Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Celebryci i ich wnuki - jak wyglądają i czym się zajmują?

36 261  
100   26  
Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda wnuczek Einsteina? Albo Charliego Chaplina? A może Elvisa Presleya? Tak, oni wszyscy nie zakończyli linii swego rodu na sobie samych. Doczekali się wnuków, a oto jak wyglądają i czym się zajmują.

#1. Albert Einstein i Bernard Einstein

Jeden z trzech biologicznych wnuków Alberta Einsteina, Bernard Einstein, był inżynierem i otrzymał liczne patenty w dziedzinie elektroniki.

#2. Clark Gable i Clark Gable III

''Król Hollywood'' Clark Gable, który wystąpił w ponad 60 filmach, był również dziadkiem zmarłego Clarka Jamesa Gable'a, amerykańskiego aktora i prezentera telewizyjnego, który zmarł w wyniku przedawkowania.

#3. Anne Gwynne i Chris Pine

Od "Pamiętników księżniczki" po "Star Treka" i "Wonder Woman", Chris Pine jest dość rozpoznawalnym aktorem. Jego babcia, Anne Gwynne, uważana jest za jedną z pierwszych "scream queens".

#4. Elvis Presley i Riley Keough

31-letnia Danielle Riley Keough jest najstarszą wnuczką Elvisa i Priscilli Presley. W wieku zaledwie 15 lat zaczęła zajmować się modelingiem, występując w kampaniach Diora, D&G i Vogue. Znana jest również z ról w filmach niezależnych.

#5. Charlie Chaplin i Oona Chaplin

Oona odziedziczyła imię po swojej babci. Wnuczka króla komedii - Charliego Chaplina - jest aktorką i występuje głównie w brytyjskich i hiszpańskich produkcjach.

#6. Grace Kelly i Charlotte Casiraghi

Grace Kelly mogła pochwalić się bardzo ciekawą przeszłością. Awansowała z roli amerykańskiej aktorki filmowej do roli księżniczki Monako. Jej wnuczka - Charlotte Casiraghi - jest dziennikarką, pisarką i była twarzą kampanii mody Yves Saint Laurent na 2018 rok.

#7. Ernest Hemingway i Dree Hemingway

Dree Hemingway to wnuczka znanego pisarza, która nie może wyprzeć się pokrewieństwa ze względu na swoje nazwisko. Dree robiła karierę w branży modowej i branży filmów niezależnych.

#8. Audrey Hepburn i Emma Ferrer

Urodzona w 1994 roku w Szwajcarii Emma Kathleen Hepburn Ferrer zaliczyła debiut w świecie modelingu, dostając się na okładkę Harper's Bazaar w 2014 roku. Podobnie jak babcia - najbardziej znana z roli w filmie "Śniadanie u Tiffany'ego" - Emma jest zapaloną humanitarystką. Pełni rolę rzecznika UNICEF i ambasadora UNHCR w USA.

#9. Gregory Peck i Ethan Peck

Gregory Peck (Spellbound, Rzymskie wakacje i inne) jest dziadkiem aktora Ethana Pecka, który wcielił się w postać młodego Spocka w filmie "Star Trek: Strange New Worlds".

#10. Walter Huston i Anjelica Huston

Wnuczka kanadyjskiego aktora i piosenkarza Waltera Hustona, Anjelica, otrzymała Oscara w latach 80. Znana jest również jako reżyserka, producentka i autorka książek.

#11. Bob Elliott i Abby Elliott

Wnuczka amerykańskiego komika i aktora Boba Elliota również działa w tej samej branży. Należy do trzeciego już pokolenia w swojej rodzinie, które występowało w Saturday Night Live.

#12. Debbie Reynolds i Billie Lourd

Billie Lourd znana ze "Królowych krzyku" i "American Horror Story" ma również sławną babcię - Debbie Reynolds, amerykańską aktorkę, której kariera w branży trwała około 70 lat.

#13. Marlon Brando i Tuki Brando

Wnuk Marlona Brando, hollywoodzkiej gwiazdy filmu "Tramwaj zwany pożądaniem", jest ponoć bardzo podobny do swojego zmarłego dziadka i wystąpił w kampanii reklamowej TechnoMarine.

#14. Tippi Hedren i Stella Banderas

Córka Antonio Banderasa i Melanie Griffith jest również wnuczką Tippi Hedren. Stella del Carmen Banderas wystąpiła u boku swoich rodziców w filmie "Szaleństwo w Alabamie".

#15. Elizabeth Taylor i Quinn Tivey

Elizabeth Taylor to jedna z bardziej rozpoznawanych aktorek Hollywood z dawnych lat. Kobieta była babcią Quinna Tiveya. Chłopaka, który obecnie jest powiernikiem jej majątku i zarządza założoną przez nią fundacją.
10

Oglądany: 36261x | Komentarzy: 26 | Okejek: 100 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

15.05

14.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało