Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Casio G-Shock - najlepszy wybór dla fana sportu

2 162  
Zegarki Casio G-Shock są najpopularniejszymi sportowymi czasomierzami na świecie. Nie bez przyczyny, dobra renoma produktów Casio doceniana jest przez wielu młodych mężczyzn. Zegarek stał się kultowym modelem, przez co jest marzeniem wielu osób. Wszechstronność, różnorodne funkcje oraz komfort użytkowania zegarka sprawia, że Casio G-Shock stale gości na liście bestsellerów.

Dlaczego marka Casio G-Shock jest tak ceniona przez klientów?

Pomimo krótkiej historii, marce udało się odnieść olbrzymi sukces, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw. Historia kolekcji Casio G-Shock sięga roku 1983, w którym odbyła się premiera pierwszego czasomierza z tej serii. Pierwszy G-Shock był wynikiem intensywnych eksperymentów i badań naukowych prowadzonych przez popularną markę Casio. Kikuo Ibe, twórca czasomierza, postawił sobie za cel stworzenie zegarka, który przetrwa więcej niż klasyczny model i będzie odpowiedni do pracy w ekstremalnych warunkach. Inżynierowie i projektanci pracujący dla japońskiego giganta podjęli się trudnego zadania, które wymagało dużo nakładów nie tylko finansowych, ale również technologicznych.
Jednakże po dwóch latach światło dzienne ujrzał model DW-5000C, który wyróżniał się na tle konkurencji ponadprzeciętną odpornością na wstrząsy i uderzenia. Ponadto, technolodzy wyposażyli go również w 200 metrów wodoszczelności. Oprócz parametrów technicznych, wrażenie robił design koperty. Prostokątny model cyfrowego zegarka stał się bardzo popularny i zyskał zwolenników na całym świecie. Popularność pierwowzoru skłoniła ekspertów Casio G-Shock do wypuszczenia na rynek reedycji z zasilaniem solarnym i zegarem sterowanym radiowo.Ponadprzeciętna wytrzymałość, stylowy design oraz edycje specjalne - to tylko niektóre czynniki, które zadecydowały o tym, że zegarki Casio G-Shock od kilkudziesięciu lat nieustannie cieszą się popularnością na rynku. Klienci cenią je również za sprawdzone i bezbłędne rozwiązania, czyniące kultowy model idealnym zegarkiem sportowym. Casio jest otwarte przede wszystkim na sugestie użytkowników. Już niejednokrotnie firma modyfikowała swoje produkty, aby lepiej spełniały oczekiwania odbiorców.

Dlaczego te zegarki są uznawane za niezniszczalne?

Zegarki Casio G-Shock są odporne na wiele czynników. Firma Casio stawia również na innowacyjność. Dzięki temu wiele modeli jest wciąż aktualizowanych, dodawane są nowe funkcje, bądź modyfikacji ulegają materiały składające się na czasomierz. Taka taktyka pozwala na zachowanie ugruntowanej pozycji na rynku. Zegarki rzeczywiście wykazują ponadprzeciętną wytrzymałość na wiele czynników. Jednakże gdyby nie przemyślana strategia marketingowa Casio, zegarki nie byłyby aż tak popularne na świecie. Liczne kreatywne reklamy oraz kolaboracje z innymi słynnymi firmami uczyniły je częścią popkultury.


Jakie serie zegarków G-Shock są bestsellerami?

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na serie, które od wielu lat sprzedają się najlepiej. Należy do nich zaliczyć przede wszystkim Seria G-Shock Gravitymaster, w której znajdują się zegarki dla wyczynowców i miłośników adrenaliny. Seria dedykowana jest również dla fanów sportów wodnych, bowiem wysoki poziom wodoszczelności, wynoszący aż 200 metrów sprawi, że akcesorium będzie niezastąpione w środowisku podwodnym. Nowoczesny zawór helowy pozwala na wyrównanie stosunków ciśnień między wodą a zegarkiem, umożliwiając nurkowanie na dużych głębokościach. Ciekawą propozycję stanowi kolekcja G-Shock Q-Squad dedykowana osobom, które cenią sobie osiągnięcia technologiczne. Czasomierz można sparować ze smartfonem i na bieżąco śledzić własne parametry zdrowotne. Trzecią kategorią bestsellerów są czasomierze G-Shock Mudmaster, które nie bez przyczyny noszą nazwę „zegarków nie do zdarcia". Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim koperta uniemożliwiająca przepuszczanie wody oraz pyłu, zabezpieczająca mechanizm przed uszkodzeniem.

https://www.youtube.com/watch?v=6pfM5Y2WmVU

Casio G-Shock - idealny prezent na każdą okazję

Zegarki Casio G-Shock stanowią idealny pomysł na podarunek okolicznościowy. Kultowy model sprawdzi się w przypadku młodych mężczyzn, którzy prowadzą sportowy tryb życia. Możliwości, jakie stwarza zegarek sprawiają, że staje się on niezbędnym dodatkiem w dążeniu do codziennych celów. Zegarek G-Shock to nie tylko modny element, ale przede wszystkim inwestycja, która posłuży przez lata. Czasomierz spełniający wiele funkcji będzie idealnym gadżetem nie tylko dla zawodowych sportowców, ale również dla amatorów sportów wyczynowych i osób ceniących sportowe zegarki.

Oglądany: 2162x | Okejek: 0 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

05.12

04.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało