Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Conan O'Brien - gadki wybrane XIII

24 070  
2   14  
Po każdym odcinku Conana wcale nie trzeba oglądać dziennika, żeby wiedzieć co w Stanach piszczy. Ale z drugiej strony, ile byłoby ciekawiej gdyby Conan prowadził Panoramę...

W związku ze strajkiem przewoźników Nowojorczycy nie mogą wjechać do miasta, jeśli w samochodzie nie ma co najmniej 4 osób. Sytuacja stała się tak dramatyczna, że mieszkańcy NY zostali zmuszeni do rozmawiania ze swoimi sąsiadami.

* * * * *

Wczoraj prezydent Bush wysłał 1,4 miliona świątecznych kartek do swoich znajomych i przyjaciół. W nawiązaniu, Dick Cheney wysłał trzy...

* * * * *

Policja zatrzymuje samochody, aby upewnić się, że w środku znajdują się 4 osoby. W efekcie Donald Trump przyjechał do pracy z 3 szoferami!

* * * * *

20 % amerykanów przyznało się, że stworzyło swoją listę dla św. Mikołaja na podstawie internetu. co tłumaczy dlaczego na pierwszym miejscu chcianych prezentów była: "hot Asian teen".

* * * * *

Wczoraj z powodu strajku stało 15,200 pustych garaży dla autobusów. Dzisiaj miasto nazwało je apartamentami i wynajmuje je za 6,000 $.

* * * * *

W NY pokazano perfumy, których butelka kosztuje 215 000 dolarów. Eksperci mówią, że zapach to kombinacja pieniędzy i frajera.

* * * * *

Są podejrzenia, że siły zbrojne USA przekupują irackie gazety, by pisały nieprawdę na korzyść George’a Busha. Kiedy prezydent o tym usłyszał, wściekł się i powiedział: "Czemu nie płacą za to pismakom w Ameryce?!".

* * * * *

Wczoraj Luciano Pavarotti ogłosił, że chce znowu wystąpić z resztą Trzech Tenorów. Pavarotti nie może się doczekać, by się z nimi spotkać, wysłuchać ich, a potem ich zjeść!

* * * * *

ABC emituje film na temat romansu między księciem Charles’em, a Camillą Parker Bowles. Film jednak zbiera złe recenzje. Krytycy mówią, że gość, który gra Camillę jest okropny...

* * * * *

NBC ogłosiło, że od teraz będzie można obejrzeć program na iTunes - cena za usługę to1,99$. Tak jest, obejrzyj cały program za zapłacimy Ci 1,99$!

* * * * *

Prezydent Bush jest krytykowany za to, że na świątecznych kartkach nie było słowa Christmas. W odpowiedzi prezydent powiedział: "No to spróbujcie je sobie przeliterować".

* * * * *

W tym roku prezydent Bush i pierwsza dama wyślą świąteczne kartki do 200 krajów. Początkowo miało być ich 201, ale ktoś zwrócił prezydentowi, że Legoland nie jest do końca prawdziwym krajem...

* * * * *

Żona Michael’a Jackson’a, Debbie Rowe twierdzi, że nie jest on ojcem dwójki dzieci. Kiedy dzieciaki to usłyszały stwierdziły, że to najlepszy prezent od św. Mikołaja jaki kiedykolwiek dostały!

A tutaj znajdziesz wcześniejsze odcinki

 


Oglądany: 24070x | Komentarzy: 14 | Okejek: 2 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

08.12

07.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało