Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Smutne wyznanie mamuśki z OnlyFans

100 265  
287   163  
W dzisiejszym odcinku o dziewczynie, która odkryła, że jej starsza siostra jest jej matką. Będzie też o kobiecie z dwiema macicami, dziewczynie z wielką monobrwią i mamuśce z OnlyFans.

#1. Kobieta z dwiema macicami opowiada o swojej przypadłości

https%3A%2F%2Fs3-images.ladbible.com%2Fs3%2Fcontent%2Fd4d2ec46602e4fc34071664a0d6ba9cb.png

Jako 14-latka Andrea dowiedziała się, że posiada dwie macice. 26-letnia dziś kobieta długo nie czuła się swobodnie ze swoją przypadłością. Znalazła jednak mężczyznę, który ją zaakceptował. Dziś razem ze swoim partnerem przygotowują się do powiększenia rodziny.
Teoretycznie mam dwie macice, więc mogę zajść w ciążę, będąc w ciąży i nosić jednocześnie dwoje dzieci, ale chcę wiedzieć, czy mogę bezpiecznie nosić jedno dziecko. Przez większość moich nastoletnich lat nie myślałam o tym zbyt wiele. Gdy jednak w końcu związałam się z moim obecnym partnerem, oczywiście omówiliśmy naszą przyszłość.

Andrea wierzy, że wszystkie kobiety, począwszy od nastoletnich lat, powinny akceptować swoje ciała i być ich świadome:
Jako nastolatka martwiłam się, bo nie wiedziałam, z kim mogę porozmawiać o swojej przypadłości. Teraz nie wydaje mi się ona dziwna. Po prostu jestem, jaka jestem. Wszyscy jesteśmy różni w taki czy inny sposób. Dziewczęta powinny znać swoje ciało, czuć się komfortowo we własnej skórze i nauczyć się wiedzieć, co jest dla nich „normalne”.

Życzymy szybkiego powiększenia rodziny.

#2. Tiktokerka odkryła, że jej starsza siostra jest jej matką

https%3A%2F%2Fwww.unilad.co.uk%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F02%2FTiktoker_shares_story_of_family_1.jpg

Pochodząca z Polski internautka Karol Lu podzieliła się z użytkownikami aplikacji TikTok swoją przejmującą historią. W wieku 16 lat dziewczyna odkryła, że jej dwukrotnie starsza siostra w rzeczywistości była jej matką.
Nigdy nie byliśmy bardzo bogaci. Pewnego razu bardzo chciałam kupić sobie aparat. Rodzice powiedzieli, że muszę na niego zapracować. Moja siostra poprosiła swojego chłopaka z liceum (który miał farmę), czy mogłabym dla niego pracować. Jakiś czas później zadzwonił do mnie w środku nocy i powiedział: Wiem coś, co zmieni twoje życie o 180 stopni. W tym momencie wiedziałam, że moja najstarsza siostra jest w rzeczywistości moją matką i moja rodzina okłamywała mnie przez 16 lat. Właściwie nie powiedział, co to było, po prostu poczułam to w kościach.

Karol przyznała, że jej rodzice zataili ciążę starszej córki w obawie przed krytyką ze strony konserwatywnego polskiego społeczeństwa. Dziewczyna długo nie wyjawiała rodzinie, że zna ich sekret. Chciała bowiem przekonać się, czy sami postanowią jej go wyjawić.

#3. Złe wieści dla prostytutek w Holandii. Będą musiały poczekać z powrotem do pracy

photo-1528918387630-6b575e9fe5f9?ixid=MXwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHw%3D&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=1067&q=80

Premier Holandii Mark Rutte zapowiedział, że mimo trudnej sytuacji pandemicznej w jego kraju, rząd podjął decyzję o stopniowym luzowaniu obostrzeń:
Zaczynamy stopniowe otwieranie społeczeństwa. (...) Społeczne, ekonomiczne i psychologiczne konsekwencje zaczynają się sumować, po prostu mamy dość.

Nie miał jednak dobrych wiadomości dla prostytutek:
Prostytutki będą musiały jednak jeszcze trochę poczekać.

W Holandii zdiagnozowano ponad milion przypadków zakażenia koronawirusem.


#4. Poseł PiS twierdzi, że młodzi Polacy są niezaradni. Szybka riposta od lewicowej polityczki

uid_b994670b9b2c91ea8d4fdf6ce10efb7a1600157392107_width_900_play_0_pos_0_gs_0_height_506.png

Mariusz Kałużny wypowiedział się krytycznie na temat młodych Polaków, którzy muszą się zmagać obecnie z problemami na rynku pracy:
Takiemu młodemu człowiekowi, który nie jest nauczony pracy, zaradności, odpowiedzialności i do 35 roku życia mieszka z rodzicami rzeczywiście nie pozostaje nic innego jak biegać po ulicach z flagami LGBT i pluć na Kościół i pomniki narodowe. Mam 35 lat. Z domu wyprowadziłem się 16 lat temu i od tamtego momentu sam się utrzymuje. Mam żonę i trzy córki. Pracowałem w markecie, w budowlance, w księgowości, z niepełnosprawnymi, w sporcie. Nie miałem tatusia komunisty. Wykonywałem różne pracę adekwatne do wieku i umiejętności. Żona prowadzi biznes, który sami stworzyliśmy. Do wszystkiego dochodzimy ciężką pracą. Zawsze wspierałem młodych ludzi w tym aby pracowali, zdobywali wykształcenie i doświadczenie a nie żeby wyciągali rękę.

Posłanka Marcelina Zawisza wytknęła mężczyźnie hipokryzję, przypominając mu, że jako dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu przez cztery lata wynajmował 90-metrowy apartament w "promocyjnej" cenie 750 złotych:
Pan poseł twierdzi, że młodzi ludzie są niezaradni. Za to Pan poseł jest niezwykle zaradny. Został wicedyrektorem, później dyrektorem i wynajmował od instytucji którą kierował mieszkanie za cenę gruuuuboooo poniżej rynkowej. W podobnej lokalizacji, podobnej wielkości mieszkania zaczynają się od 3 tysięcy miesięcznie. Wiec moja droga młodzieży, żeby być uznanymi za zaradnych trzeba widocznie być dyrektorem z nadania politycznego! Wszystko jasne! Jak pokazuje wiele nominacji zjednoczonej prawicy nie ma specjalnie znaczenia czy się na czymś znacie, ważne kogo znacie!

Cały wpis polityczki można przeczytać tutaj.

#5. Kobieta z wielką monobrwią i wąsami wyjaśnia, dlaczego się nie ogoli

https%3A%2F%2Fwww.unilad.co.uk%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F02%2FDanish-Woman.jpg

Dunka Eldina Jaganjac postanowiła zbuntować się wobec wygórowanych oczekiwań w stosunku do kobiet. Nie podobało jej się między innymi to, że mężczyźni wymuszają na kobietach golenie twarzy. 31-latka wierzy też, że jej nowy wygląd odstraszy niewłaściwych kandydatów na partnera. Kobieta chce powiem poznać mężczyznę, który pokocha ją za jej osobowość, a nie jedynie wygląd:
Zanim wyhodowałam swoją monobrew, czułam, że w społeczeństwie istniała bardzo ograniczona ilość opcji kobiecego wyglądu. Jeśli mężczyzna się nie goli i nie wyrywa sobie brwi, nikt tego nie zauważa i nie komentuje. Podobnie jak wiele innych kobiet, sama nauczyłam się pilnować. Na przykład nie czułam się komfortowo wychodząc na zewnątrz, chyba że moje brwi byłyby akceptowalne, małe. Nie poszłabym też na siłownię, gdyby moje nogi nie były gładko ogolone.

Eldina postanowiła wyznaczyć sobie nowe priorytety:
Teraz zdecydowałam się skupiać na zadaniach i celach, które muszę zrealizować, a mniej na tym, jak wyglądam podczas ich wykonywania i czy ludzie mnie lubią czy nie, ponieważ prawdopodobnie nigdy więcej ich nie zobaczę, a jeśli tak, nadal mnie to nie obchodzi.

31-latka zapewnia też, że nie obchodzą jej komentarze obcych ludzi na ulicy, ponieważ "jeśli to wszystko, co mają do zaoferowania, to niech będzie".

#6. Mamuśka z OnlyFans wyznaje, że jest gnębiona przez kobiety w podobnym wieku

https%3A%2F%2Fs3-images.ladbible.com%2Fs3%2Fcontent%2Fcc0db5696034e8ffe0445a769b64bc6f.png

Tiffany Poindexter prowadzi konto na portalu OnlyFans, dzięki któremu zarabia miesięcznie 155 tys. dolarów. Prowadzi też profil na Instagramie, który obserwuje ponad pół miliona osób. 44-latka przyznaje, że propozycja założenia profilu padła ze strony jej męża, który liczył, że w ten sposób wprowadzi więcej pieprzyku do ich związku. Gdy wraz z popularnością pojawiły się poważne pieniądze, Tiffany poszła na całość. Niestety jej "praca" nie podobała się konserwatywnym rodzicom, których dzieci chodziły do szkoły z synami kobiety:
Ktoś natknął się na moje konto i nagle mamusie ze szkoły wysyłały mi SMS-y i zostawiły wiadomości głosowe z informacją, że muszę opuścić szkołę. Niektóre kobiety z mojej okolicy wydrukowały zdjęcia, które publikowałam na OnlyFans i wysłały je pocztą do dyrektora szkoły moich dzieci. Używano wobec mnie różnych określeń. Uważano, że moje zajęcie było „niepokojące, obrzydliwe, przerażające” i „moje dzieci powinny zostać wyrzucone"!

Tiffany stara się nie przejmować tym, co mówią na jej temat sfrustrowane mamuśki. Dalej publikuje w sieci półnagie zdjęcia i zbija na nich fortunę.

>>> Ostatnio było o 25-latce zapłodnionej przez wiatr

17

Oglądany: 100265x | Komentarzy: 163 | Okejek: 287 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.05

16.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało