Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Internauci dzielą się największymi kłamstwami, jakie usłyszeli od własnych rodziców

42 801  
129   27  
Rodzice okłamują swoje dzieci. Czasem robią to z troski, czasem robią to przez wzgląd na ich dobro, a czasem robią to po prostu dla zabawy. Internauci postanowili podzielić się największymi kłamstwami, jakie usłyszeli od swoich rodzicieli.

#1.

Że jestem przystojnym, młodym mężczyzną...

- Ismailovic10

#2.

Dokuczają ci i są niemili, bo im się podobasz i chcą cię poderwać.

Nie... dokuczają mi, bo są dupkami.

- KnockMeYourLobes

#3.

Że zajdę w ciążę zaraz po tym, jak stanę się aktywna seksualnie. Powiedzieli mi to, jak byłam nastolatką, więc byłam przerażona, że za każdym razem, kiedy dojdzie do zbliżenia, ja skończę z brzuchem. Teraz (dekadę później) jestem już po ślubie i okazuje się, że to wcale nie jest takie proste.

- Emilyyy712

#4.

Że rodzice zawsze wiedzą, co jest najlepsze dla ich dziecka.

- Meeseri

#5.

Wystarczy skończyć dobrą szkołę, aby znaleźć dobrą i dobrze płatną pracę ze wszystkimi świadczeniami i doczekać tam spokojnej emerytury.

- Mista_Madridista

#6.

Że kiedy ogolę psa, to zamieni się w kota.

- Luminoose

#7.

Abym nie rozmawiał z obcymi. Potem byli na mnie źli, że nie mam przyjaciół. Jak miałem ich zdobyć, skoro miałem nie rozmawiać z nieznajomymi?!

- FreddieGregg

#8.

Dziadek jednego z moich kumpli powiedział mu, że żyrafy mają takie długie szyje, aby mogły sięgać za ogrodzenie w zoo, aby zjadać niegrzeczne dzieci.

- Sandpaper_pants

#9.

Że praca powinna być czymś, co kochasz robić.

Teraz wiem, że wystarczy ją tolerować. Nie trzeba jej kochać. Jeśli sprawisz, że praca stanie się twoim życiem, to gorzko tego pożałujesz. Te dwie rzeczy muszą być oddzielne. Życie i praca.

- LunarLeopard67

#10.

Twoja praca to robić to, co każe ci robić twój szef.

Ten tok myślenia sprawił, że spotkało mnie w życiu bardzo wiele nieprzyjemnych sytuacji, w których zarówno ja dostawałem opiernicz od szefostwa, jak i oni sprawiali, że w końcu sam odchodziłem z pracy, bo dłużej tak nie mogłem.

- Smyley12345

#11.

Że możesz być kimkolwiek zechcesz. Są pewne rzeczy w życiu, do których po prostu nie jesteś stworzony. Moi rodzice powiedzieli mi, że będę następnym prezydentem, jeśli będę odpowiednio ciężko pracował. Niektórzy myślą, że możesz wszystko, choć tak naprawdę nie możesz...

- LazyVaporeon

#12.

Mój tata o finansach: kiedy masz pieniądze, po prostu je wydajesz. A jak ci się skończą, to zawsze możesz zostać w domu.

- Justsomegirl80

#13.

To, że byli moimi rodzicami... tak naprawdę byłem adoptowany.

- FrostFurnace

#14.

Że jazda z włączonym światłem wewnątrz samochodu jest nielegalna. Mój tata dostawał szału, kiedy tylko ktoś z nas z tyłu włączał światło w aucie podczas jazdy. W moim kraju takie zachowanie wcale nie jest nielegalne. Jest po prostu niemile widziane, ponieważ może w jakiś sposób dezorientować innych kierowców.

- Steelcity91

#15.

Moja mama wmawiała mi, że prywatność to przywilej. Dopiero na studiach, kiedy dogłębnie poznałem prawa dziecka, dowiedziałem się, że jest to prawo, które moja mama cały czas łamała!

- Alexander_the_awesome
8

Oglądany: 42801x | Komentarzy: 27 | Okejek: 129 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało