Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Big Brother za darmo

24 558  
7   2  
Jeszcze wczoraj działało :)
"Okazuje się, że pomysłowość polskich użytkowników sieci - zaskakuje – i jednocześnie potwierdza starą znaną prawdę - POLAK POTRAFI - otóż serwis bigbother.onet.pl można w rzeczywistości oglądać za darmo, czyli oszczędzając 9 zł (netto) miesięcznie. Sposób jest prosty: wystarczy wejść w zakładkę 'Na żywo' i zamiast klikać na link danego filmu - po prostu trzeba go skopiować - ma on taką przykładową postać: https://bigbrother.onet.pl/250374,1,film.rd
Ponieważ autorzy serwisu nie poświecili zbyt wiele czasu na porządne zabezpieczenia - wystarczy pomyśleć, iż końcówka .rd to skrót od Redirect (przekierowanie do właściwego adresu) i zmienić ją na format filmu jakim jest ASX. Otrzymujemy więc link postaci https://bigbrother.onet.pl/250374,1,film.asx Taki link wklejamy w nowe okno przeglądarki w pasek adresu i dany film obejrzymy za darmo.

W podobny sposób można oglądać obrazy z kamer na żywo - chociaż te jeszcze w wersjach testowych nie działają zawsze w sposób prawidłowy. Również materiały w plikach mp3 możemy na bieżąco i za darmo przesłuchiwać.

Pozostaje tylko życzyć ekipie BB, sukcesów w stosowaniu tak banalnych zabezpieczeń.

Informacje o tym jak obchodzić zabezpieczenia w bigbrother.onet.pl uzyskuje się nie gdzie indziej, ale na grupie dyskusyjnej: alt.pl.tvn.bigbrother"

Oglądany: 24558x | Komentarzy: 2 | Okejek: 7 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.05

20.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało