Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Chrześcijanka założyła konto na OnlyFans i zarabia majątek

134 406  
313   367  
W dzisiejszym odcinku o 22-letniej gorliwej chrześcijance, której religia nie powstrzymała przed założeniem konta na OnlyFans i zarabiania setek tysięcy miesięcznie. Dlaczego sprzeciwiła się Bogu?

#1. Nawalny publikuje nagranie, w którym zapewnia, że nie zamierza się powiesić w więzieniuAleksiej Nawalny po przylocie do Rosji trafił od razu do więzienia. Kilka dni temu na instagramowym profilu opozycjonisty pojawiło się nagranie, w którym Nawalny zapewnił, że nie planuje popełnić samobójstwa:
Na wszelki wypadek ogłaszam, że nie planuję ani powiesić się na kratce w oknie, ani przeciąć sobie żył lub gardła zaostrzoną łyżką. (...) Bardzo ostrożnie korzystam ze schodów. Codziennie mierzą mi ciśnienie krwi i to jak u kosmonauty, więc nagły atak serca jest wykluczony. Wiem na pewno, że poza moim więzieniem jest wielu dobrych ludzi i pomoc nadejdzie.

W weekend przez Rosję przeszły manifestacje zwolenników Nawalnego. Zatrzymano ponad dwa tysiące osób.

#2. Profesor twierdzi, że zamknięte siłownie to nie problem, bo można sobie kupić hantle i ćwiczyć w domuProf. Andrzej Horban w rozmowie z RMF FM wypowiedział się na temat pandemii i tego, że niektórzy restauratorzy i właściciele siłowni sprzeciwiają się decyzjom rządu i otwierają lokale wbrew zakazom. Jego zdaniem siłownie nie są potrzebne do tego, by dbać o formę:
Rozumiem biznes, ale jeżeli ktoś uprawia sport, to równie dobrze może uprawiać na świeżym powietrzu, kupić sobie hantle za parę groszy i poćwiczyć w domu. To jest tylko problem pieniędzy, które tracą siłownie. Ale jest jakiś program pomocy dla tych ludzi. Olbrzymi, bo wszyscy się na to w gruncie rzeczy składamy.

Warto dodać, że z powodu pandemii ceny sprzętów do ćwiczeń w domu wzrosły nawet dwukrotnie.

#3. Ksiądz każe kandydatom do bierzmowania podpisywać oświadczenie o braku poparcia dla strajku kobietUczniowie Szkoły Podstawowej w Ropicy Polskiej otrzymali od miejscowego proboszcza oświadczenia do podpisania. Brak podpisuje poskutkuje niedopuszczeniem do sakramentu bierzmowania. Poniżej treść oświadczenia:
Ja, niżej podpisany kandydat do Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej, wobec Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie oświadczam, że nie popieram tzw. "strajku kobiet": postulatów i żądań sprzecznych z treścią i zasadami naszej katolickiej wiary, na co mogłoby wskazywać obecne na moim koncie na fejsbuku przez dłuższy czas i rozpowszechniane wśród kolegów i koleżanek materiały pochodzące ze stron strajku kobiet i moje osobiste zdjęcia.

Usunąłem już ze swojego konta powyższe treści, bądź uczynię to w dniu .... ....

Proszę Pana Boga o przebaczenie moich nierozsądnych zachowań i postanawiam przy pomocy Ducha Świętego być dzielnym świadkiem i apostołem CHRYSTUSA, PANA MOJEGO.

Zdjęcie opublikował portal Gorlice24 po tym, jak z redakcją skontaktowali się oburzeni rodzice.

#4. Skazany za zabicie psa wpadł w szał i zagroził, że "krew będzie się lała do końca życia"W czerwcu 2019 roku pisaliśmy o Rafale B., który celowo przejechał psa. Mężczyzna w końcu usłyszał wyrok. Sąd skazał go na 2 lata więzienia, obowiązek wykonania prac społecznych i karę 10 tys. zł, które mają zostać przeznaczone na rzecz jednej z fundacji. Do tego Rafał B. ma wieloletni zakaz posiadania zwierząt i musi opłacić koszty procesu. Mężczyźnie nie spodobała się decyzja sądu. Na opublikowanym w internecie nagraniu słychać, jak mówi:
Nie ukrywam, że wyrok trochę mnie je****. (...) Krew będzie się ku*** lała do końca mojego życia.

Nagranie można obejrzeć poniżej. Rafał B. wierzy, że "uczciwość weźmie górę" i wyzywa przedstawicielki organizacji, które walczyły z nim w sądzie:

https://youtu.be/QlNzPE7alrk

#5. Doradca WHO twierdzi, że pandemię COVID-19 prawdopodobnie spowodowała ucieczka wirusa z laboratoriumW jednym z ostatnich wywiadów Jamie Metzl zasugerował, że chińskie władze od początku mogły nie mówić prawdy odnośnie pochodzenia koronawirusa:
Nie ma niepodważalnych dowodów. Jest tylko więcej dowodów, a im więcej przybywa dowodów, tym bardziej wzrasta moim zdaniem prawdopodobieństwo przypadkowego wycieku wirusa z laboratorium.

Metzl przyznaje wprost, że władze kłamały na temat powstania wirusa na targowisku w Wuhan:
To było kłamstwo. A rząd chiński bardzo wcześnie wiedział, że to kłamstwo. I tak w obliczu przytłaczających dowodów w maju ubiegłego roku rząd chiński zmienił swoje stanowisko.

Obecnie na świecie jest tylko garstka państw, którym udało się wyeliminować koronawirusa. Wśród nich jest Australia.

#6. Chrześcijanka założyła konto na OnlyFans i zarabia majątekLindsay Capuano uczęszczała do katolickiej szkoły i w każdą niedzielę stawiała się z rodziną na mszy w kościele. 22-latka do dziś codziennie się modli, ale jak przyznaje, religia nie przeszkadza jej w publikowaniu nagich zdjęć w internecie.
Moja rodzina jest chrześcijańska, ale bardzo wyluzowana. Moja religia nigdy nie przeszkadzała mi ani nie powstrzymywała przed robieniem tego, na co miałam ochotę. W latach 2016-2018 pracowałam w prywatnym przedszkolu chrześcijańskim. Naprawdę kochałam tę pracę i bardzo lubiłam pracować z dziećmi. Ale kiedy zeszłego lata na Instagramie i Snapchacie wszystko zaczęło się naprawdę rozwijać, cofanie się nie miało sensu.

Obecnie Lindsay ma ponad 2,4 mln fanów na Instagramie. Powodzi jej się też na OnlyFans. Modelka zarabia miesięcznie ponad 200 tys. dolarów. Jak twierdzi, rodzice wspierają ją we wszystkim, co robi:
Wiem, że wielu rodziców nie akceptuje takiego stylu życia, więc uważam się za szczęściarę. Bóg będzie cię kochał bez względu na wszystko - tego właśnie uczono mnie w moim domu, szkole i kościele. Modlę się każdej nocy. Modlę się o wszystko, czego potrzebuję danego dnia. Modlę się za moją rodzinę, moich fanów, siebie.

Życzymy dalszych sukcesów.>>> Ostatnio pisaliśmy o 16-letniej tiktokerce i jej randce ze starszym youtuberem

21

Oglądany: 134406x | Komentarzy: 367 | Okejek: 313 osób