność energii słonecznej.

* * *

Skoro już mówimy o prezydencie Bushu, właśnie teraz jest w Cancun, w Meksyku. Szuka tam tequili masowego rażenia.


Conan O`Brien

Prezydent Bush jest w tym tygodniu w Meksyku i będąc tam, ma zamiar zwiedzić starożytne ruiny Majów. Wygląda na to, że Bush próbuje uczyć sie na własnych błędach, ponieważ dzisiaj obiecał, że FEMA (Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego - dop. Ciupakabra) pomoże Majom się odbudować.

* * *

Wczoraj Bobby Brown został zatrzymany w swoim samochodzie po tym, jak policja sprawdziła jego tablice rejestracyjne. Brown powiedział: "Są w porządku, sam je zrobiłem".


Jay Leno

Dobra wiadomość jest taka, że kongres ogranicza nielegalną imigrację. Zła wiadomość: sałata będzie teraz kosztować 300 dolarów za sztukę.

* * *

Problem nielegalnej imigracji nie jest czymś nowym. W rzeczywistości, Indianie mieli na nią specjalną nazwę. Nazywali ją "biali ludzie".

* * *

I Jack Abramoff, i Monica Lewinsky chodzili do Beverly Hills High School. Jak na ironię, oboje mieli zawstydzić prezydentów skandalami związanymi z tym samym - robieniem czegoś pod stołem.

* * *

Wiceprezydent Dick Cheney powiedział wczoraj, że demokraci nie mają kompetencji, by prowadzić wojnę w Iraku - i to powiedział facet, który strzelał do ptaka, a trafił prawnika.

* * *

Andy Card zrezygnował. W końcu jakiś republikanin opuszcza Waszyngton bez kajdanek na rękach.

* * *

Prezydent nie lubi zmieniać swojego personelu. Lubi trzymać tych samych ludzi. Myślę, że to od tego, że miał tego samego nauczyciela w trzeciej klasie, rok po roku.

* * *

Jesteśmy blisko do finałowej czwórki. Nie ligi koszykarskiej college`ów. Liczby ludzi, którzy wciąż myślą, że prezydent Bush odwala dobrą robotę.

* * *

Poziom poparcia Dicka Cheney`a wynosi teraz 18%. Jest teraz tak zdesperowany, by podnieść wskaźnik, że mysli o postrzeleniu pracownika urzędu skarbowego.

Oglądany: 25088x | Komentarzy: 5 | Okejek: 4 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.10

21.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało