Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Historie internautów z szalonymi eks w rolach głównych

46 314  
163   14  
Czasem spotykamy na swojej drodze naprawdę szalonych ludzi. Czasem zdarza się, że się z nimi wiążemy i dzieją się różne dziwne rzeczy. Internauci postanowili podzielić się ze światem historiami ze swoimi szalonymi eks w rolach głównych.

#1.

Moja była otwierała zamek od łazienki nożem, kiedy siedziałem tam zbyt długo.

- ThanosIsInnocent

#2.

Moja była rzuciła mnie dla innego faceta, więc ruszyłem ze swoim życiem dalej. Przeprowadziłem się, zmieniłem adres, a ona nie miała prawa wiedzieć, gdzie teraz jestem. Jednak pewnego dnia w swojej skrzynce na listy znalazłem podejrzaną przesyłkę. Nie zawierała pieczątki pocztowej, więc domyśliłem się, że nie przyniósł jej listonosz. Ktoś więc musiał ją tam wrzucić.

Otworzyłem. Natychmiast uderzył mnie zapach jej perfum. W środku znalazłem trochę brokatu i martwą różę zawiniętą w czarną bibułę. Nie miałem pojęcia, o co jej chodziło, choć byłem pewien, że to od mojej byłej. Tylko jaką informację chciała mi przekazać... na pewno nie chciała, żebyśmy do siebie wrócili. Przecież nie odpowiedziała na mojego maila ani SMS-a. To nie miało dla mnie żadnego sensu.

W końcu po dłuższym czasie znów zaczęliśmy ze sobą rozmawiać. Wtedy zapytałem jej, o co chodziło z tą różą. Ona zakłopotana powiedziała, że sama nie wie, po co to zrobiła. Chyba było jej po prostu głupio się przyznać... a ja do dzisiaj nie wiem, co miała na myśli. Ehh... kobiety.

- EerieArizona

#3.

Rok po rozstaniu poznałem laskę z uczelni. Pewnego dnia odprowadziłem ją do jej sali. Kiedy się żegnaliśmy, tak wyszło, że uścisk przerodził się w namiętny pocałunek. Potem jechałem sobie tramwajem do domu, miałem słuchawki na uszach, leciała muzyka, wszystko było takie fajne. Motylki w brzuchu i te sprawy. Niestety jeden telefon zepsuł cały mój humor. Dzwoniła moja była i krzyczała... bardzo głośno. Szło to mniej więcej tak: „Za kogo ty się uważasz, ty pieprzony dupku! Jesteś moim chłopakiem! Jak śmiesz całować tę dz*wkę?! Wiem, gdzie ona mieszka, więc uważaj!”.

Byłem kompletnie oszołomiony i przerażony. Nie dość, że moja była mnie szpieguje, mimo iż nie rozmawialiśmy od miesięcy, to jeszcze znała imię mojej aktualnej wybranki, wiedziała, gdzie mieszka i co studiuje. Nawet ja nie wiedziałem, gdzie ona mieszka... Do dziś nie wiem, o co chodziło mojej byłej i skąd zdobyła te wszystkie informacje. Na koniec dodam, że to ona mnie zdradziła i w ten sposób skutecznie zakończyła nasz związek.

- Reddish4radish

#4.

Moja była rozpuściła plotki, że lubię to robić z drzewami. Nawet przerobiła moje zdjęcie w Photoshopie, żeby wyglądało wiarygodnie.

- Froopty1

#5.

Zerwaliśmy. Pewnej nocy moja była włamała się do mojego mieszkania, usiadła sobie na moim łóżku i gapiła się na mnie, jak spałem. Kiedy się obudziłem, byłem tak przerażony, że zepchnąłem ją tak mocno, że poleciała na drugą stronę pokoju. Zaczęła przepraszać, wstała i wyszła. Od tamtej pory zamykam drzwi i okna i sprawdzam to po kilka razy.

- NE1NE1NE1NE1

#6.

Lubiła szperać w cudzych rzeczach. Kiedy zostawała sama u mnie w mieszkaniu, przeszukiwała wszystkie moje szafki. Przeglądała dosłownie wszystko - nawet moje firmowe faktury. Dowiedziałem się o tym tylko dlatego, że pewnego razu ujawniła informacje, których jej nie zdradziłem, więc mogła zdobyć je tylko przeszukując moje rzeczy.

- LiterallyOuttoLunch

#7.

Włamał się do mojego domu, zostawił pierścionek zaręczynowy na łóżku i notkę, że brandzlował się w moim prześcieradle, bo pachniało mną. To wszystko było po tym, jak z nim zerwałam.

- Rafaba1760

#8.

W liceum mój były wyciął sobie moje imię na ramieniu nożykiem do tapet. Kiedy jego przyszywana matka to zobaczyła, oznajmiła, że na pewno ja go do tego zmusiłam.

- Pomawa3861

#9.

Jeden z moich byłych z liceum poprosił mnie, żebym zwymiotowała do słoika, aby on mógł postawić sobie ten słoik na biurku i odkręcać za każdym razem, kiedy będzie za mną tęsknił.

- Henoc78792

#10.

Dwa miesiące po zerwaniu i po tym, jak zablokowałam go na wszystkich możliwych portalach i komunikatorach, wysłał mi list. W liście była kartka z wyklejonym zdaniem "Będę się z tobą widywał...". Nic więcej. Trzymam to w szufladzie z resztą dowodów, które w razie potrzeby mam przeciwko niemu.

- Algeaa

#11.

Twierdził, że ma wiele osobowości. To znaczy, że żyje w nim więcej niż jedna istota. I jedna z nich zawsze mnie obrażała i naśmiewała się ze mnie. Po tym, jak "przebudzała" się w nim jego "normalna" osobowość, zawsze mnie przepraszał i martwił się, że z nim zerwę. Prosił, żebym z nim została, jednak dla mnie coś takiego to już za wiele. Nie chcę widywać się z kimś, kto ma takie problemy.

- Fexibob772

#12.

Okłamała mnie, że jest w ciąży. Zrujnowała tym moje życie. Dopiero kiedy wszyscy się zorientowali, że kłamała, to oficjalnie przyznała mi się, że wcale nie była w ciąży. Oczywiście ją zostawiłem, a ona znalazła sobie nowego chłopaka, z którym naprawdę zaszła w ciążę. Nie wiem, czy to zbieg okoliczności, ale chłopak ma tak samo na imię jak ja.

- TheZamasu

#13.

Poprosiła mnie, żebym załatwił jej trochę koksu, żeby mogła ukryć go w ogrodzie byłej żony swojego nowego faceta.

- superfluous_t

#14.

Pierwszego dnia powiedział, że chciałby zobaczyć moje stopy. Zaczął niby dla żartów ściągać mi buty i szarpać się ze mną. Potraktowałam to jako dowcip, jednak po czasie zaczął cały czas komentować ich wygląd, a potem mówił, że pragnie pomalować mi paznokcie. To było dziwne...

- Synonymtoawesome

#15.

Dowiedziałem się o tym dopiero wiele lat po fakcie. Zerwałem z dziewczyną, z którą widywałem się niemal rok. Zaczęła mnie prześladować i nachodzić, więc zablokowałem ją wszędzie, gdzie się tylko dało. Okazało się, że wysyłała mnóstwo listów do moich rodziców, aby ci przekonali mnie, żebym zmienił zdanie i do niej wrócił. Kiedy to nie zadziałało, zaczęła wysyłać inne listy. Opisywała w nich szczegóły z naszego życia intymnego i robiła to przez długi czas. Naprawdę cieszę się, że moi rodzice się tym nie przejęli.

- Notgonnafixyoucar

#16.

Jeden z moich byłych trzymał moje majtki w pudełku pod swoim łóżkiem po naszym rozstaniu.

- Peanutthewoozle
5

Oglądany: 46314x | Komentarzy: 14 | Okejek: 163 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało