Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Szokujące wyznanie Meghan Markle

111 267  
224   309  
W dzisiejszym odcinku o tym, co Meghan Markle zarzuciła rodzinie królewskiej i dlaczego pewna mieszkanka Nowego Jorku skąpi praktycznie na wszystkim.

#1. Katolicki poeta krytykuje reklamy podpasek i środków na potencjęWojciech Wencel opublikował na Twitterze wpis, w którym okazał niezadowolenie z powodu jego zdaniem coraz śmielszych reklam w telewizji:
Czy tylko ja nie mogę patrzeć na telewizyjne reklamy podpasek i środków na potencję? Cywilizacja, która niczego się nie wstydzi, jest chora.

Co ciekawe, wielu internautów podzieliło jego pogląd, pisząc o "zbydlęceniu widzów" czy "modzie na brak intymności". Przypomnijmy, że wcześniej poeta zasłynął sugestią, że nie zamierza się szczepić szczepionkami Pfizera i Moderny, ponieważ wspierają środowiska LGBT.

#2. Ksiądz-pedofil przyznał się do winy i poprosił ofiarę o wybaczenieSprawę Arkadiusza H. przedstawiono w filmie braci Sekielskich pt. "Zabawa w chowanego". Duchowny miał molestować kilku chłopców. Po emisji filmu zawieszono go w obowiązkach. Teraz przed sądem w Pleszewie ruszyło postępowanie w sprawie wykorzystywania seksualnego Bartłomieja P. Arkadiusz H. przyznał się do winy i wyraził skruchę:
Zarzut, o którym tutaj mowa, został przeze mnie popełniony. (...) Chcę z głębi serca pokornego bardzo serdecznie przeprosić. Jeszcze raz powtarzam - bardzo mocno przeprosić pana Bartłomieja, który wnosi dzisiaj w swoim oskarżeniu. Mam świadomość i poczucie ogromnej szkody, jaką przez swoją słabość ludzką, nieudolność, grzeszność dokonałem wobec pana Bartłomieja. Ludzka słabość spowodowała, że dzisiaj, na podstawie także minionych miesięcy, wielu przemyśleń, wielu modlitw, przeproszenia w duchu i modlitwy wstawienniczej w intencji osoby pokrzywdzonej, raz jeszcze wyznaję ze skruchą swoją winę. I proszę pana Bartłomieja B. o wybaczenie moich słabości, moich grzechów i wnoszę o łaskę takiego braterskiego pojednania – jeśli jest to możliwe – ze strony osoby pokrzywdzonej przeze mnie. Bardzo serdecznie żałuję raz jeszcze. I mam świadomość, tak wiele zła swoją słabością, grzesznością dopuściłem się wobec pana Bartłomieja P.

52-latek może spędzić za kratkami 12 lat. Nie wiadomo, czy tak samo przykro jest mu z powodu innych skrzywdzonych chłopców, którzy go nie pozwali.

#3. Meghan Markle uderza w brytyjską rodzinę królewską i zarzuca im, że doprowadzili ją do myśli samobójczychŚwiatowe media rozpisują się na temat wywiadu, jakiego Meghan Markle wraz z księciem Harrym udzielili Oprah Winfrey. Słynna prezenterka miała za niego zainkasować wiele milionów dolarów, zaś Meghan i Harry nie wzięli rzekomo ani centa. Była aktorka zarzuciła rodzinie królewskiej m.in. doprowadzenie ją do samobójczych myśli:
Nie chciałam już dłużej żyć. To była bardzo jasna, realistyczna, przerażająca… nieopuszczająca mnie myśl. (...) Wiedziałam, że muszę szukać pomocy. Mówiłam, że „nigdy się tak nie czułam, muszę się gdzieś zgłosić”. Powiedziano mi, że nie mogę, bo to nie byłoby dobre dla całej instytucji.

Markle zasugerowała też, że jej syn Archie padł ofiarą rasizmu. Zastanawiano się nawet, czy powinno się mu nadawać tytuł książęcy:
Pojawiły się obawy i dyskusje na temat tego, jak ciemna może być skóra dziecka, kiedy się urodzi.

Cały wywiad można było obejrzeć na antenie TVN24.

#4. Restauracja w Toruniu ogłosiła, że nie zamierza obsługiwać policjantów

Taki plakat pojawił się przy wejściu do lokalu Byczy Burger:Poinformowano na nim, iż:
W tym lokalu nie obsługujemy funkcjonariuszy policji i ich rodzin. W podziękowaniu za: bicie i gazowanie ludzi, nękanie przedsiębiorców, kultywowanie tradycji ZOMO.

Właściciele restauracji wyznali, że sami padli ofiarą niewłaściwego zachowania policji:
Jest to reakcja na zachowanie policji w stosunku do nas - bezpodstawne zatrzymanie, wielogodzinne przetrzymywanie w radiowozie w kajdankach, poniżanie, agresję, wywiezienie do innego miasta i wypuszczenie w nocy bez możliwości odwiezienia na miejsce zatrzymania. A to wszystko w sumie za brak maseczki. Sąd oddalił wszystkie zarzuty w stosunku do nas i uznał zatrzymanie za bezzasadne, policja nie ma sobie nic do zarzucenia. Na strajkach przedsiębiorców byliśmy świadkami gazowania i bicia niewinnych, spokojnych i pokojowo nastawionych osób, plakat jest też formą sprzeciwu wobec takich sytuacji.

Więcej można przeczytać na facebookowym profilu lokalu.

#5. Proboszcz żąda pieniędzy za apostazję, bo "samochód na wodę nie jeździ"Proboszcz z Otwocka zażądał opłaty za wydanie potwierdzenia dokonania aktu apostazji. Jak doniósł "Gazecie Wyborczej" czytelnik:
Zapytałem też, kiedy dostanę informację zwrotną, na co ksiądz odparł, że nie wcześniej niż po uzyskaniu przelewu z ofiarą. Zdziwiłem się, bo pobieranie za to pieniędzy jest niezgodne z prawem. Na co proboszcz odpowiedział, że samochód, którym będzie musiał pojechać do kurii w tej sprawie, przecież nie jeździ na wodę.

Władze diecezji przyznały mężczyźnie rację, a proboszcza wezwano na dywanik.

#6. Kobieta, która nienawidzi wydawać pieniędzy, nie kupuje nawet papieru toaletowegoKate Hashimoto z Nowego Jorku jest tak skąpa, że od ośmiu lat nie kupiła sobie nowych ubrań. Oszczędza też na papierze toaletowym.
Od trzech lat mieszkam w Nowym Jorku, który jest najdroższym miastem do życia. Jak tylko mogę, staram się nie wydawać pieniędzy lub płacić jak najmniej. Umeblowałam swoje mieszkanie, zbierając porzucone meble na ulicy, zanim zabrały je śmieciarki. Zaoszczędziłam w ten sposób kilka tysięcy dolarów.

Kobieta nie robi prania - wszystkie ubrania płucze pod prysznicem.
Nie używam papieru toaletowego. Podmywam się za pomocą wody i mydła. (...) Ostatni raz kupiłam sobie bieliznę w 1998 roku
- wyznała Kate. Co więcej, kobieta zabiera z publicznych toalet papierowe ręczniki i korzysta z nich w domu.

>>> Ostatnio było o Białorusince w Polsce

36

Oglądany: 111267x | Komentarzy: 309 | Okejek: 224 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły