Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Kukiz przyznaje, że niczego nie udało mu się osiągnąć w polityce

90 006  
209   186  
W dzisiejszym odcinku o oryginalnych życzeniach od salezjanów dla kobiet. Będzie też o celebrytce, która uważa, że COVID-19 to jeden wielki spisek.

#1. Krakowscy salezjanie składają życzenia z okazji Dnia KobietKościół Rektoralny Salezjanów pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Krakowie wystosował nietypowe życzenia do wszystkich kobiet z okazji ich święta:
Jutro Dzień Kobiet. Niech nasze życzenia i modlitwy w ich intencji będą wyrazem uznania za ich miłość, mądrość i pracowitość. Módlmy się także, aby kobiety zawsze były sobą i nie ulegały zwodniczym hasłom nawołującym do równouprawnienia i wolności kosztem ich godności.

W związku z krytyką ze strony internautów, ks. Jacek Ryłko, który jest autorem tych słów, przeprosił wszystkich urażonych.

#2. Poseł apeluje o jak najszybsze otwarcie szkółPoseł Konfederacji Artur E. Dziambor uważa, że skoro większość pedagogów została już zaszczepionych, to nic nie stoi na przeszkodzie, by otworzyć szkoły:

Z 508 tys. pracowników oświaty, do wczoraj zaszczepionych było 410 tys. To oznacza, że nie ma powodu, by dalej mówić, że nauczyciele nie są chronieni, argument używany przez ZNP i polityków, którzy nie są tak chętni zakończeniu lockdownu. Otwierajmy szkoły! Natychmiast!

Internauci zwrócili uwagę na fakt, iż większość nauczycieli przyjęła dopiero pierwszą dawkę. Zdaniem Dziambora to niczego nie zmienia:
Lepiej już nigdy nie otwierać szkół, bo to kurde strach... Zamknąć, niech ludzie się sami uczą. Problem tylko co zrobić z 500 tysiącami bezrobotnych. A tak serio: proszę posłuchać samych uczniów. Sami mówią o tym, że pracy, nauki, zaangażowania nie ma. Jedno wielkie udawanie.

#3. Kukiz przyznaje, że niczego nie udało mu się osiągnąć w politycePaweł Kukiz był gościem programu "Poranna rozmowa" w RMF FM. Polityk wypowiedział się na temat swojej kariery w Sejmie:
Kilka lat i w zasadzie nic się nie udało osiągnąć. Jak wchodziłem do Sejmu, to byłem nabuzowany, byłem romantykiem i myślałem, że cały kraj myśli tak jak ja. Ma pan taką sytuację - nie lubi pan sprzedawcy pobliskiego sklepu, ale bułek pan nie będzie kupował na końcu Polski, a u niego.

Niebawem Kukiz ma się spotkać z Jarosławem Kaczyńskim i negocjować układ jego ugrupowania z PiS-em.

#4. Zakonnica błaga żołnierzy, by zabili ją zamiast dzieciW trakcie zamieszek w Birmie zakonnica Ann Rose Nu Tawng uklękła przed żołnierzami i błagała ich, by oszczędzili protestujących, w tym dzieci. 45-latka była gotowa oddać za nich własne życie.
Padłam na kolana i błagałam, żeby nie strzelali i nie torturowali dzieci. Powiedziałam, żeby w zamian zastrzelili mnie. Dzieci biegały na wszystkie strony ogarnięte paniką. Nie mogłam nic zrobić. Mogłam tylko się modlić do Boga, by je uratował
- relacjonuje kobieta.

Poniżej można obejrzeć nagranie ze zdarzenia:

https://youtu.be/Ay6xKWv6P3A

#5. Celebrytka uważa, że COVID-19 to wielki spisek, a Gates dąży do depopulacjiLady Victoria Hervey przyznała, że nie przejmuje się pandemią COVID-19:
Za dużo jest wokół niej szumu. Największy światowy spisek, jaki kiedykolwiek miał miejsce. Nie będę kłamać, nie noszę masek.

Celebrytka nie zamierza się też szczepić:
Nie ma mowy! To osobista sprawa. Moja mama się zaszczepiła, ale w moim wieku wierzę w naturalną odporność. (...) Bill Gates już teraz mówi, że będzie potrzebna trzecia szczepionka. To się nie skończy. W tych szczepionkach jest coś, co powoduje poronienia. To jest plan Gatesa, by doprowadzić do depopulacji.

Obecnie z powodu COVID-19 zmarło na świecie ponad 2,6 mln ludzi.

#6. Ogórek naśmiewa się z nowej fryzury BiedroniaRobert Biedroń jakiś czas temu ogłosił, że pomaluje włosy na czerwono, jeśli uda się zebrać kwotę 10 tys. złotych na wsparcie założonej przez Anję Rubik fundacji #SEXEDPL. Polityk pokazał się z nową fryzurą w Parlamencie Europejskim. Nie przypadła ona do gustu Stanisławowi Janeckiemu, który na antenie TVP Info powiedział:
Ale co to za nowość? Robert Biedroń jest czerwony w środku, odkąd pamiętam.

Wtórowała mu Magdalena Ogórek:
Ale walczysz o edukację seksualną i promujesz ten temat, zmieniając kolor włosów? Trochę nie rozumiem tej korelacji. (...) Jak już programu i pomysłu nie ma?

Zdjęcie Biedronia na Instagramie polubiło już ponad 100 tys. osób.

>>> Ostatnio było o szokującym wyznaniu Meghan Markle

16

Oglądany: 90006x | Komentarzy: 186 | Okejek: 209 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.10

18.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało