Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni - 29-latek porzucił rodzinę i uciekł z teściową

81 560  
220   122  
W dzisiejszym odcinku o 24-letniej Jess, która po porodzie wróciła do rodzinnego domu i zorientowała się, że jej partner uciekł z jej matką. Co miała do powiedzenia córce 44-letnia Georgina?

#1. Uczestnik islandzkiego teleturnieju zdemolował studio, bo nie udało mu się wygrać


Uczestnik teleturnieju "Gettu betur" nie mógł pogodzić się z tym, że choć znał odpowiedź, prawo do jej udzielenia zostało przyznane drużynie przeciwnej. Mężczyzna na oczach wszystkich zdemolował więc studio:

https://youtu.be/oNNFv-eb-r4

Nagranie dotychczas obejrzano już ponad 250 tys. razy.

#2. Andrzej Duda wymija na sygnale gigantyczne korki i wygodnie wraca z urlopu


Andrzej Duda w ostatnich dniach widziany był w Wiśle, gdzie szusował na nartach i relaksował się w trakcie śmiercionośnej pandemii. Na szczęście prezydent nie narzekał na gigantyczne korki, w których musieli stać zwykli obywatele. Kolumna z Dudą wyminęła samochody na sygnale, komfortowo wracając do Warszawy. Poniżej nagranie:

https://youtu.be/y7n4EpairEw

#3. Policjant pocałował dziewczynę bez maseczki, zamiast wlepić jej mandat


Funkcjonariusz policji z miasta Lima w Peru narobił sobie kłopotów po tym, jak uliczne kamery uchwyciły go całującego się na ulicy z pewną kobietą. Mężczyzna podszedł do niej, by najprawdopodobniej wlepić jej mandat za spacerowanie bez maseczki. Po krótkiej rozmowie policjant zdjął własną maseczkę i... namiętnie pocałował kobietę. Burmistrz dystryktu natychmiast podjął decyzję o jego zawieszeniu. Nie wiadomo, czy i kiedy mężczyzna wróci do pracy.

#4. Rodzice pozwali syna, który przez lata naciągał ich na kasę, udając wzorowego studenta


Mieszkaniec miasta Taoyuan na Tajwanie został skazany przez sąd na 10 miesięcy więzienia za oszustwa finansowe wobec swoich rodziców. Mężczyzna w 2007 roku powiedział im, że dostał się na studia magisterskie i potrzebuje zastrzyku gotówki. Dwa lata później poprosił ich o wsparcie w związku ze studiami w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Naiwni rodzice przez lata wierzyli, że ich syn był uniwersytecką gwiazdą i jednym z czołowych studentów. W efekcie przez 10 lat oddali mu równowartość 357 tys. dolarów. W 2017 roku zorientowali się, że mężczyzna przedstawiał im podrobione dyplomy i tak naprawdę nigdzie nie studiował. Rozgniewani pozwali go do sądu. Teraz ich kłamliwy syn trafi za kratki.

#5. Skąd się bierze smog? To nagranie wszystko ci wyjaśni

EutITXsWgAAyQXp.jpg

Poniżej link do filmiku:

https://twitter.com/maro_marunia/status/1362755666...

Za dużo opon naraz?

#6. 29-latek porzucił rodzinę i uciekł z teściową

39424868-9272265-image-m-49_1613606968516.jpg

Jess Aldridge i Ryan Shelton oczekiwali drugiego dziecka, gdy zdecydowali się zamieszkać z rodzicami kobiety. Chcieli w ten sposób zaoszczędzić trochę pieniędzy. Podczas gdy 24-letnia Jess oczekiwała w napięciu na poród, jej ukochany flirtował z 44-letnią teściową. Seksowna (?) Georgina tak mu się spodobała, że wkrótce doszło do katastrofy. Gdy Jess wróciła ze szpitala z maleństwem, zorientowała się, że Ryan uciekł z jej matką. Kochankowie zamieszkali 50 km dalej. Podczas konfrontacji Jess usłyszała od matki, że "człowiek nie wybiera, w kim się zakochuje". Zdruzgotana 24-latka wyprowadziła się z rodzinnego domu.

39436968-9272265-image-m-7_1613636808236.jpg

>>> Ostatnio było o parze, która złączyła się łańcuchem, by przetestować miłość

14

Oglądany: 81560x | Komentarzy: 122 | Okejek: 220 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

15.04

14.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało