Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Conan O'Brien - gadki wybrane XV

23 238  
3   6  
Zagadka na poniedziałek. Załóżmy, że Conan komentuje wydarzenia w Polsce. Po ilu dniach zrezygnowałby z pracy i poszedł na L-4?.

Samuel Alito został nominowany na 110-go sędziego Sądu Najwyższego. Prezydent Bush pogratulował Alito i wyraził nadzieję, że jego praca będzie się wspaniale układać z pozostałymi 109 sędziami...

* * * * *

W tym tygodniu otwiera się apteka, która będzie sprzedawać tylko marihuanę. To świetna wiadomość, bo obecnie można było kupić worek pojary tylko w kawiarniach, stacjach benzynowych i kościołach...

* * * * *

Według Washington Post, najbardziej irytującym zdarzeniem dla Busha jest moment, gdy podczas spotkania dzwoni jego komórka. Najwidoczniej druga sytuacja jest wtedy, gdy zatnie się pudełko z Tic-Tacami.

* * * * *

Według New York Post, Janet Jackson ostatnio przytyła 50 funtów. Najwidoczniej Michael Jackson także przytył 50 funtów, ale ktoś zmusił go by upuścił chłopca na ziemię.

* * * * *

Okazuje się, że kampania wyborcza gubernatora Kaliforni Arnold Schwarzeneggers zamknęła się debetem kilkuset tysięcy dolarów. Innymi słowy - powstanie "Terminator 4."

* * * * *

Wielu Nowojorczyków jest załamanych, bo właściciel hali Madison Square Garden zaproponował zburzenie jej i wybudowanie nowej. Dobra wiadomość jest taka, że zburzą ją podczas meczu Knicksów."

* * * * *

Wczoraj papież Benedykt XVI wygłosił oświadczenie, że komputery są przyszłością. Następnie odsunął kurtynę i powiedział: Oto - the Commodore 64!

* * * * *

W Kambodży kobieta próbowała odciąć swojemu mężowi członka - facet wylądował w szpitalu i założono mu 25 szwów. Oczywiście kumplom powiedział, że potrzebował ich 50.

* * * * *

Paris Hilton jest załamana, bo ktoś ukradł jej pamiętniki. Policja twierdzi, że złodziej miał dostęp do jej sypialni, więc mógł to być ktokolwiek.

* * * * *

Producenci Ulicy Sezamkowej nie zdecydowali się poprosić Russell’a Crow’a aby wystąpił w jednym z odcinków, gdyż nie jest wzorem do naśladowania. Russell jest załamany, bo koniecznie chciał wystąpić w odcinku sponsorowanym przez literki "F" i "U".

> > > Conanowe archiwum < < <

oza

Oglądany: 23238x | Komentarzy: 6 | Okejek: 3 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

08.12

07.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało