Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Co czuje facet, którego dziewczyna jest ciągle napalona?

129 239  
364   266  
W dzisiejszym odcinku o byłym chłopaku "rozbrykanej" 35-latki, który nie był w stanie zaspokoić jej seksualnych żądań. Jak bardzo spragniona jest Kandice?

#1. Krystyna Pawłowicz zażenowana współczesnymi mężczyznami, którzy jej zdaniem są zbyt zniewieścialiByła posłanka PiS opublikowała na Twitterze zdjęcie z ubiegłorocznego pokazu domu mody Gucci, podczas którego modele chodzili po wybiegu w sukienkach i z torebkami. Pawłowicz nie podoba się kreowanie takiego wizerunku męstwa:
Ciekawe, że w tym lewym szaleństwie to faceci na siłę chcą się upodobnić do kobiet i robią z siebie pośmiewisko. Baby nie chcą być facetami i se wąsów nie przyczepiają. Ani innych gadżetów... Faceci kompletnie zniewieścieli... A idzie wojna...

Pawłowicz dodatkowo zadrwiła z modeli, pytając swoich obserwatorów, czy "wyobrażają sobie tych na zdjęciu przy obsłudze wyrzutni rakietowych lub w pełnym rynsztunku na manewrach".

#2. Profesor sugeruje, że młodzi ludzie powinni jak najczęściej chorować na COVID-19, bo dla nich "to zwykły katar"W poprzednim odcinku pisaliśmy o prof. Andrzeju Horbanie, który wypowiedział się na temat zamknięcia siłowni. Tym razem uczony w trakcie wywiadu dla "Dziennika Gazety Prawnej" sformułował kilka ciekawych tez odnośnie pandemii...

Odnośnie złagodzenia restrykcji latem:
Absolutnie świadomie (działanie władz - przyp. red.). Trochę chronić, trochę pozakażać. (...) Dopóki chorują ludzie młodzi, dla których to zwyczajny katar, to niech chorują. Nabiorą odporności.

W Polsce z powodu COVID-19 zmarło już ponad 36 tys. osób.

#3. Kaczyński atakuje Platformę Obywatelską i nazywa ją "skrajnym lewactwem"W wywiadzie dla wPolsce.pl prezes PiS wypowiedział się na temat swojego największego koszmaru, czyli Platformy Obywatelskiej:
Już nie można mówić o lewicy, a o skrajnym lewactwie, chodzi o Platformę Obywatelską. Te opowieści o braku władzy są nieprawdziwe, Platforma ma w Polsce wciąż znaczną część władzy, mówię o samorządach, uczelniach, sądach. Sądy nie chcą stosować ustaw – to też jest problem. Będziemy się temu przeciwstawiać.

Kaczyński powiedział też, że deficyt szczepionek przeciwko COVID-19 nie wynika z winy rządu, który jest gotowy wydać dużo pieniędzy w celu opanowania epidemii.

#4. Właścicielka restauracji podjęła decyzję o zakończeniu działalności, bo jest już zmęczona tym państwemNa profilu poznańskiej restauracji Zakwas pojawił się smutny wpis. Właścicielka lokalu podjęła decyzję o zakończeniu działalności. Podała też powód:
Odebrałam dziś list z ZUS zawierający oficjalną odmowę dot. przyznania nam postojowego i umorzenia świadczeń związanych ze składkami. Powód? Niewłaściwe PKD na 30.09.2020. Było to do przewidzenia, choć przez chwilę miałam nadzieję, że uda nam się system przechytrzyć zmieniając dane Zakwasu w CEIDG. (...) Powodów mojej decyzji jest kilka, ale przeważający powód to potworne wręcz zmęczenie tym krajem. Po prawie sześciu latach prowadzenia działalności mam Mili Państwo dość. K***a dość - jeśli mam być szczera (pardon my French). Nieustanna papierologia, miliony wniosków, formularzy, błagalnych maili do ZUSu, US, PUPu. WUP, Funduszy UE, nieustanne płaszczenie się i robienie z siebie idiotki naprawdę męczy. Męczą podwyżki ceny prądu, mediów, świadczeń, cen surowców. Męczy zakaz normalnego funkcjonowania, bo Zakwas to obecnie nie jest Zakwas, który chciałabym prowadzić. Brakuje nam kontaktu z ludźmi, brakuje energii, brakuje motywacji. Mamy dość. Jesteśmy zmęczone.

Pod wpisem pojawiło się kilkaset komentarzy poruszonych klientów. Całe oświadczenie można przeczytać tutaj.

#5. Rzecznik Wodociągów Kieleckich podał najbardziej oryginalne wyjaśnienie awariiZiemowit Nowak wytłumaczył widzom TVP3, dlaczego w Kielcach regularnie dochodzi do awarii wodociągów:
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.

Gdy dziennikarz spróbował zadać rzecznikowi to samo pytanie, tylko w zmienionej formie, odpowiedź była taka sama.

Aktualizacja: rzecznik postanowił odnieść się do zamieszania wokół swojej wypowiedzi:
Ponieważ publiczna TVP3 Kielce dalej manipuluje, a w wyniku tej nagonki już pojawiły się pod moim adresem groźby śmierci (czemu się nie dziwię, analizując ostatnie kilka lat), zmuszony jestem ujawnić, jak powstał inny zmanipulowany materiał na ten sam temat. (...) Moja wypowiedź została pocięta i skrócona. Mówiłem m.in. o tym, że mam dobrą informację dla kielczan, bo wszystkie trzy awarie zostały usunięte szybko i woda popłynęła do domów ok. godz. 14. Ta wypowiedź została WYCIĘTA. Na to kłamstwo TVP3 mam dowód, ponieważ dysponuję własnym nagraniem tego wywiadu ze stażystą TVP3 Kielce. Jeśli nie piszę prawdy, oczekuję, że teraz TVP3 Kielce pozwie mnie do sądu za naruszenie dobrego imienia. Przecież nic nie jest gorsze dla rzetelnego dziennikarstwa, niż zarzut świadomego kłamania, prawda?

#6. Co czuje facet, którego dziewczyna jest ciągle napalona? Były chłopak nauczycielki, która uwiodła ucznia, komentuje jej popęd seksualnyNiedawno pisaliśmy o 35-letniej Kandice Barber, która wywołała skandal, uwodząc 15-letniego ucznia i wysyłając mu sprośne zdjęcia oraz filmiki. Teraz na temat kobiety wypowiedział się jej były partner, który zdradził, że Kandice miała wiecznie niezaspokojony popęd seksualny:
Lubiła robić to na zewnątrz, czasem w samochodzie, w ogrodzie lub w lesie. Jechaliśmy gdzieś, a ona mówiła „zatrzymaj się, czuję się napalona”. To było dla mnie po prostu za dużo. Każdy ma swoje osobiste potrzeby i takie rzeczy ją ekscytowały, ale pod koniec nie mogłem się tym przejmować, po prostu miałem dość. Tego było po prostu za dużo.

Mężczyzna zasugerował, że choć Kandice zachowywała się odpowiedzialnie w większości spraw, to w kwestii seksu całkowicie traciła rozum.
Nigdy nie dostała nawet mandatu za parkowanie bez opłaty. Ale jeśli chodzi o seks, była po prostu niesamowicie rozbrykana i właśnie to wpędziło ją w te wszystkie kłopoty.

Teraz 35-latka odpowie za seks z dzieckiem.

>>> Ostatnio pisaliśmy o katoliczce na OnlyFans

15

Oglądany: 129239x | Komentarzy: 266 | Okejek: 364 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

02.10

01.10

30.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało