Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Conan O'Brien - gadki wybrane XII

23 940  
1   15  
A się czepił Anglików... Zrobili mu coś czy jak? ;)

Wczoraj książę Karol raz z małżonką Camillą odwiedzili Nowy Orlean. W rezultacie - mieszkańcy ponownie ewakuowali się...

* * * * *

W Los Angeles, Paris Hilton uczestniczyła w wypadku. Najwidoczniej ktoś wjechał jej w tyłek, a potem biedna uczestniczyła w wypadku.

* * * * *

W czasie weekendu małpka Paris Hilton ugryzła ją. Na szczęście szybko zjawił się lekarz i zaaplikował serię zastrzyków zwierzakowi...

* * * * *

Wczoraj książę Karol wygłosił w San Francisco przemówienie stojąc obok Camilli. Powiedział, że San Francisco jest jedynym miastem, w którym może dumnie stać obok mężczyzny którego kocha.

* * * * *

Ojciec Jacksona powiedział, że jego syn nigdy nie będzie już żył w Ameryce. Zamiast tego przeniesie się na Bliski Wschód. Macie za swoje źli terroryści!

* * * * *

Coca-Cola oznajmiła, że wypuści na rynek nowa wersję coli: Vanilla Coke. Nie chcę być złym prorokiem, ale oby nie skończyło się tak jak wypuszczenie na rynek Vanilla Ice.

* * * * *

W ostatnim wywiadzie Ashlee Simpson przyznała się, że wychodząc za mąż nie chce żadnej gwiazdy muzyki. Czyli, jak sama podsumowała: "Szukam kogoś takiego jak ja",

* * * * *

W ostatnim wywiadzie Rod Stewart powiedział, że nie zażywa już koki, bo była ona znacznie lepsza w latach siedemdziesiątych. Oczywiście, Rod wtedy też był lepszy...

* * * * *

Wczoraj w białym domu prezydent Bush spotkał się z Silvio Berlusconi - premierem Włoch. Jedynym zgrzytem było pytanie prezydenta: "Kiedy w telewizji ruszy szósta seria ’The Sopranos’?"

* * * * *

88-letni Mike Wallace i 74-letni Dan Rather krzyczeli na siebie w męskiej ubikacji. Ponieważ obaj mężczyźni starali się oddać mocz, kłótnia trwała 6 godzin.

* * * * *

Wczoraj prezydent Bush spotkał się w białym domu z księciem Karolem i jego żoną Camillą. Jedynym zgrzytem było stwierdzenie prezydenta: "Hej! Twoja mama wygląda na starszą niż moja!".

* * * * *

Kevin Federline wyda w przyszłym roku debiutancki album raperski. Jednak już dziś można ściągnąć jeden jego kawałek z internetu, który umieścił tam jego wydawca. Zapytany czemu o zrobił, odpowiedział: Dlaczego tylko ja miałem cierpieć?

* * * * *

Janet Jackson zaprzecza plotkom jakoby miała urodzić dziecko w latach 80-tych, a potem trzymała to w sekrecie, żeby nie zniszczyło jej kariery. Janet powiedziała: "Trzymałam je w sekrecie przed moim bratem...".

* * * * *

Firma oferująca mówiący system nawigacji dla kierowców ogłosiła, że zamierzają dać klientom do wyboru głosy gwiazd, jak np.: Mr. T, Burt Reynolds czy Dennis Hopper. W nawiązaniu General Motors ogłosiło, że do swoich samochodów dołożą poduszki powietrzne Pamela Anderson.

A tutaj znajdziesz wcześniejsze odcinki

 


Oglądany: 23940x | Komentarzy: 15 | Okejek: 1 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało